2
1
3
88'

Marcelo silnie wstrzelił wzdłuż pola bramkowego, lecz nikt nie przeciął lotu piłki.

10
7
5
4
4
86'

Getafe. Schodzi: Francisco Portillo. Wchodzi: Dani Pacheco.

3
83'

Real Madryt kontroluje wydarzenia boiskowe. Gra toczy się na połowie Getafe.

8
7
2
4
4
79'

Real. Schodzi: Marcos Llorente. Wchodzi: Mateo Kovacić.

79'

Real. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Marco Asensio.

78'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marcelo.

Ta bramka musiała paść! Marcelo dośrodkował z lewej flanki, a do siatki po strzale głową trafił Ronaldo.

88
46
10
15
24
76'

Isco świetnie odegrał w polu karnym do Benzemy, który źle przyjął piłkę i stracił ją na rzecz bramkarza Getafe.

8
5
3
4
8
75'

Real Madryt włączył wyższy bieg, ale naprawdę dobrze w drugiej połowie spisują się obrońcy Getafe.

9
8
2
3
8
72'

Marcelo zaszalał na lewym skrzydle, a jego dośrodkowanie przeciął na krótkim słupku Djene.

11
7
4
2
4
69'

Ależ interwencja bramkarza Getafe! Damian Martinez wybił piłkę z linii po strzale z bliska Cristiano Ronaldo!

11
10
4
4
9
67'

Cristiano Ronaldo trafił do siatki po strzale głową, lecz sędzia przerwał akcję ze względu na faul. Nie ma gola!

10
10
3
6
17
65'

Gol! Strzelił Francisco Portillo. Pewnie wykonana "jedenastka"!

30
18
8
30
43
65'

Real. Schodzi: Theo Hernandez. Wchodzi: Marcelo.

16
7
1
1
3
64'

Błąd sędziego! Nacho wybił piłkę sprzed nóg Jorge Moliny, ale sędzia uznał, że był faul!

15
7
4
5
15
64'

Rzut karny dla Getafe!!!

12
10
6
9
9
62'

Real Madryt ma coraz większą przewagę. Piłkarze Getafe po zmianie stron dobrze jednak radzą sobie na tyłach.

10
12
3
1
2
59'

Getafe. Schodzi: Sergio Mora. Wchodzi: Gaku Shibasaki.

1
57'

Real gra w przewadze jednego zawodnika i spokojnie kontroluje ten mecz. "Królewscy" szukają trzeciego gola.

7
8
1
1
2
56'

Getafe. Schodzi: Angel Rodriiguez. Wchodzi: Jorge Molina.

3
53'

Żółtą kartkę otrzymał Francisco Portillo. Za faul.

9
8
1
1
2
51'

Ładna dwójkowa akcja na linii Karim Benzema - Gareth Bale. Francuz w trudnej pozycji uderzył w bramkarza. Dla Damiana Martineza to pierwsza udana interwencja w tym meczu.

9
5
2
1
2
47'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Loic Remy.

Skrzydłowy Getafe uderzył przedramieniem w twarz Nacho i zasłużenie obejrzał kolejne "żółtko"!

Getafe CF
33
22
8
5
7
47'

Ależ początek w wykonaniu Getafe. Damian Suarez uderzył zza pola karnego i na raty piłkę złapał golkiper Realu.

6
7
2
1
4
46'

Loic Remy ładnie obrócił się w polu karnym, strzelił po ziemi, jednak na posterunku był Keylor Navas.

10
8
2
46'

Początek drugiej części gry.

7
4
1
1
1
45+2'

Rozochocił się Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przeprowadził ładną akcję i z dystansu uderzył nad poprzeczką.

19
13
2
3
45+1'

Sędzia doliczył 2 minuty.

15
9
2
1
45+1'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Karim Benzema. Benzema zagrał w pole karne do Ronaldo, który zamarkował strzał, nawinął dwóch rywali i uderzył po ziemi w kierunku dłuższego słupka. Świetna akcja CR7!

97
68
14
12
23
44'

Isco wpadł w pole karne i z końcowej linii dograł wprost pod nogi rywala. Niewiele dzieje się dzisiaj na Santiago Bernabeu w Madrycie.

12
10
2
4
4
39'

Dani Carvajal strzelił płasko z dystansu i piłka nieznacznie minęła słupek bramki Getafe.

12
8
1
38'

Karim Benzema wyskoczył wysoko w polu karnym, by uderzyć z główki, jednak przy okazji faulował Damiana Suareza.

11
8
8
2
5
34'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho. Za faul w środku boiska.

Real Madryt
7
4
1
10
10
31'

Cristiano Ronaldo ładnie ruszył z atakiem, jednak zagrał zbyt mocno w kierunku Bale'a. Piłka w rękach bramkarza.

11
6
4
5
4
30'

Theo Hernandez zacentrował z lewego skrzydła, a w sporym zamieszaniu w polu karnym Djene Dakonam strzelił kolanem wprost we własnego bramkarza.

4
6
3
2
2
25'

Żółtą kartkę otrzymał Loic Remy. Za uderzenie rywala łokciem.

Getafe CF
16
5
6
5
24'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Isco.

Pierwsza okazja i od razu gol dla Realu Madryt!!! Isco wyskoczył w polu karnym i zanotował przypadkową asystę plecami do Bale'a, który z półwoleja z 7. metrów trafił do siatki.

21
22'

Theo Hernandez powrócił do gry.

11
6
1
1
2
20'

Tymczasem interwencji lekarzy potrzebuje Theo Hernandez. Lewy defensor Realu dostał solidnego łokcia w nos od rywala.

5
4
1
4
7
19'

Mamy pierwszy strzał w meczu. Angel Rodriiguez zbiegł z lewego skrzydła w pole karne i uderzył po ziemi wprost w Keylora Navasa.

5
3
2
3
2
14'

Cristiano Ronaldo uderzył w boczną siatkę, jednak Portugalczyk był na ewidentnym spalonym i sędzia przerwał akcję.

6
4
2
11
5
12'

Piłkarze Realu długo rozgrywali piłkę w okolicy pola karnego Getafe, a akcja zakończyła się dośrodkowaniem Isco do... bramkarza.

6
3
2
2
6
7'

Na razie sporo niedokładności. Lekką przewagę ma Real, a my czekamy na pierwsze okazje.

5
7
6
4
3
4'

Spokojny początek. Żadna ze stron nie może przejąć na dłużej inicjatywy.