5
6
3
90'

Fantastyczna interwencja Rubena Martineza! Obrona Depor tylko patrzyła z rozdziwionymi ustami. Pique dostał piłkę do pustaka, ale trafił w bramkarza gospodarzy!

12
8
16
6
6
88'

Niesamowite, ile sytuacji zmarnował dzisiaj Schaer. Szwajcar skrewił dzisiaj trzeci raz w polu karnym Barcy.

18
12
5
7
6
87'

Deportivo. Schodzi: Celso Borges. Wchodzi: Florin Andone.

8
3
3
5
6
87'
21
7
3
1
2
86'
85'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez

To rozwiązał się worek z bramkami. Denis Suarez, Luis Suarez, piłka jak po sznurku i Lionel Messi wykorzystał sytuację sam na sam.

85
38
14
5
6
83'

Deportivo. Schodzi: Guilherme dos Santos Torres. Wchodzi: Sulley Muntari.

4
82'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez.

Messi zabawił się w polu karnym, Barcelona zagrała jak na podwórku. Argentyńczyk mógł strzelać przynajmniej dwa razy, ale zdecydował się rozklepać obronę razem z Suarezem. Messi po chwili dostał zwrotną piłkę i strzelił gola.

89
46
12
7
7
79'

Messi wdarł w pole karne, obrońcy się przed nim rozstąpili. Na szczęście dla Depor, w ostatniej chwili zorientowali się w sytuacji i wzięli Argentyńczyka w kleszcze.

7
4
2
7
3
79'

Barcelona przejęła piłkę pod polem karnym Deportivo, ale Messi przy okazji faulował.

7
5
5
7
6
77'

Denis Suarez próbował zbyt koronkowego rozegrania. Luis Suarez nie zdążył do prostopadłego podania, Ruben zaczyna od własnej bramki.

6
5
1
5
3
74'

Barcelona. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Paulinho.

7
3
2
2
7
73'

Bardzo słaby fragment Barcelony. Suarez znalazł miejsce, ale uderzył tylko w boczną siatkę. To jedna z niewielu akcji Blugrany w ostatnich minutach.

7
4
1
1
70'

Dośrodkowanie Colaka i Schaer przyłożył głową! Ter Stegena w opałach.

7
14
4
2
5
70'

Guilherme nie uderzył za dobrze, ale miał szczęście, piłka wyszła na korner.

5
4
1
1
4
68'
67'

Nieprawdopodobne. Juanfran po prostu wszedł w szesnastkę i Valle był blisko znakomitej pozycji.

10
6
1
2
4
64'

Gol! Strzelił Emre Colak. Asystował mu Celso Borges.

La Zabawa. Piłkarze Barcelony tylko patrzyli jak Deportivo rozgrywa akcję w ich szesnastce. Kapitalna akcja sfinalizowana uderzeniem z pierwszej piłki.

Deportivo La Coruna
33
19
11
17
44
62'

Niewidoczny wcześniej Umtiti wyszedł wysoko w powietrze i uderzył mocno głową. Francuz, mając tyle wolnego miejsca, powinien to zrobić lepiej.

6
5
4
3
6
61'

Messi zwodził obrońców, próbował strzelać, ale w asyście trzech obrońców nie dało się wywalczyć nic innego niż tylko rozny.

2
2
2
2
6
60'

Barcelona rozgościła się w polu karnym Deportivo. Suarez dwa razy próbował dośrodkować, piłka nie minęła obrońców.

8
5
1
4
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Nelson Semedo. Portugalczyk wyraźnie spóżniony.

FC Barcelona
5
4
2
2
9
56'

Dwa podania i Deportivo pod bramką Barcy. Perez w ręce ter Stegena.

10
12
4
2
4
56'

Coutinho na pamięć do Alby, a Hiszpan zupełnie nie zrozumiał jego intencji.

4
4
4
3
3
54'

Messi nie wierzy, że nie trafił w podanie od Alby. Argentyńczyk minął się z piłką na 11. metrze.

6
6
3
4
1
51'

Popisowa akcja dwójki Suarez - Messi. Urugwajczyk ściągnął na siebie uwagę, wypuścił Argentyńczyka na wolne pole. Ruben jednak bardzo czujny.

8
5
1
1
48'

Dembele fenomenalnie przyjął piłkę, od razu zyskał przewagę nad obrońcami, ale zagrał zbyt czytelnie do Suareza.

10
9
3
3
2
47'

Barcelona ma szczęście, że Pique został na środku. Hiszpan wybił dośrodkowanie Kroehn-Daehliego.

10
9
2
3
4
46'

Piłkarze wrócili do gry.

13
10
4
2
2
45'

Messi kręcił z obrońcami, w końcu zobaczył kątem oka nadbiegającego Albę. Lewy obrońca dośrodkował w pierwszego defensora Depor.

6
3
7
3
5
43'

Piłka od Messiego nie doszła do Suareza. Trzecia bramka wisiała w powietrzu.

9
5
5
6
3
41'

Coutinho wypracował pozycję, miał 25 metrów do bramki, więc spróbować strzału. Prosto w Rubena.

6
3
4
5
8
40'

Gol! Strzelił Lucas Perez. Asystował mu Borja Valle.

Barcelona chyba myślami była w szatni. Zagrała bardzo beztrosko w obronie, pozwoliła Valle wejść w szesnastkę i obsłużyć Pereza. Napastnik Deportivo uderzył z pierwszej piłki, ter Stegen złapany na wykroku.

27
14
10
18
50
38'

Perfekcyjne i wymyślne podanie Suareza. Urugwajczyk przerzucił piłkę nad całym blokiem obronnym, nabiegł na nią Messi i uderzył w pełnym biegu. Klasa.

87
38
7
7
9
36'

Suarez chyba przekombinował. Urugwajczyk za wszelkę cenę szukał prostopadłego podania, a mógł strzelać z dystansu.

4
3
5
2
34'

Niesamowite jak Deportivo panoszy się w szesnastce Barcelony. Schaer powinien wykorzystać dośrodkowanie Guilherme.

9
8
4
4
5
34'

Valle naciskał Semedo i zmusił obrońcę Barcelony do ratunkowego wybicia na rzut rożny. Bardzo dobre tempo, dużo sytuacji.

5
2
1
1
1
32'

Colak dośrodkował zdecydowanie lepiej niż dotychczas, Valle urwał się obrońcom i sięgnął piłki, ale nie zdołał uderzyć. Depor naprawdę jest groźne.

9
5
4
2
4
31'

Meczycho na Riazor. Colak podbiegł kilka metrów, zrobił sobie miejsce i technicznie próbował przelobowa Ter Stegena. Naprawdę niezły strzał pomocnik Depor.

5
2
1
2
31'

Dembele znalazł sobie miejsce, podał do Coutinho, Brazylijczyk wycofał do nadbiegającego Suareza. Urugwajczyk sprytnie, płasko i technicznie, jednak po nodze jednego z rywali.

3
1
1
1
6
30'

Fenomenalny strzał Messiego, piłka leciała w okienko bramki. Ruben w nieprawdopodobny sposób sparował to uderzenie!

12
7
12
8
12
29'

Dobra okazja do strzału z wolnego. Messi już ustawia piłkę.

10
5
2
2
1
28'

Coutinho zaczarował rywali, zgubił krycie i dograł do Suareza. Urugwajczyk dośrodkował, w wolną przestrzeń wbiegł Messi i uderzył głową. Metr obok słupka.

15
12
8
9
9
28'

Złe wyprowadzenie piłki przez ter Stegena. Valle mógł uderzyć z dystansu, kropnął soczyście, nieznacznie ponad poprzeczką.

4
3
4
1
1
27'

Dobre prostopadłe podanie Kroehn-Daehliego. Valle jednak na spalonym.

2
3
3
25'

Coutinho szukał miejsca do strzału. Złamał do środka, uderzył, ale po rykoszecie piłki wyszła poza linię boczną.

4
2
1
2
2
23'

Semedo płasko w pole karne, był tam Suarez, ale Urugwajczyk nie zdołał skierować piłki w kierunku bramki.

5
3
1
1
2
22'

Rakitić wyrósł jak spod ziemi, przejął piłkę i od razu uderzył z dystansu. Chyba pochopna decyzja.

5
2
1
1
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Schaer. Faul taktyczny na Busquetsie.

5
8
1
2
18'

Deportivo wychodziło z groźną kontrą. Gdyby Colak zagrał spokojniej, skończyłoby się pewnie sytuacją sam na sam.

4
3
1
2
17'

Gol Deportivo! Perez pokonał Ter Stegena, który z najwyższym trudem obronił strzał głową Albentosy. Napastnik Deportivo jednak na spalonym i bramka nieuznana.

26
22
11
10
14
16'

Deportivo rozgościło się na połowie Barcelony. Duma Katalonii chyba na zaciągniętym ręcznym.

5
3
1
2
13'

Deportivo coraz groźniejsze. Juanfran znalazł się pod polem karnym, dośrodkował, ale czyhający na wrzutkę Valle nie doszedł do piłki.

5
3
2
1
3
12'

Semedo bez wielkich problemów zatrzymał Lucasa Pereza. Ter Stegen wyjaśnił sytuację dalekim wybiciem.

7
2
1
10'

Barcelona ze spokojem, wymienia piłki jak po sznurku, stojąc przed polem karnym. Deportivo zagubione, a Blaugrana jak na treningu.

8
9
3
9'

Riposta Deportivo, choć brzmi to raczej śmiesznie, bo akcja była zupełnie niegroźna. Dośrodkowanie Colaka na rozgrzewkę dla ter Stegena.

5
4
1
7'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Ousmane Dembele.

No to się zaczęło strzelanie. Dembele pogubił się w polu karnym, ale dojrzał nadbiegającego Coutinho. Brazylijczyk uderzył bez zastanowienia, technicznie i bardzo dokładnie. Piękna bramka Coutinho.

92
53
11
9
10
6'

Barcelona odzyskała kontrolę. Zamknęła Deportivo na własnej połowie.

9
6
2
4'

No proszę, Deportivo odważniej wyszło pressingiem. Pod bramką Barcelony pojawił się nawet prawy obrońca Juanfran, ale Duma Katalonii sobie poradziła.

9
6
4
4
2
3'

Ładnie pograli Coutinho z Messim. Podanie do Argentyńczyka jednak przecięte, Messi osaczony przez dwóch stoperów.

6
6
4
3
6
3'

Trener Seedorf pokrzykuje na swoich zawodników. Deportivo nadal właściwie nie powąchało piłki, Barcelona kontroluje mecz od pierwszego gwizdka.

8
5
3
2
2
1'

Coutinho wjechał w pole karne, zupełnie spokojnie, Deportivo tylko patrzyło. Nieudana wymiana piłek z Messim skończyła akcję.