6:3
Zakończony
Girona FC
90+1'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Toni Kroos. 6:3!!! Kroos zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Ronaldo, który wykorzystał sytuację sam na sam.

114
63
37
34
48
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

22
9
10
6
8
88'

Gol! Strzelił Juanpe. 5:3! Po centrze z rzutu rożnego z główki do siatki trafił zupełnie niepilnowany Juanpe.

46
88'

Girona wciąż atakuje. Olunga wycofał na linię pola karnego do Portu, którego groźny strzał obronił Keylor Navas.

18
11
7
6
8
87'

Girona FC. Schodzi: Christian Stuani. Wchodzi: MIchael Olunga.

3
86'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Luka Modrić.

Bramka po akcji rezerwowych! Modrić idealnie wypuścił w pole karne Bale'a, który po nogach bramkarza podwyższył rezultat.

78
45
11
11
22
83'

Girona FC. Schodzi: Pablo Maffeo. Wchodzi: Francisco Aday.

4
83'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Isco.

19
6
3
2
2
80'

Ależ błąd Varane'a! Francuz podał we własne pole karne do Stuaniego, jednak świetnie z bramki wyszedł Keylor Navas, który oddalił zagrożenie. Jest gorąco w Madrycie.

10
7
7
3
2
79'

Girona walczy! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka prześlizgnęła się po głowie Stuaniego i nieznacznie minęła słupek bramki Realu.

4
3
4
3
1
74'

Bounou uprzedził Lucasa Vazqueza w polu karnym Realu. Girona nie rezygnuje i zaczyna atakować większą ilością piłkarzy.

12
1
4
2
5
71'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Luka Modrić.

13
5
2
3
2
70'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Gareth Bale.

12
4
2
3
3
69'

Girona FC. Schodzi: Borja Garcia. Wchodzi: Antony Lozano.

3
67'

Gol! Strzelił Christian Stuani.

Girona wciąż walczy! Po centrze z narożnika pola karnego Stuani wyskoczył wyżej od Carvajala i po drugim strzale głową trafił na 2:4.

41
24
14
27
49
64'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. 4:1!!! Karim Benzema strzelił w bramkarza, a skuteczną dobitką do pustej bramki popisał się Ronaldo!

89
46
12
8
25
62'

To nie koniec naporu Realu! Po centrze Marco Asensio z lewego skrzydła w poprzeczkę główkował Nacho.

12
8
8
6
9
59'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Kolejna świetna akcja Realu Madryt i mamy już 3:1! Karim Benzema zagrał w pole karne do Ronaldo, ten zostawił piłkę Vazquezowi, który po strzale po ziemi trafił do siatki.

84
49
15
11
25
56'

Cristiano Ronaldo główkował nad poprzeczką.

16
13
3
5
7
56'

Marcelo świetnie dośrodkował na długi słupek w kierunku Cristiano Ronaldo, ale w ostatniej chwili piłkę z nogi Portugalczyka wybił Espinoza.

10
7
4
3
5
53'

Mojica z 20. metrów uderzył wyraźnie nad poprzeczką. Goście zmarnowali tę sytuację.

10
7
3
6
8
52'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal. Za ten faul ukarany prawy obrońca Realu.

Real Madryt
6
3
5
8
13
52'

Będzie groźna okazja dla Girony. Goście wywalczyli rzut wolny niemalże z linii pola karnego.

6
3
3
5
7
47'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Karim Benzema. Real znów na prowadzeniu!!! Benzema świetnie wypuścił Ronaldo w uliczkę, a Portugalczyk huknął nad bramkarzem. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od poprzeczki!

88
41
19
23
38
46'

7
45+1'

Cristiano Ronaldo składał się do efektownej przewrotki, ale nieczysto trafił w piłkę.

9
6
9
10
11
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
2
1
1
2
42'

Kolejna próba z rzutu wolnego. Cristiano Ronaldo uderzył z ok. 25 metrów, piłka prześlizgnęła się przez mur, co ułatwiło golkiperowi skuteczną interwencję.

4
4
6
5
9
40'

Mateo Kovacić zamarkował strzał, przymierzył i... został zablokowany. Real Madryt po stracie gola w ataku pozycyjnym.

6
3
2
2
2
36'

Dość niespodziewanie z rzutu wolnego uderzył nie Ronaldo, a Marco Asensio. Golkiper Girony z trudem odbił piłkę do boku.

6
2
2
2
6
33'

Cristiano Ronaldo silnie uderzył z dystansu i Bounou z problemami złapał piłkę.

12
2
1
4
7
30'

Żółtą kartkę otrzymał Johan Mojica. Za uderzenie w twarz Carvajala.

7
30'

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu między tymi drużynami, w październiku, Real Madryt też otworzył wynik meczu, ale ostatecznie przegrał 1:2.

8
6
4
5
10
29'

Gol! Strzelił Christian Stuani. Asystował mu Alex Granell.

Mamy wyrównanie!!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do siatki po silnym strzale głową trafił Stuani!

56
28'

Było groźnie! Portu przejął piłkę w okolicy pola karnego Realu Madryt, popędził na bramkę Navasa, jednak nie zdołał oddać strzału. Dobrze wychodził golkiper Realu.

5
4
2
2
5
23'

Piłka w siatce Girony po strzale Lucasa Vazqueza. Problem w tym, że sędzia niepotrzebnie podniósł chorągiewkę - hiszpański skrzydłowy na spalonym nie był! Drugą świetną asystę powinien mieć już na koncie Toni Kroos.

5
4
5
4
14
22'

Lucas Vazquez uderzył z dystansu wprost w Yassine Bounou.

4
5
9
5
3
20'

Marco Asensio uderzył płasko z ostrego kąta, jednak zbyt lekko, by zaskoczyć golkipera Girony. Real chce szybko strzelić drugiego gola, ale musi uważać na ataki nieobliczalnej Girony.

7
6
6
6
7
16'

Od początku szaleje Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wpadł między dwóch rywali, ale wyraźnie przestrzelił.

10
6
5
4
11
15'

Groźnie pod bramką Realu! Portu główkował nieznacznie obok słupka.

8
8
6
7
8
11'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Toni Kroos. Napór Realu przyniósł efekt! Kroos świetnie wypatrzył niepilnowanego Ronaldo, który po strzale z pierwszej piłki otworzył wynik meczu.

99
52
21
20
38
11'

Spore zamieszanie w polu karnym Girony. Karim Benzema odegrał piętką do Vazqueza, który miał za mało miejsca na oddanie strzału i wywalczył tylko rzut rożny.

7
8
5
5
7
10'

Teraz Girona! Borja Garcia uderzył z narożnika pola karnego i Keylor Navas wybił piłkę przed siebie.

7
11
6
3
3
7'

Druga udana interwencja bramkarza Girony. Karim Benzema świetnie wypatrzył wpadającego w pole karne Vazqueza, którego strzał po ziemi obronił nogą Bounou.

3
5'

Pierwsza okazja dla Realu. Z 18. metrów z rzutu wolnego pod poprzeczkę jak z armaty huknął Cristiano Ronaldo, jednak bardzo dobrze na linii bramkowej zachował się golkiper Girony.

7
5
5
4
6
2'

Kilka chwil temu Atletico Madryt przegrało na wyjeździe z Villarreal 1:2. W takiej sytuacji, jeśli Real dzisiaj wygra, będzie miał tylko 4 punkty straty do wicelidera rozgrywek.

6
5
4
4
6
20:05

Tradycyjnie już sporo zmian w podstawowej jedenastce przeprowadził Zinedine Zidane. Tylko na ławce rezerwowych zasiądą Luka ModrićCasemiroIsco i Gareth Bale, a poza meczową kadrą znalazł się Sergio Ramos.

3
3
3
3
3
20:05

Girona FC w ostatnich 5. kolejkach 4 razy wygrywała, nie tracąc bramki - z Leganes, Villarreal, Celtą Vigo i Deportivo La Coruna. Beniaminek przegrał tylko z Barceloną (1:6).

5
3
3
3
3
20:05

Po zwycięstwie Valencii w sobotę Real Madryt spadł na 4. miejsce i ma 2 punkty straty do popularnych "Nietoperzy". W ramach 29. kolejki Primera Division "Królewscy" zagrają u siebie z rewelacją sezonu - Girona FC. Beniaminek spisuje się fenomenalnie i niespodziewanie walczy o europejskie puchary. W przypadku zwycięstwa, ekipa z Katalonii wskoczyłaby na... 5. lokatę w tabeli!