7
47
9
81'

Andres Iniesta opuszcza boisko! To ostatni mecz 34-latka w barwach Barcelony! Wielkie brawa dla legendarnego Hiszpana.

20
8
7
66
10
81'

Asier Illarramendi uderzył z dystansu po ziemi obok bramki.

5
3
2
2
2
77'

Lionel Messi ruszył z kontrą, zagrał z klepki z Luisem Suarezem i uderzył z główki w bramkarza.

4
1
13
4
4
76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić. Za faul.

FC Barcelona
7
3
4
6
11
72'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba. Za dyskusje z sędzią.

8
4
11
4
8
71'
ZMIANA

Sociedad. Schodzi: Aritz Elustondo. Wchodzi: Alvaro Odriozola.

1
69'

Pierwsza akcja Messiego i już było blisko gola! Argentyńczyk odegrał do boku do Denisa Suareza, który w doskonałej sytuacji wyraźnie spudłował.

3
6
5
3
5
68'

Gerard Pique uderzył z woleja, ale znów nieczysto trafił w piłkę. Udanie interweniował golkiper Sociedad.

7
1
3
5
3
67'
ZMIANA
65'

Tak wyglądała kapitalna bramka Philippe Coutinho:

13
12
5
4
64'

Sergio Canales przywitał się z publicznością fatalnym strzałem z dystansu.

6
3
2
2
2
63'
ZMIANA
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho.

Co za bramka!!! Brazylijczyk przerzucił sobie piłkę na prawą nogę i praktycznie bez rozbiegu uderzył z 20. metrów do siatki! Po drodze futbolówka odbiła się jeszcze od słupka.

97
58
18
5
8
53'
ZMIANA
53'

Żółtą kartkę otrzymał Adnan Januzaj. Za faul.

Real Sociedad
5
13
1
2
3
50'

Po zmianie stron niewiele się zmienia. Czekamy na wejście Lionela Messiego!

8
8
9
2
2
46'

A tak wyglądał faul, za który Raul Navas otrzymał tylko żółtą kartkę:

2
1
2
3
15
46'

Zaczynamy drugą połowę.

6
4
2
1
1
45'

Ousmane Dembele wrócił na boisko, a Raul Navas przy każdym zetknięciu z piłką jest wygwizdywany przez publiczność.

12
6
4
4
44'

Koszmarnie to wylądało! Ousmane Dembele utyka, ale samodzielnie schodzi z boiska. To było bandyckie wejście!

2
2
12
9
6
42'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Za pretensje w kierunku sędziego.

6
5
9
7
17
42'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Navas. Za bezpardonowy atak na nogi rozpędzonego Dembele! Problem w tym, że to powinna być czerwona kartka! Kostka Francuza dramatycznie się wygięła.

6
6
7
6
13
38'

Wyglądało to źle, ale Jordi Alba ostatecznie powrócił na boisko.

14
5
3
2
3
37'

Urazu nabawił się Jordi Alba, który... zderzył się ze swoim kolegą z drużyny - Yerry Miną.

2
2
16
9
11
36'

Nelson Semedo padł w polu karnym Sociedad, ale sędzia nie przerwał gry.

3
2
3
4
8
34'

Świetnie ustawili się piłkarze Realu Sociedad w defensywie. Goście nie dają rozwinąć skrzydeł mistrzowi Hiszpanii.

4
1
4
3
4
30'

Mikel Oyarzabal obrócił się w polu karnym i strzelił tuż obok słupka bramki Barcelony.

4
3
2
4
27'

Aktywny Ousmane Dembele wycofał w polu karnym do Luisa Suareza, który nieczysto trafił w piłkę .

1
2
3
1
7
25'

Blisko gola! Ousmane Dembele świetnie zacentrował na 12. metr, skąd tuż obok słupka główkował Ivan Rakitić.

4
5
2
5
22'

Optyczna przewaga Barcelony, ale z boiska na razie wieje nudą.

3
1
4
3
3
18'

Zupełnie niepilnowany po rzucie rożnym był Gerard Pique, który z 11. metrów nieczysto trafił w piłkę i ta wleciała w rękawice bramkarza Sociedad.

10
2
7
4
17'

Luis Suarez z 23. metrów strzelił prosto w mur.

3
2
7
13
6
15'

Spokojny pierwszy kwadrans. Brakuje podbramkowych sytuacji.

4
4
2
6
4
12'

Bramakrz Sociedad wypiąstkował piłkę wprost na nogę Jordiego Alby, który przy strzale z narożnika pola karnego został zablokowany.

6
2
3
2
6
10'

Andres Iniesta uderzył zza pola karnego w boczną siatkę bramki Realu Sociedad.

1
3
4
5
9'

Willian Jose huknął soczyście z 18. metrów, piłka przeleciała tuż obok słupka.

7
2
2
5
7'

Adnan Januzaj uderzył z dystansu, a Marc-Andre ter Stegen zbił piłkę do boku.

9
4
6
3
4'

Ousmane Dembele w polu karnym Sociedad chciał minąć aż 3 rywali. Francuz zatrzymał się na ostatnim z nich.

7
4
3
2
1
1'