10
11
87'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Luka Modrić.

27 strzał i mamy w końcu bramkę dla Realu!!! Modrić uderzył z dystansu, a piętką piłkę musnął Ronaldo, który zdobył kolejnego pięknego gola!

84
27
16
33
79
87'

Lucas Vazquez uderzył z ostrego kąta i piłkę przed siebie odbił Kepa.

7
4
3
4
7
85'

Athletic. Schodzi: Inaki Williams. Wchodzi: Aritz Aduriz.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Oscar de Marcos. Za faul.

5
4
4
3
4
80'

Real coraz bliżej kolejnej porażki! Athletic skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

13
8
3
3
4
79'

Athletic. Schodzi: Inigo Lekue. Wchodzi: Markel Susaeta.

9
4
5
3
3
75'

Lucas Vazquez nieczysto trafił w piłkę i ta wylądowała w rękawicach Kepy.

12
11
5
4
5
73'

Sergio Ramos główkował obok słupka. Piłka jak zaczarowana mija bramkę Athletic.

7
7
2
3
5
73'

Po błyskawicznym ataku Lucasa Vazqueza do piłki dopadł Cristiano Ronaldo, ale został wyblokowany! Tylko korner dla gospodarzy.

7
6
4
3
3
72'

I kolejny strzał. Z powietrza bardzo słabo i obok bramki uderzył drugi wprowadzony zawodnik - Gareth Bale.

6
11
6
4
7
71'

Isco z dystansu wyraźnie nad poprzeczką. To już 20. strzał w tym meczu "Królewskich"!

5
6
2
5
70'

W interwencjach bramkarzy 8:0 prowadzi Kepa Arrizabalaga.

10
7
3
1
3
70'

Athletic. Schodzi: Inigo Cordoba. Wchodzi: Iker Muniain.

69'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Isco.

9
4
4
1
4
69'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Gareth Bale.

12
7
3
4
4
68'

Cristiano Ronaldo znalazł trochę miejsca na linii pola karnego i uderzył wprost w bramkarza.

4
1
2
2
1
67'

Zupełnie inaczej wygląda druga połowa. Piłkarze Athletic poprawili swoją grę w środku i nie dopuszczają już rywali do własnego pola karnego.

2
1
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Iturraspe. Za faul.

3
1
1
4
6
64'

Poprzeczka ratuje Real Madryt!!! Strzał Inigo Cordoby został zablokowany, a piłka po dobitce Raula Garcii zatrzymała się na aluminium!

4
3
5
6
15
61'

Cristiano Ronaldo ruszył z piłką w pole karne Athletic, gdzie padł jak rażony piorunem. Sędzia zdecydowanym ruchem nakazał dalszą grę.

10
7
4
4
8
58'

Gareth Bale i Isco ruszyli do rozgrzewki.

5
4
1
1
3
57'

Luka Modrić nawinął rywala i uderzył zza pola karnego obok bramki.

4
3
1
4
3
56'

Keylor Navas świetnie interweniował poza własnym polem karnym i zdołał uprzedzić Inakiego Williamsa.

3
2
1
2
4
53'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w piłkę z woleja nie trafił Cristiano Ronaldo. Bardzo niemrawa druga połowa w wykonaniu Realu.

7
7
3
5
6
50'

Piłkarze Athletic, w porównaniu z końcówką pierwszej połowy, zdecydowanie oddalili grę od własnego pola karnego. Na razie przynosi to efekty.

4
3
4
2
3
46'

Druga połowa!

2
2
1
2
1
45+2'

W strzałach 15:4, w celnych 6:2, w golach 0:1.

9
9
3
4
4
45'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez. Za faul.

3
3
1
2
5
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
1
3
1
2
43'

Cóż za rajd Marco Asensio! Hiszpan w narożniku boiska nawinął rywala, wbiegł w pole karne, gdzie minął kolejnych dwóch przeciwników i strzelił po ziemi w długi róg. Wszystko byłoby perfekcyjne, gdyby nie Kepa Arrizabalaga, który znów uratował Athletic!

5
1
3
2
2
41'

Real w natarciu, Athletic ofiarnie się broni. Gości na razie ratuje golkiper.

5
1
1
1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Inaki Williams. Za faul.

3
1
2
9
7
39'

Dani Carvajal uderzył silnie zza pola karnego i po rykoszecie piłka nieznacznie minęła słupek bramki Athletic. Coraz więcej dzieje się w polu karnym Basków.

2
1
2
3
37'

Lucas Vazquez zabawił się w polu karnym Athletic, odegrał do środka, gdzie zrobił się niesamowity kocioł. Ostatecznie, stojący tyłem do bramki, Cristiano Ronaldo nie zdołał oddać strzału i piłka już tradycyjnie wylądowała w rękawicach Kepy.

3
2
1
1
33'

Dani Carvajal dostał solidny cios w brzuch i miał problemy ze złapaniem oddechu. Po interwencji lekarzy powrócił do gry.

4
4
3
3
4
32'

Kepa Arrizabalaga popisał się dzisiaj już 6 udanymi interwencjami.

5
2
1
2
4
31'

Ależ świetnie dzisiaj broni Kepa Arrizabalaga! Po centrze z rzutu wolnego Kroosa groźnie główkował Raphael Varane, ale znów na wysokości zadania stanął golkiper Athletic.

6
4
2
1
3
31'

W strzałach już 10:2 dla Realu Madryt!

6
11
3
2
3
30'

Karim Benzema uderzył z pierwszej piłki z linii pola karnego nad bramką. Francuz wciąż ma źle nastawiony celownik.

3
4
1
1
2
26'

Real w zdecydowanym natarciu. "Królewscy" praktycznie nie schodzą z połowy rywala i starają się wyrównać jeszcze przed przerwą. Athletic czyha na kontry.

2
22'

Marco Asensio miał sporo miejsca na 15. metrze, jednak za bardzo się odchylił i posłał piłkę wysoko nad poprzeczką bramki Athletic.

6
6
3
3
5
19'

Soczysta bomba z półwoleja w wykonaniu Marcelo padła łupem Kepy. Bardzo dobrze spisuje się dziś golkiper Basków!

9
7
4
1
3
16'

Sergio Ramos główkował wprost w dobrze ustawionego bramkarza Athletic.

9
8
3
4
6
16'

Cristiano Ronaldo oddał niesygnalizowany strzał, ale świetnie na linii bramkowej spisał się Kepa Arrizabalaga.

11
6
3
4
3
14'

Gol! Strzelił Inaki Williams. Asystował mu Inigo Cordoba. Inigo Cordoba zagrał kapitalną piłkę między dwóch defensorów do Williamsa, który przelobował Navasa i otworzył wynik meczu!

97
54
16
22
40
13'

Cristiano Ronaldo, w swoim stylu, przerzucił piłkę na prawą nogę, zbiegł w środek pola karnego i uderzył nieznacznie obok bramki.

7
7
3
3
4
11'

Po ładnym wycofaniu na linię pola karnego z pierwszej piłki uderzył Marco Asensio. Młody pomocnik Realu strzelił jednak zbyt lekko, a na dodatek w sam środek bramki.

6
4
1
4
2
9'

Cristiano Ronaldo!!! Dani Carvajal dośrodkował w pole karne, a Portugalczyk z główki uderzył piłką w poprzeczkę!

18
12
6
4
7
7'

Było groźnie pod bramką Realu! Mikel San Jose dostał świetne prostopadłe podanie w pole karne, ale Keylor Navas odpowiednio skrócił kąt i odbił strzał piłkarza Athletic.

6
2
3
2
3
4'

Spokojny początek meczu. Na razie nikt nie przejął na dłużej inicjatywy.

5
7
1
1
2
20:59

Z powodu kontuzji w zespole Realu Madryt brakuje Nacho. Ponadto trenerzy mieli do dyspozycji wszystkich swoich zawodników.