7
10
11
83'

Las Palmas nie ogranicza się do bronienia wyniku! Tana w idealnej sytuacji zagrał jednak zbyt lekko w kierunku Halilovicia.

11
10
10
12
11
81'

Jonathan Calleri z opatrunkiem na głowie wrócił na plac gry.

11
7
6
3
4
80'

Luis Suarez źle przyjął piłkę w polu karnym i ta trafiła w ręce golkipera.

8
9
4
12
9
79'

Będzie chyba potrzebna kolejna zmiana w zespole Las Palmas. Jonathan Calleri tak faulował, że przy okazji został kopnięty w głowę i zalał się krwią.

6
4
2
3
3
76'

Zmiana w Las Palmas. Schodzi: Dani Castellano. Wchodzi: Michel Macedo.

4
75'
19
12
8
6
4
74'

FC Barcelona ma spore problemy w drugiej połowie! Liderzy stracą punkty na Wyspach Kanaryjskich?

5
8
3
5
8
70'

Tymczasem powtórki pokazują, że jeden z graczy Las Palmas zagrał ewidentnie piłkę ręką we własnym polu karnym. Bez konsekwencji.

10
10
10
10
38
70'

Las Palmas. Schodzi: Vicente Gomez. Wchodzi: Alberto Aquilani.

Vicente Gomez #4
7
4
4
5
6
69'

Lionel Messi trafił z rzutu wolnego w mur.

6
8
3
13
10
68'

Żółtą kartkę otrzymał Alejandro Galvez. Za faul na... Messim.

12
4
3
5
5
68'

Czujny Marc-Andre ter Stegen wybił piłkę poza własnym polem karnym.

13
3
3
3
4
66'

Żółtą kartkę otrzymał Oghenekaro Etebo. Za faul na Messim.

Oghenekaro Etebo #6
13
3
3
5
3
63'

Barcelona. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Ivan Rakitić.

17
10
4
3
4
62'

Luis Suarez na dwa razy - najpierw został zablokowany, a po chwili huknął z woleja tuż obok spojenia.

5
2
2
7
5
62'

Sporo ożywienia do gry Barcelony wprowadził Philippe Coutinho. Będzie ciekawie!

14
4
1
2
2
61'

To pierwszy podytkowany rzut karny przeciwko Barcelonie w Primera Division od... ponad 2 lat! W kolejnych 79. meczach rywale "Dumy Katalonii" ani razu nie wykonywali "jedenastki"!

4
7
5
2
5
60'

Philippe Coutinho świetnie wypuścił w uliczkę Messiego, ale jak profesor zachował się Matias Aguirregaray, który po ryzykownym wślizgu odebrał piłkę Argentyńczykowi.

3
2
2
3
5
58'

Zrobił nam się bardzo otwarty mecz. Akcja przenosi się błyskawicznie z jednego pod drugie pole karne.

9
6
3
3
6
57'
22
13
7
2
2
56'

Kolejna powtórka rzutu karnego dla Las Palmas wykazała, że na długim słupku piłkę ręką zagrał Lucas Digne.

3
5
2
5
8
56'

Aleix Vidal znalazł się z piłką w polu karnym, jednak był naciskany przez rywala i nie zdołał oddać groźnego strzału.

2
2
5
5
5
53'

Takie popisy sędziego w dzisiejszym meczu:

9
4
4
5
7
52'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti. Za faul na Etebo tuż przed polem karnym Barcelony.

FC Barcelona
9
5
1
5
7
48'

Powtórki niewiele wyjaśniają. Wydaje się, że sędzia wskazał na "wapno" po rzekomym faulu Sergiego Roberto na Aguirregarayu. Sytuacja bardzo kontrowersyjna.

7
4
3
5
18
48'

Gol! Strzelił Jonathan Calleri. Pewnie wykonana "jedenastka".

21
19
10
36
53
47'

Jest rzut karny dla Las Palmas!!! Trudno powiedzieć za co... na murawie leży bowiem zawodnik Barcelony - Thomas Vermaelen.

Aktualizacja: dopiero trzecia powtórka wykazała, że Lucas Digne zagrywał piłkę ręką:

9
9
7
19
26
47'

Słupek ratuje Barcelonę! Matias Aguirregaray uderzył tyłem głowy i piłka zatrzymała się na obramowaniu bramki gości.

11
4
6
3
6
46'

Zaczynamy drugą połowę.

6
3
1
1
1
45'

Powtórki potwierdzają - ręka po sporym błędzie bramkarza. W takiej sytuacji mogła być nawet czerwona kartka.

9
6
6
8
13
45'

Bardzo dziwna sytuacja. Bramkarz Las Palmas zagrał ewidentnie ręką daleko poza własnym polem karnym, ale sędzia jakimś cudem nie zauważył całej sytuacji!

6
6
7
8
17
43'

Andres Iniesta uderzył technicznie nad bramką.

6
5
10
10
7
41'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto. Za odrzucenie piłki po gwizdku. To już 5. kartka w tym meczu!

6
6
7
10
15
40'

Luis Suarez wycofał piłkę do Messiego, który przy próbie strzału z 15. metrów został zablokowany.

5
4
8
10
10
40'

Etebo chciał zaskoczyć bramkarza Barcelony. Nigeryjczyk uderzył z dystansu, piłka odbiła się od murawy i nieznacznie minęła słupek.

10
8
5
2
3
37'

W 2018 roku Lionel Messi zdobył już 4 gole po strzałach z rzutów wolnych! Biorąc pod uwagę cały kalendarzowy rok właśnie wyrównał swoje rekordowe osiągnięcie sprzed 6 lat.

7
5
1
1
1
36'

Jonathan Calleri przyjął piłkę w polu karnym Barcelony i z ostrego kąta uderzył wysoko nad poprzeczką.

9
7
5
3
3
33'

Piłkarze Barcelony przekombinowali. Lucas Digne zagrał w polu karnym do Luisa Suareza, ten zostawił piłkę Messiemu, który podał do Paulinho. Brazylijczyk źle jednak przyjął futbolówkę.

4
4
4
6
8
32'

Lionel Messi jest pierwszym piłkarzem w historii w najlepszych 5 ligach, który zdobył minimum 23 gole w 10 sezonach z rzędu! Co za wynik!

11
4
1
2
3
31'

Niecelnie z główki uderzył Jonathan Calleri.

10
4
4
1
1
28'

Od 1993 roku najwięcej goli z rzutu wolnego w Primera Division zdobył Lionel Messi. Tak wygląda najlepsza "siódemka" w tej klasyfikacji:

13
8
3
1
2
27'

Bramka podcięła skrzydła gospodarzom.

12
3
3
4
4
25'

Alen Halilović strzelił z rzutu wolnego wyraźnie nad poprzeczką bramki Barcelony.

14
10
3
3
3
24'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Digne. Za faul.

7
6
7
9
6
21'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Argentyńczyk świetnie przymierzył z rzutu wolnego z 17. metrów! Piłka praktycznie w okienku!

94
59
17
15
17
20'

Żółtą kartkę otrzymał Ximo Navarro. Kolejny faul na Messim tuż przed polem karnym Las Palmas. 20 minuta, a trzech obrońców gospodarzy ma już żółte kartki!

8
4
5
2
3
17'

Matias Aguirregaray nie trafił w piłkę przy próbie strzału z przewrotki. Prawy defensor Las Palmas od pierwszego gwizdka jest bardzo aktywny i często atakuje swoją flanką.

4
5
3
3
3
16'

W ostatnich minutach odważniej do przodu ruszyli gospodarze.

2
2
3
2
6
12'

Tym razem groźnie pod bramką Barcelony. Alen Halilović huknął jak z armaty z narożnika pola karnego obok bramki. Na długim słupku akcję jeszcze bezskutecznie próbował zamknąć Galvez.

4
11'

Ależ blisko! Lionel Messi przymierzył z rzutu wolnego, ale jak długi wyciągnął się golkiper, który wybił piłkę na korner.

14
8
7
6
11
10'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Castellano. Za faul na Messim. Barcelona będzie miała rzut wolny z ok. 20. metrów od bramki.

5
8
4
7
5
8'

Barcelona zmarnowała stuprocentową okazję! Lionel Messi przejął piłkę w środku boiska, wybiegł z kontrą 2 na 1, ale zagrał zbyt lekko do Luisa Suareza, który w trudnej sytuacji trafił w bramkarza.

3
3
9
10
8
5'

Żółtą kartkę otrzymał Matias Aguirregaray. Za faul na Inieście.

10
7
6
4
4
3'

Spokojny początek meczu. Na razie optyczna przewaga Barcelony.

9
4
1
1
1
20:32

Spotkanie poprowadzi Antonio Mateu Lahoz.

2
4
2
2
3
20:32

W porównaniu z poprzednim meczem jest aż 6 zmian w podstawowym składzie Barcelony. W "jedenastce" pozostali jedynie Marc-Andre ter StegenSamuel UmtitiSergio BusquetsLuis Suarez i Lionel Messi.

4
4
3
1
1
20:32

Z powodu kartek w zespole gości zabraknie Nelsona Semedo. Ponadto kontuzjowany jest Jordi Alba.

2
2
2
3
3
20:32

W ramach 26. kolejki Primera Division UD Las Palmas przyjmie lidera FC Barcelona. Ekipa z Kanarów wygrała tylko 2 z ostatnich 13. spotkań i plasuje się w strefie spadkowej. "Dumę Katalonii" goni z kolei Atletico, które po wczorajszym zwycięstwie ma tylko 4 punkty straty do graczy Ernesto Valverde.