2:1
Zakończony
CD Leganes
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Gabriel Pires. Sędzia zakończył mecz, gdy piłkarze Leganes tworzyli akcję na połowie Realu. Gości to wyraźnie rozwścieczyło, a czerwoną kartkę już po końcowym gwizdku obejrzał Gabriel.

20
90+2'

Diego Rico uderzył z dystansu wprost w Kiko Casillę.

2
2
2
2
3
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
2
1
3
90'
ZMIANA

CD Leganes. Schodzi: Nordin Amrabat. Wchodzi: Javi Eraso.

2
3
2
1
2
90'
ZMIANA

CD Leganes. Schodzi: Darko Brasanac. Wchodzi: Jose Naranjo.

1
87'

Darko Brasanac minął rywala w polu karnym, ale w ostatniej chwili uprzedził go Kiko Casilla.

1
2
2
1
2
85'

Końcówka dla gości. Real nie potrafi na dłużej utrzymać się przy piłce.

2
2
1
2
2
81'

Niecelnie z dystansu uderzył Nordin Amrabat. Leganes walczy o remis!

2
1
1
1
2
78'

Blisko kapitalnego gola! Claudio Beauvue zauważył wysuniętego Casillę i uderzył z ponad 35. metrów tuż nad poprzeczką. Piłka prześlizgnęła się po górnej siatce.

2
1
1
2
2
76'

Darko Brasanac wyraźnie spudłował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
1
1
2
2
74'

Bardzo blisko wyrównania!!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na długim słupku z ostrego kąta uderzył Unai Bustinza, a Kiko Casilla, już leżąc, wybił jedną ręką piłkę.

3
2
2
2
3
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Joseba Zaldua. Za ostry faul w środku boiska.

1
1
1
2
3
71'

Po dograniu Marco Asensio niecelnie z dystansu uderzył Gareth Bale.

3
2
1
1
1
71'

W strzałach celnych już prowadzi Leganes - 6:5.

2
2
1
1
1
70'

Nordin Amrabat poczarował w polu karnym i uderzył z narożnika w kierunku bliższego słupka. Kiko Casilla z problemami złapał piłkę.

3
2
1
1
2
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Darko Brasanac. Asystował mu Nordin Amrabat.

Bramka dla Leganes!!! Amrabat dostał piłkę w pole karne, popatrzył i zagrał na 5. metr do zupełnie niepilnowanego Brasanaca, który tylko dostawił nogę i trafił na 2:1. Bardzo źle zachowali się w tej sytuacji obrońcy Realu.

16
11
3
9
12
62'
ZMIANA
62'
ZMIANA

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Toni Kroos.

62'
ZMIANA

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Marco Asensio.

59'

Wyrównany mecz po przerwie. Sporo niedokładności z obu stron.

2
2
1
55'

Real Madryt miał rzut wolny z dobrej pozycji. Pod nieobecność największych gwiazd do piłki podszedł Casemiro, który uderzył obok muru, ale wprost w bramkarza.

2
1
1
1
2
50'

I znów szansa dla Leganes! Ładną akcję na prawym skrzydle przeprowadził Nabil El Zhar, który dośrodkował wprost na głowę Guerrero. Napastnik gości źle jednak trafił w piłkę i zmarnował sytuację.

2
2
2
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
1
2
2
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Borja Mayoral.

Gol dla Realu Madryt!!! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłka przeleciała przez całe pole karne aż trafiła do Mayorala, który strzelił do pustej bramki. Początkowo wydawało się, że sędzia gola nie uznał - Mayoral miał spore pretensje do liniowego. Ostatecznie jednak główny arbiter wskazał na środek boiska. 2:0!

25
14
6
6
11
44'

Dani Ceballos strzelił z linii pola karnego nad poprzeczką. Pomocnik Realu powinien lepiej wykończyć tę sytuację.

1
1
1
1
1
41'

Karim Benzema wpadł w pole karne, ale źle dograł do Theo Hernandeza, który nie zdołał dobiec do piłki.

1
1
1
1
1
37'

Coraz bliżej! Nordin Amrabat bez żadnego rozbiegu uderzył z 18. metrów i piłka prześlizgnęła się po poprzeczce bramki Realu!

3
2
2
2
2
35'

Przewaga w posiadaniu piłki 62 do 38 procent dla Realu. W strzałach na bramkę 3:1.

1
1
1
1
1
34'

Ładną akcję przeprowadził Gareth Bale. Walijczyk zbiegł z prawego skrzydła do środka, dograł do Ceballosa, który uderzył wprost w bramkarza.

1
1
1
1
1
34'

Leganes coraz groźniej atakuje. W polu karnym znalazł się Darko Brasanac, który chciał wycofać do Zalduy, ale na posterunku stał Marcos Llorente.

1
1
1
1
2
29'

I odpowiedź Realu. Borja Mayoral uprzedził bramkarza, strzelił w światło bramki, ale skuteczny powrót zaliczył Unai Bustinza, który wybił piłkę sprzed linii.

2
2
1
1
2
28'

I znów blisko gola dla Leganes! Prawą flanką świetnie ruszył Joseba Zaldua, a piętką, niczym Lewandowski, starał się strzelić Miguel Guerrero. Do polskiego napastnika mu jednak sporo brakuje.

2
1
1
2
2
25'

Ależ blisko!!! Diego Rico dośrodkował z rzutu wolnego, a z główki centymetry obok słupka uderzył Miguel Guerrero. Zabrakło naprawdę niewiele.

2
3
3
1
1
24'

Będzie szansa dla Leganes. Nordin Amrabat wywalczył rzut wolny w pobliżu pola karnego Realu.

2
3
2
2
2
20'

Spokojny mecz. Real w pełni kontroluje wydarzenia boiskowe. Wydaje się, że jakby "Królewscy" włączyli wyższy bieg, szybko zdobyliby drugiego gola.

2
3
2
2
2
18'

Mateo Kovacić zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Bale'a, który został przyblokowany.

5
2
2
1
1
14'

Gareth Bale zauważył wysuniętego golkipera Cuellara i bez zastanowienia uderzył z powietrza w kierunku bramki Leganes. Nie była to udana próba Walijczyka.

4
2
3
3
2
12'

Powtórki wykazują, że nie było spalonego przy golu Realu. Słuszna decyzja sędziego.

4
3
1
1
1
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale.

1:0 dla Realu Madryt!!! Strzał Benzemy został zablokowany, ale w odpowiednim miejscu stał Bale, który w ekwilibrystyczny sposób i dość przypadkowo trafił do siatki!

Real Madryt
43
21
9
9
12
8'

Achraf Hakimi odebrał piłkę na prawym skrzydle, wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez rywala.

2
1
2
2
5
3'

Pierwsza okazja dla Realu Madryt. Gareth Bale uderzył z ostrego kąta, ale wyraźnie przestrzelił.