Jest okazja dla Valencii. Nieczysto w piłkę trafił jednak Simone Zaza.

6
2
2
90+2'

Powinno być 3:1! Lionel Messi kapitalnie przepchnął się na połowie rywali, ruszył z kontrą 2 na 1 i świetnie dograł na środek do Denisa Suareza. Uderzenie piłkarza Barcelony obronił jednak Neto.

3
2
2
10
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
4
5
4
7
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Parejo. Ależ blisko skutecznej interwencji ter Stegena! Niemiec wyczuł intencje strzelca, ale piłka dosłownie prześlizgnęła się pod jego pachą i wturlała się do siatki!

Valencia CF
12
7
6
14
37
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ousmane Dembele. Za faul w polu karnym. Bezmyślne zachowanie piłkarza Barcelony.

6
5
2
9
16
86'

Będzie rzut karny dla Valencii!

6
3
1
4
12
84'
ZMIANA
4
2
1
3
6
83'

FC Barcelona wyraźnie kontroluje końcowe minuty meczu. Piłkarze Valencii wydają się już nie wierzyć w zdobycz punktową na Camp Nou.

6
4
3
1
2
80'
ZMIANA

Valencia. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Simone Zaza.

5
3
1
1
3
79'
ZMIANA
78'

Kapitalny rajd Messiego. Argentyńczyk minął kilku rywali i uderzył obok bramki Valencii.

2
2
3
4
4
77'

Dani Parejo oddał celny strzał po ziemi, jednak Marc-Andre ter Stegen nie miał żadnych problemów ze złapaniem piłki.

4
5
2
1
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Paulista. Za faul na Coutinho.

5
2
3
2
2
71'
ZMIANA

Valencia. Schodzi: Santi Mina. Wchodzi: Luciano Vietto.

4
3
2
3
2
70'

Andres Iniesta kapitalnie uderzył z powietrza, ale jeszcze lepiej interweniował Neto, który wybił piłkę z linii bramkowej!

2
3
1
4
69'
ZMIANA
67'

Dani Parejo uderzył z rzutu wolnego tuż obok słupka.

5
2
2
65'

To mogła być jedna z najpiękniejszych bramek sezonu! Lionel Messi z woleja, z 17. metrów, uderzył tuż obok spojenia słupka z poprzeczką!

3
1
1
3
9
65'

Blisko gola dla Barcelony! Jordi Alba dograł z lewego skrzydła, a na krótkim słupku w piłkę nie trafił Andres Iniesta.

2
2
1
3
59'

Philippe Coutinho do dwóch asyst mógł dołożyć gola. Pomocnik Barcelony z dystansu uderzył tuż obok słupka.

2
1
3
3
3
57'

Znów płasko uderzył Lionel Messi i znów trafił wprost w dobrze ustawionego bramkarza Valencii.

5
2
2
4
56'

Lionel Messi miał kilku rywali wokół siebie, a mimo to zdołał oddać strzał z 17. metrów. Neto na posterunku.

4
2
1
2
2
56'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo niecelnie główkował Ezequiel Garay.

3
2
1
1
54'

W strzałach 11:5 dla Valencii.

2
1
8
1
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Samuel Umtiti. Asystował mu Philippe Coutinho.

Po centrze z rzutu rożnego celną główką popisał się Umtiti. Neto odbił piłkę, ale ta trafiła w słupek i wleciała do siatki.

43
23
7
2
5
50'

Powinien być remis!!! Samuel Umtiti po fatalnym błędzie stracił piłkę na własnej połowie, Valencia ruszyła z atakiem 2 na 1, ale nie wykorzystała 100-procentowej okazji. Rodrigo uderzył obok golkipera Barcelony, jednak udany powrót zanotował Gerard Pique.

8
3
1
2
3
46'

15:59

Dziś aż 30 tysięcy wolnych miejsc na Camp Nou.

4
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
4
2
43'

Cóż zróbił Gerard Pique?! Stoper Barcelony zagrał na 15. metr pod nogi Rodrigo. Uderzenie po ziemi Hiszpana obronił jednak Marc-Andre ter Stegen.

1
3
3
7
41'

Kolejny ostry faul Kondogbii. Przypominamy, że pomocnik Valencii ma już na koncie żółtą kartkę. Następnego ostrzeżenia raczej nie będzie.

4
2
1
2
2
37'

Po centrze Guedesa nieczysto w piłkę z główki trafił Santi Mina.

6
34'

Samuel Umtiti po udanym wślizgu zablokował bardzo groźny strzał Rodrigo.

4
3
1
2
1
33'

Lionel Messi po raz drugi głową i drugi raz niecelnie. Niepilnowanego Argentyńczyka na 10. metrze dostrzegł Luis Suarez.

1
1
1
3
4
32'

Po centrze Jordi Alby główą obok słupka uderzył Lionel Messi.

2
1
2
4
4
28'

Na razie sporo niedokładności w ofensywnej grze Barcelony. Często piłki traci Lionel Messi.

2
2
1
4
8
24'

Ależ blisko wyrównania!!! Marc-Andre ter Stegen katastrofalnie zagrał pod nogi rywala i przed idealną sytuacją stanął Rodrigo. Hiszpański napastnik miał piłkę na 11. metrze, uderzył z powietrza, ale niemiecki bramkarz naprawił swój błąd i zbił strzał na spojenie słupka z poprzeczką!

8
9
4
1
4
23'

Goncalo Guedes oddał swój 4. strzał w tym meczu. 21-latek z woleja z ponad 20 metrów uderzył jednak wyraźnie nad poprzeczką.

7
6
1
1
20'

Piłkarze Barcelony muszą lepiej kryć Guedesa! Portugalczyk znalazł się zupełnie osamotniony na 15. metrze, ale trafił w jednego z rywali i piłka nieznacznie minęła słupek bramki gospodarzy.

5
3
2
6
5
18'

Druga próba Guedesa. Młody Portugalczyk uderzył silnie z dystansu i znów spore problemy z interwencją miał Marc-Andre ter Stegen.

8
8
2
2
5
17'

Sporo dziś wolnych miejsc na Camp Nou w Barcelonie

2
2
1
4
3
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Philippe Coutinho.

Mamy bramkę dla Barcelony!!! Coutinho zagrał idealnie w pole karne do Luisa Suareza, który po strzale z pierwszej piłki wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem. To 23. gol w tym sezonie ligowym Urugwajczyka.

52
31
5
3
8
14'

Świetna okazja dla Barcelony. Jordi Alba dostał kapitalne prostopadłe podanie w pole karne, ale jego strzał odbił przed siebie Neto.

4
2
1
2
4
12'

Żółtą kartkę otrzymał Geoffrey Kondogbia. Za faul w środku boiska.

8
4
10'

Spokojny i wyrównany początek meczu. Na razie lepiej prezentuje się Valencia.

3
4
2
4
7'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique. Za faul taktyczny.

FC Barcelona
7
4
2
4
5
6'

Ależ kiks Luisa Suareza! Kapitalnie lewym skrzydłem ruszył Andres Iniesta, który z końcowej linii idealnie wycofał na 6. metr, gdzie Urugwajczyk nie trafił w piłkę.

7
7
3
2
4
4'

Pierwsza okazja w meczu. Świetnie z dystansu przymierzył Goncalo Guedes, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Marc-Andre ter Stegen.