15
20
32
90'

Powinno być 6:4!!! Katastrofalnie pod nogi rywala zagrał Sergio Busquets, a w 100-procentowej sytuacji Ruben Rochina strzelił obok słupka!

43
24
24
37
32
89'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Suarez. Za dyskusje z sędzią.

33
17
11
14
26
88'

Żółtą kartkę otrzymał Jefferson Lerma. Za faul.

17
85'
ZMIANA

Levante. Schodzi: Jose Luis Morales. Wchodzi: Ruben Rochina.

9
84'

Po świetnej akcji Philippe Coutinho z linii pola karnego uderzył nad poprzeczką.

14
15
8
25
20
82'

Sergio Busquets domagał się rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia słusznie nie wskazał na "wapno".

23
27
12
16
24
82'

Centymetry od samobójczego gola na 5:5! Po dośrodkowaniu Alby tuż obok słupka uderzył Antonio Luna.

5
5
13
12
19
81'

Jose Luis Morales wpadł w pole karne Barcelony, strzelił między dwoma rywalami, ale dobrze interweniował Marc-Andre ter Stegen.

20
8
6
8
7
77'
ZMIANA

Levante. Schodzi: Emmanuel Boateng. Wchodzi: Giampaolo Pazzini.

Emmanuel Boateng #21
14
9
14
11
16
76'

Denis Suarez strzelił z 11. metrów, jednak został zablokowany. To będzie gorąca końcówka!

18
12
9
5
7
75'

Antonio Luna strzelił z dystansu, ale udanie interweniował Marc-Andre ter Stegen.

15
11
4
6
8
74'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Denisa Suareza przed idealną okazją stanął Luis Suarez, który jednak główkował nad poprzeczką.

2
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Bramka kontaktowa! Urugwajczyk silnie uderzył pod poprzeczkę.

128
51
20
26
43
70'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Campana. Za dyskusje z sędzią. W polu karnym Emmanuel Boateng faulował Busquetsa.

25
8
5
7
14
70'

Rzut karny dla Barcelony!

59
30
10
9
28
69'
ZMIANA

Levante. Schodzi: Roger Marti. Wchodzi: Jefferson Lerma.

Roger Marti #9
5
2
10
2
3
65'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets. Za faul.

13
11
10
12
23
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Sergio Busquets.

Hat-trick Coutinho! Brazylijczyk z półwoleja, z 17. metrów, po raz 3. trafił do siatki. Po drodze piłka odbiła się od Luisa Suareza, co zmyliło golkipera.

111
63
26
21
40
62'

Żółtą kartkę otrzymał Coke. Za faul w środku boiska.

Levante UD
11
3
3
5
2
60'
ZMIANA
8
8
10
8
13
60'
ZMIANA
10
5
8
10
14
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho.

Barcelona jeszcze walczy? Ousmane Dembele został zablokowany, ale w odpowiednim miejscu stał Coutinho, który trafił z 6. metrów do siatki.

65
35
15
18
31
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Enis Bardhi. Asystował mu Roger Marti.

Kolejna kontra i kolejny gol dla Levante! Roger Marti zagrał w pole karne do Bardhiego, który podwyższył rezultat.

41
54'

Jose Luis Morales uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę. Levante jest bardzo groźnie przy kontrach.

5
5
2
3
8
52'

Luis Suarez dostał prostopadłą piłkę w pole karne i strzelił po ziemi w bramkarza.

7
5
2
8
6
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emmanuel Boateng. Asystował mu Antonio Luna.

Co tu się dzieje?! Niepokonana Barcelona przegrywa z Levante 1:4!!! Kolejny błyskawiczny wypad i hat-trick Boatenga! Luna świetnie wypuścił w pole karne napastnika gospodarzy, który strzelił obok bezradnego golkipera.

Levante UD
63
28
21
21
44
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Enis Bardhi. Asystował mu Jose Campana.

Co za początek drugiej połowy w wykonaniu Levante! Gospodarze przejęli piłkę, a zza pola karnego kapitalnie uderzył Bardhi!!! 3:1!!!

Levante UD
55
27
13
22
51
47'

Tak padła bramka na 2:1 dla Barcelony:

5
3
3
2
5
46'

Zaczynamy drugą połowę!

11
7
2
2
2
45'

Teraz piłkarze Levante mają pretensje do sędziego. Bardhi z bliskiej odległościł trafił w rękę Pique, ale sędzia też nie wskazał na "wapno".

7
11
5
5
8
44'

Nelson Semedo padł w polu karnym Levante, ale sędzia zdecydowanym gestem pokazał, że nie było przewinienia.

2
2
2
5
5
43'

Luis Suarez główkował na dalszym słupku, ale został przyblokowany.

2
2
1
3
5
42'

Nelson Semedo strzelił zza pola karnego w światło bramki, jednak udanie interweniował golkiper.

5
7
1
2
7
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Luis Suarez.

Barcelona odrabia straty! Niespodziewanie pod polem karnym rywali znalazł się Gerard Pique, który odegrał do Luisa Suareza, a ten zostawił piłkę Coutinho. Brazylijczyk się rozpędził i uderzył zza pola karnego do siatki. Piłka po drodze odbiła się od jednego z rywali, co zmyliło golkipera.

79
40
10
14
27
37'

Żółtą kartkę otrzymał Emmanuel Boateng. Napastnik Levante złapał za twarz Yerry Minę.

Levante UD
5
3
2
3
8
32'

Przypominamy, że FC Barcelona w tym sezonie ligowym jeszcze nie przegrała, a wolne od trenera otrzymał Lionel Messi, którego nie ma nawet na ławce rezerwowych.

8
5
3
10
14
31'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Thomas Vermaelen. Wchodzi: Gerard Pique. Przy drugiej bramce dla Levante goście grali w "dziesiątkę" po tym jak z urazem musiał zejść Vermaelen.

13
8
7
5
8
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emmanuel Boateng. Asystował mu Sasa Lukić. 2:0!!! Boateng wyszedł do sytuacji sam na sam, minął ter Stegena, przepchnął Semedo i trafił do pustej bramki!

Levante UD
42
19
14
19
52
28'

Gerard Pique szykuje się do wejścia.

18
5
2
5
5
27'

Thomas Vermaelen zasygnalizował trenerowi, że potrzebuje zmiany.

5
5
5
10
11
24'

Ładna zespołowa akcja Barcelony. Z piłką świetnie zabrał się Philippe Coutinho, zagrał do Luisa Suareza, który znalazł w polu karnym Ousmane Dembele. Ostatecznie piłka po rykoszecie odbiła się od bocznej siatki.

10
5
3
5
13
20'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Vermaelen. Za faul na Boatengu przy linii bocznej boiska.

7
5
7
8
13
19'

Tak padła bramka na 1:0 dla Levante:

7
7
2
7
8
18'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Campanii z półwoleja w bramkarza uderzył Roberto Suarez.

3
5
2
5
5
16'

Walczy Levante! Jose Luis Morales tym razem wpadł w pole karne z prawej flanki, ale został zablokowany. Bardzo dobrze radzą sobie gospodarze.

8
5
5
3
6
12'

Tymczasem Emmanuel Boateng jest pierwszym piłkarzem w historii Levante, który w jednym sezonie zdobył gola przeciwko Realowi Madryt i Barcelonie.

5
5
2
5
8
11'

Niesamowite! Powinno być 2:0!!! Levante wybiegło z kontrą, a z najbliższej odległości Bardhi trafił tylko w poprzeczkę!

5
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emmanuel Boateng. Asystował mu Jose Luis Morales.

Niespodzianka! Levante na prowadzeniu! Kapitalnie w pole karne na pełnej szybkości wbiegł Jose Luis Morales, który z końcowej linii idealnie dograł na 4. metr do Boatenga, a ten trafił do siatki. Zanim padł gol piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki.

46
6'

Luis Suarez z rzutu wolnego z 24. metrów uderzył w mur.

5
5
3
5
10
4'

Andres Iniesta strzelił z dystansu w golkipera Levante.

5
2
2
8
8
2'

Barcelona zaatakowała od samego początku. Ousmane Dembele z 25. metrów uderzył technicznie nad poprzeczką.

10
5
3
7
10
20:11

Piłkarze Barcelony doczekali się szpaleru od rywali przed wejściem na murawę.

13
8
2
3
3
20:11

Trener Barcelony dał odpocząć Lionelowi Messiemu, który nie pojawił się w meczowej kadrze. Ponadto z urazem zmaga się Samuel Umtiti, a za kartki pauzuje Sergi Roberto.

8
8
5
10
10
20:11

FC Barcelona jest już pewna mistrzostwa, a Levante UD utrzymania. "Duma Katalonii" walczy jednak o miano niepokonanej w całym sezonie ligowym. Na tę chwilę ma bilans 27 zwycięstw i 9 remisów.