15
17
21
90+1 '

ALEŻ BLISKO! Sergio Ramos przymierzył z rzutu wolnego pod poprzeczkę, ale kapitalnie interweniował Jan Oblak!

39
28
11
15
16
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

22
14
11
5
9
90'

Będzie rzut wolny dla Realu z 20. metrów. Nie ma jednak Ronaldo na boisku.

8
11
18
9
12
89'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez. Za faul na Bale'u.

Atletico Madryt
20
7
5
9
19
88'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez. Za nurkowanie w polu karnym Atletico.

20
18
9
8
14
87'

Marcelo zostawił piłkę Kroosowi, który z 20. metrów fatalnie spudłował.

11
18
2
6
8
86'

Bez Ronaldo piłkarze Realu nie potrafią skruszyć muru Atletico.

9
20
3
8
7
83'

Lucas Vazquez powrócił na boisko, Real znów w komplecie.

19
15
6
7
10
82'

Atletico. Schodzi: Thomas Partey. Wchodzi: Kevin Gameiro.

10
8
6
6
10
81'

Antoine Griezmann zagrał ciut za mocno w kierunku Correi. Gdyby Francuz przyłożył się do podania, Argentyńczyk miałby przed sobą tylko bramkarza!

5
8
6
13
12
80'

Poza boiskiem opatrywany jest Lucas Vazquez, który ma problemy z łydką albo kolanem. Przypominamy, że Zinedine Zidane przeprowadził już 3 zmiany.

10
12
9
13
17
78'

Luka Modrić uderzył z 15. metrów obok słupka.

5
10
5
5
8
77'

Po dośrodkowaniu Carvajala obok bramki główkował Gareth Bale.

11
8
5
12
13
76'

Real nawet bez Ronaldo ma przewagę w derbach. "Królewscy" znów nie schodzą z połowy rywala.

21
14
7
4
7
74'

Diego Godin we własnym polu karnym uderzył łokciem w twarz Lucasa Vazqueza, który potrzebuje interwencji lekarzy. Sędzia nie odgwizdał faulu.

10
7
6
11
21
72'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Luka Modrić.

20
11
8
4
6
72'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Isco.

18
10
6
4
8
71'

Atletico. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Gabi.

15
8
6
4
6
70'

Blisko gola dla Atletico. Po kontrze zza pola karnego przymierzył Saul Niguez, który posłał piłkę 2 metry obok słupka.

7
8
5
9
12
67'

Po centrze Marcelo skutecznie poza pole karne piąstkował bramkar Atletico.

11
4
5
6
7
63'

Real. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Karim Benzema. Ależ niespodzianka! Zidane najprawdopodobniej daje odpocząć Portugalczykowi przed meczem z Juventusem.

23
32
23
15
22
62'

Antoine Griezmann ruszył z rajdem, strzelił z 17. metrów, jednak został zablokowany.

10
6
3
9
7
61'

Atletico. Schodzi: Vitolo. Wchodzi: Angel Correa.

5
6
4
3
5
59'

Powinno być 2:1 dla Atletico!!! Pozostawiony bez krycia Koke uderzył z 10. metrów z półwoleja, ale rewelacyjnie na linii bramkowej spisał się Keylor Navas!

22
9
9
9
13
57'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Vitolo.

Ależ odpowiedź Atletico, 4 minuty i mamy remis!!! Griezmann kapitalnie wypuścił w uliczkę Vitolo, który tuż przed golkiperem zdołał odegrać do Francuza, a ten umieścił piłkę niemalże w pustej bramce!

138
75
32
31
48
57'

Pierwsza próba Atletico po przerwie. Ni to dośrodkowanie ni strzał Saula przed siebie wypiąstkował Keylor Navas.

5
7
4
4
4
55'

Real idzie za ciosem i szuka kolejnego gola. Atletico nie może wyjść z własnej połowy.

11
9
7
13
16
53'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Gareth Bale.

Real Madryt na prowadzeniu!!! Po centrze Bale'a z lewego skrzydła z pierwszej piłki wprost do siatki trafił niezawodny Ronaldo!

124
58
19
47
85
51'

Po centrze Cristiano Ronaldo bardzo słabo w światło bramki główkował Lucas Vazquez. Piłka w rękawicach Jana Oblaka.

4
3
2
4
10
49'

Zdecydowana przewaga Realu Madryt w posiadaniu piłki, jednak "Królewscy" mają problemy z dostaniem się w pole karne Atletico.

9
5
3
3
4
46'

10
42'

Ależ blisko gola dla Realu!!! Marcelo kapitalnie przymierzył z dystansu, ale trafił w poprzeczkę. Do dobitki z półwoleja dopadł jeszcze Dani Carvajal, którego świetną interwencją zatrzymał Jan Oblak.

18
26
8
11
12
41'

Ależ katastrofalny błąd sędziego liniowego! Vitolo mógł ruszyć osamotniony na bramkę Realu, jednak arbiter przerwał jego akcję.

9
6
5
7
25
39'

Strzał Marco Asensio... już tradycyjnie zablokowany.

13
12
7
5
5
38'

Po centrze Bale'a piłkę na długim słupku przyjął Lucas Vazquez, jednak błyskawicznie obok niego pojawił się Lucas Hernandez, który zażegnał niebezpieczeństwo.

12
8
3
2
1
36'

Kapitalnie ustawiają się defensorzy Atletico. Tym razem zablokowany Lucas Vazquez. Piłkarze Realu mają mało miejsca na oddanie strzału, a jeśli już udaje im się tego dokonać, świetnie w bramce spisuje się Oblak.

9
4
2
3
8
34'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Partey. Kolejny faul w środku boiska i kolejna kartka - za podcięcie Lucasa Vazqueza.

7
9
3
5
5
33'

Saul Niguez soczyście huknął z linii pola karnego, lecz piłka przeleciała wyraźnie obok bramki Realu Madryt.

3
7
3
6
7
30'

Diego Costa ruszył z błyskawicznym atakiem. Poszukał bliższego słupka, ale kapitalną interwencją popisał się Keylor Navas! Kostarykanin wyczuł intencje strzelca i uchronił Real przed stratą gola!

12
13
5
5
8
28'

Spory kocioł po rzucie wolnym dla Realu. Z bliskiej odległości w bramkarza strzelił Raphael Varane. Znów było groźnie!

6
6
6
5
8
25'

Mateo Kovacić uderzył z dystansu wprost w nogi Godina. Atletico świetnie spisuje się na tyłach.

10
7
4
5
7
24'
15
10
8
5
5
23'

W rzutach rożnych "Królewscy" prowadzą już 7:1.

16
9
3
3
5
22'

Ciekawy i szybki mecz w Madrycie. Kibice mogą być zadowoleni z derbów!

11
6
3
2
3
20'

Marco Asensio znalazł się zupełnie niepilnowany na boku pola karnego, jednak zamiast uderzyć, fatalnie dośrodkował poza boisko.

8
8
1
4
4
20'

Pokazał się Cristiano Ronaldo! Portugalczyk miał trochę miejsca na 20. metrze i huknął pod poprzeczkę. Na posterunku Jan Oblak.

10
7
5
2
7
19'

Piłka w siatce Realu po strzale Diego Costy. Brazylijczyk chwilę wcześniej faulował jednak Sergio Ramosa.

10
8
9
6
12
17'

Żółtą kartkę otrzymał Vitolo. Za faul w środku boiska na Asensio.

10
7
5
5
9
15'

Pierwszy kwadrans dla Realu. Gospodarze mają optyczną przewagę.

12
13
7
9
10
14'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos. Ostry faul Niemca w środku boiska na Griezmannie.

Real Madryt
11
11
13
9
13
11'

Marco Asensio z 15. metrów uderzył w spojenie słupka z poprzeczką!

3
4
10
3
5
11'

Toni Kroos padł w polu karnym Atletico, ale mimo wielkich pretensji, sędzia nie wskazał na "wapno". Arbiter dokładnie widział całą sytuację, która nawet po telewizyjnej powtórce jest bardzo trudna do ocenienia.

7
5
5
4
13
11'

Marco Asensio uderzył z dystansu i piłka po nodze rywala wyleciała na korner. To już 4. rzut rożny dla gospodarzy.

14
7
4
5
6
10'

Pierwsza kapitalna okazja w meczu! Po rzucie rożnym Gareth Bale przedłużył głową dośrodkowanie, a zamykający akcję Cristiano Ronaldo uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć powracającego na linię bramkową Oblaka. Portugalczyk miał problemy z dokładnym strzałem i piłkę odbił kolanem.

7
7'

Było groźnie pod bramką Atletico. Marcelo dopadł do bezpańskiej piłki, jednak strzelił w jednego z obrońców gości.

9
7
4
7
6
4'

W ostatnich 4 ligowych meczach na Santiago Bernabeu Real zremisował i 3-krotnie przegrał z Atletico. Tak słabej passy u siebie "Królewscy" nie mieli z żadnym innym rywalem w swojej historii.

8
6
2
4
2
3'

Na frekwencję w Madrycie nie mogą narzekać:

8
6
3
2
2
2'

Gareth Bale świetnie zabrał się z piłką na prawym skrzydle, jeszcze na własnej połowie, przeprowadził rajd i został zatrzymany dopiero w polu karnym Atletico.