2
5
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Hat trick Messiego! Argentyńczyk otrzymał piłkę w dziewięć metrów przed bramką, a trafił z sześciu. 3:1!

117
59
15
8
8
86'

Barcelona kontroluje mecz i nie pozwala rywalom na zbliżenie się pod własną bramkę.

15
6
2
3
3
84'

11
81'
ZMIANA
81'

Uderzał Suarez, ale obrońca gości wcześniej zmienił tor lotu piłki i Urugwajczyk źle w nią trafił.

1
1
1
1
7
79'

Żółtą kartkę otrzymał Joseba Zaldua.

4
1
1
1
2
78'
ZMIANA
77'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Perez.

3
1
74'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Jordi Alba.

73'

Bramkarz gości interweniował tuż na linii. Ryzyko, ale zagranie rękoma opłaciło się. Po chwili Messi uderzył anemicznie w bramkarza.

5
2
1
2
3
72'

Po kontaktowej bramce goście nie ryzykują jednak zbyt wiele. Barcelona kontroluje mecz.

4
1
2
1
3
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nabil El Zhar. Leganes coraz śmielsze i swego dopięło! Przed polem karnym piłkę otrzymał El Zhar i strzałem przy słupku trafił na 2:1!

17
9
12
25
65
67'

Po raz drugi groźnie pod bramką Barcelony, Brazanac głową uderzał jednak niecelnie.

8
1
2
2
65'

Gomes do Coutinho, ale ten na wyraźnym spalonym.

5
3
3
3
6
63'

Kontra Barcelony, ale niedokładne dogranie do Suareza. Piłkę przejął bramkarz.

2
2
1
1
5
60'
ZMIANA

CD Leganes. Schodzi: Javi Eraso. Wchodzi: Darko Brasanac.

59'

Pique nie trafił w bramkę z kilku metrów. Dodatkowo był na spalonym.

4
2
2
3
6
58'

Szuka Barcelona trzeciego trafienia. Jednak gospodarze momentami grają zbyt kombinacyjnie.

5
3
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Joseba Zaldua. Zoaostrzył się mecz, w którym Barcelona wciąż spokojnie rozgrywa piłkę.

10
2
2
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dimitrios Siovas.

7
5
2
1
2
49'

Do dośrodkowania doszedł Claudio Beauvue, piłka poszybowała metr ponad bramką. Pierwsza okazja gości!

5
1
3
2
46'

Wracamy do gry!

19
13
3
2
3
46'
ZMIANA
42'

Groźnie pod bramką Barcelony, Pique wybił piłkę w ostatnim momencie na rzut rożny.

8
9
16
5
6
39'

Po drugim golu Barcelona gra na dużym luzie. Rywale już marzą chyba o przerwie, jeśli nie o końcu meczu.

17
13
8
3
4
36'

Suarez uderzał z ostrego kąta, bramkarz odbił piłkę, ale i tak był spalony.

10
6
5
7
23
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Philippe Coutinho. Już po meczu! Messi otrzymał piłkę w polu karnym od Coutinho i z rywalem na plecach przebiegł kilka metrów. Strzał z ok. 11 metrów był już tylko formalnością. 2:0!

122
74
15
9
10
30'

Po objęciu prowadzenia Barcelona chce zobaczyć na co stać rywala i wciąga Leganes na własną połowę.

11
9
8
4
4
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Messi tym razem z rzutu wolnego uderzył nie do obrony. Bramkarz nie zdążył z interwencją. 1:0!

151
84
15
9
12
24'

Bardzo duża przewaga Barcelony. Goście wciąż dość szczęśliwie bronią remisu.

15
13
6
8
9
22'

Messi z rzutu wolnego z ok. 19 metrów wprost w mur.

16
13
12
12
16
19'

Suarez z trzech metrów trafił w bramkarza! Niebywałe!

11
6
9
7
18
18'

Suarez uprzedził obrońcę i przyłożył nogę do wysoko dogranej piłki. Pomylił się nieznancznie.

11
3
3
3
5
16'

Akcja Coutinho, strzał na róg wybił bramkarz!

15
8
4
4
6
16'

Spora przewaga Barcelony, jednak niewiele z niej wynika.

6
3
5
6
7
13'

Tym razem dośrodkowanie z lewej strony, strzał głową Pique był niecelny.

8
5
4
6
9
13'

Z prawej strony dośrodkował Semedo, ale obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

5
3
4
5
5
9'

Groźnie w polu karnym Leganes, ale gracze Barcelony nie zdołali oddać strzału.

7
4
4
4
8
6'

Dość senne pierwsze minuty. Niewiele dzieje się na placu gry.

6
5
6
7
14
3'

Jak było do przewidzenia, od początku Barcelona długo rozgrywa piłkę i chce uśpić rywala.