Primera Division: 27. kolejka
04 mar 2018 16:15
90+1 '

Luis Suarez miał świetny pomysł, jednak technicznie strzelił tuż obok bramki Atletico.

27
9
6
26
17
90'

Sędzia doliczył 3 minuty. FC Barcelona oddala grę od własnego pola karnego.

18
12
3
6
7
88'

FC Barcelona gra uważnie na tyłach i wciąż nie dopuszcza rywali pod własną bramkę.

43
23
2
2
6
86'

Piłka w siatce Barcelony, ale tym razem na spalonym był Diego Costa. Słuszna decyzja arbitra.

49
32
10
9
12
84'

Barcelona. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Paulinho.

29
12
10
5
9
83'

Tym razem Luis Suarez zwija się z bólu w polu karnym Atletico. Bez reakcji sędziego.

12
9
7
15
50
80'

Philippe Coutinho padł w polu karnym, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

25
13
12
16
44
78'

12. rzut rożny dla Barcelony. Lionel Messi dośrodkował na długi słupek, a z ostrego kąta z woleja huknął Sergio BusquetsJan Oblak insynktownie obronił.

13
12
8
8
22
77'

Lionel Messi uderzył zza pola karnego, ale został zablokowany. Barcelona przebudziła się w ostatnich minutach.

18
8
3
5
8
76'

Luis Suarez trafił do siatki po strzale z półwoleja, ale Urugwajczyk był na spalonym w momencie podania Andre Gomesa.

9
4
3
6
31
76'

W rzutach rożnych 11:1 dla Barcelony. Tym razem skutecznie piąstkował Jan Oblak.

9
4
2
7
13
75'

Atletico. Schodzi: Filipe Luis. Wchodzi: Lucas Hernandez.

5
3
3
3
5
74'

Mogło być groźnie. Sergio Busquets stracił piłkę na własnej połowie, Diego Costa wycofał do Griezmanna, który z dystansu strzelił wysoko nad poprzeczką.

7
1
1
3
5
72'

Koke zagrał z rzutu wolnego do... ter Stegena. Atletico wciąż bez groźnej okazji w tym meczu.

17
13
2
2
5
69'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić. Za faul taktyczny na Correi.

FC Barcelona
11
5
4
7
14
66'

Atletico. Schodzi: Gabi. Wchodzi: Kevin Gameiro. Czterech napastników w jedenastce Atletico!

18
12
11
5
6
67'

Atletico ustawione zdecydowanie wyżej, FC Barcelona czeka na kontry.

15
9
4
5
7
66'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Samuel Umtiti.

12
5
2
8
3
63'

Koke zacentrował z rzutu wolnego, jednak piłkarze Barcelony zażegnali niebezpieczeństwo. Atletico gra coraz szybciej i stawia coraz wyższy pressing.

10
6
3
5
18
60'

Na razie Gerard Pique wrócił na boisko.

27
22
4
7
9
60'

Gerard Pique potrzebuje interwencji lekarzy, nieciekawie to wygląda. Thomas Vermaelen już ruszył do rozgrzewki.

14
11
8
17
17
59'

Atletico. Schodzi: Sime Vrsaljko. Wchodzi: Angel Correa. Napastnik za obrońcę!

12
8
19
3
4
58'

Lionel Messi z rzutu wolnego z 22. metrów uderzył tym razem w mur.

9
10
5
19
9
57'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Maria Gimenez. Uwaga, rzut wolny dla Barcelony! Przed polem karnym faulowany Rakitić.

Atletico Madryt
18
12
4
5
5
53'

W drugiej połowie Atletico ma wyraźną przewagę w posiadaniu piłki. Na okazje podbramkowe jednak to się zupełnie nie przekłada.

9
8
3
7
11
50'

Atletico stara się przejąć inicjatywę. Na razie jednak słabo wygląda gra wicelidera Primera Division.

21
18
3
4
6
47'

90356 fanów na Camp Nou - to najlepsza frekwencja w tym sezonie na meczu Barcelony.

26
21
3
3
5
46'

Piękna grafika, która pokazuje przeciwko komu Lionel Messi zdobył 600 bramek w swojej karierze. Aż 29-krotnie trafiał do siatki Sevilli, bramkarzy Atletico pokonywał 28 razy.

27
18
2
3
2
46'

Zaczynamy drugą część gry! Atletico musi zaatakować, jeśli chce jeszcze powalczyć o mistrzostwo Hiszpanii.

9
45'

Sędzia doliczył minutę.

22
13
4
2
4
43'

Gerard Pique uderzył z główki nad poprzeczką bramki Atletico.

9
7
8
13
16
41'

Atletico zupełnie nie istnieje w tym meczu. Trener Diego Simeone będzie miał sporo pracy w przerwie.

28
29
8
4
8
39'

Lionel Messi zagrał na prawą stronę pola karnego do Andre Gomesa, który chyba sam nie wiedział co ma zrobić i strzelił nieczysto wprost w bramkarza.

17
11
10
13
22
38'

Rzut wolny w pobliżu pola karnego dla Barcelony prawie jak "jedenastka" ;)

24
19
5
2
1
37'

I kolejna próba Philippe Coutinho! Brazylijczyk silnie strzelił z ostrego kąta i Jan Oblak instynktownie odbił piłkę na korner.

25
16
5
4
7
35'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Andre Gomes. A jednak będzie potrzebna zmiana! Pomocnik Barcelony ma problemy z mięśniem dwugłowym uda. Iniesta dostał brawa, a przy wejściu Gomesa można było usłyszeć pojedyńcze gwizdy.

21
15
6
17
18
35'

A to gol Messiego:

40
28
7
3
4
34'

Philippe Coutinho strzelił soczyście z dystansu, jednak na posterunku stał Jan Oblak.

19
12
9
4
5
33'

Lionel Messi zdobył 600. gola w swojej karierze - 539 dla Barcelony, 61 dla reprezentacji Argentyny.

33
21
6
3
3
32'

Luis Suarez uderzył z kilku metrów, ale został zablokowany. Urugwajczyk domagał się rzutu karnego - niesłusznie.

16
12
6
9
16
31'

Żółtą kartkę otrzymał Sime Vrsaljko. Zaostrza się mecz. Prawy defensor Atletico sfaulował Luisa Suareza.

24
17
4
7
10
29'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi. Sędzia uznał, że w tej sytuacji faulował Argentyńczyk. Gwizdy na trybunach, ale decyzja arbitra słuszna.

19
14
8
10
35
29'

Ostre starcie na linii Lionel Messi - Filipe Luis. Obaj piłkarze leżą na boisku.

12
8
15
18
9
27'

To już 5. gol Messiego strzelony bezpośrednio z rzutu wolnego w 2018 roku!

57
43
11
8
7
26'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Bramka!!! FC Barcelona na prowadzeniu!!! Lionel Messi kapitalnie przymierzył z 25. metrów z rzutu wolnego i piłka po rękach Oblaka wleciała do siatki!

184
100
30
31
45
25'

Philippe Coutinho odegrał piłkę piętką do Luisa Suareza, który został zablokowany przy strzale z 18. metrów.

22
9
10
10
17
24'

Atletico na razie nastawione na bronienie wyniku. Momentami aż 9 piłkarzy gości znajduje się we własnym polu karnym. Diego Costa i Griezmann zupełnie niewidoczni.

19
18
7
2
3
23'

Andres Iniesta na razie wraca na boisko. Najprawdopodobniej zmiana nie będzie potrzebna.

25
22
2
4
4
22'

Andres Iniesta potrzebuje interwencji lekarzy. Do rozgrzewki ruszył już Paulinho. Wydaje się, że pomocnik Barcelony naciągnął mięsień dwugłowy uda.

9
10
3
15
22
22'

Po raz kolejny faulowany jest Andres Iniesta. Sędzia na razie nie wyjmuje kartek.

11
7
6
2
22
22'

Thomas Partey uderzył z dystansu wyraźnie obok słupka. Pierwsza próba gości.

13
12
3
1
6
21'

Przebudził się Lionel Messi. Argentyńczyk miał przy sobie trzech rywali, a mimo to zgubił krycie i z 20. metrów uderzył po ziemi wprost w Oblaka.

18
18
1
2
1
17'

Posiadanie piłki 78 do 22 procent dla Barcelony.

36
21
4
6
8
15'

Wielkie zdziwienie na trybunach Camp Nou. Lionel Messi zagrał piłkę prosto w aut. FC Barcelona utrzymuje optyczną przewagę.

27
22
11
6
6
13'

FC Barcelona miała rzut wolny niemalże z narożnika pola karnego, ale Lionel Messi trafił w mur.

17
10
5
18
15
11'

W rzutach rożnych już 4:0 dla gospodarzy. Na razie nie przynoszą one zagrożenia pod bramką Atletico. Goście całą "jedenastką" na własnej połowie.

24
12
6
4
5
8'

Andres Iniesta zacentrował z głębi pola do Luisa Suareza, który przy próbie strzału głową faulował Gimeneza. Rozpoczną goście. Inicjatywę zaczyna przejmować Barcelona.

27
8
4
2
3
6'

Philippe Coutinho wstrzelił z półwoleja w pole bramkowe, piłka odbiła się od nóg Godina i pierwszą udaną interwencję zanotował Jan Oblak.

15
5
7
2
7
5'

Andres Iniesta zdecydował się na strzał z dystansu, jednak został przyblokowany.

12
8
13
4
5
3'

Dość spokojny początek mneczu. Na razie gorąca atmosfera tylko na trybunach.