TSG 1899 Hoffenheim
34' Ermin Bicakcić 76' Benjamin Huebner 87' Mark Uth
Liverpool FC
35' Trent Arnold 52' Emre Can 55' Trent Arnold 74' Havard Nordtveit
1:2

Koniec. Liverpool wygrał 2:1, ale sprawa awansu do Ligi Mistrzów wciąż pozostaje otwarta.

Baumann odbił piłkę i na raty złapał strzał Salaha.

Kerem Demirbay poza boiskiem. Gracz gospodarzy doznał urazu mięśniowego.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego i Huebner głową przestrzelił z siedmiu metrów!

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Marko Grujić.

Gol! Strzelił Mark Uth. Dalekie dogranie do Utha, który urwał się obrońcy i pięknym strzałem z pola karnego trafił na 1:2.

Kontra gości zakończona niecelnym strzałem Salaha.

Amiri uderzył z pola karnego, Simon Mignolet zdołał odbić piłkę.

Liverpool prowadząc 2:0 chce wykorzystać moment załamania gospodarzy. Wydaje się, że są to decydujące momenty dla losów rywalizacji.

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Huebner.

Gol samobójczy! Havard Nordtveit. Sędzia pozwolił gościom wznowić grę w momencie kiedy piłka toczyla się. Futbolówka trafiła na prawo do Milnera, a ten chciał dośrodkować. Piłka otarła się o klatkę piersiową Nordtveita i wpadła za kołnierz bramkarza! 0:2!

W ataku gospodarze, ale goście w końcu zaczęli pokazywać się w ofensywie.

Hoffenheim. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Mark Uth.

Gnabry miał trochę miejsca w polu karnym, ale pospieszył się ze strzałem i uderzył wysoko ponad poprzeczką.

Seria rzutów rożnych dla gospodarzy, ale pilłkarze Hoffenheim po raz kolejny nie potrafili oddać strzału.

Liverpool. Schodzi: Jordan Henderson. Wchodzi: James Milner.

Obrońca wrócił jednak do gry.

Havard Nordtveit skręcił nogę i może mieć problem z powrotem do gry.

Starają się zmusić do błędu defensywę gości piłkarze Hoffenheim. Jednak Liverpool nie myli się po przerwie.

Piłkarze Liverpoolu nie forsują tempa meczu. Ich skromne prowadzenie całkowicie satysfakcjonuje.

Żółtą kartkę otrzymał Trent Arnold.

Hoffenheim. Schodzi: Lukas Rupp. Wchodzi: Nadiem Amiri.

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can.

Z trudnej pozycji uderzył Sadio Mane, bramkarz odbił piłkę.

Gnabry do siatki. 1:1? Nie! Sędzia słusznie uznał, że zawodnik Hoffenheim był na spalonym.

Firmino otrzymał idealne podanie od partnera. Strzał z pięciu metrów trafił w bramkarza! To powinien być gol na 0:2!

I już gorąco pod bramką gości. Moreno w ostatnim momencie przeciął tor lotu piłki.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Gospodarze mieli kilka wyśmienitych okazji do zdobycia gola. Do siatki, po kapitalnym uderzeniu, trafili goście i to oni póki co prowadzą.

Po dośrodkowaniu z rogu głową w kierunku dalszego słupka uderzył Dejan Lovren. Piłka o centymetry minęła cel!

Pogramy jeszcze przez minutę.

Powinno być 1:1! Gnabry z kilku metrów uderzył w bramkarza, poprawka Wagnera odbiła się od zewnętznej części słupka!

Powoli z szoku po stracie gola wychodzą gospodarze. Pilkarze Hoffenheim po raz pierwszy od kilku minut przeprowadzili groźniejszą akcję.

Kolejna akcja Liverpoolu. Tym razem sprzed pola karnego uderzał Can. Wprost w bramkarza.

Gol! Strzelił Trent Arnold. Z ok. 25 metrów KAPITALNIE z rzutu wolnego uderzył Arnold. Bramkarz wzrokiem odprowadził piłkę, a ta zakręciła tor lotu i tuż przy słupku wpadła do bramki!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ermin Bicakcić.

Emre Can chciał przeszkodzić rywalowi w wyprowadzeniu piłki, ten go nabił i... musiał interweniować bramkarz.

Gorąco w polu karnym gości. Ostatecznie gospodarze nie zdołali oddać strzału na bramkę, a mieli ku temu co najmniej trzy okazje.

Wszystko wróciło do wcześniejszej normy. Przy piłce gracze z Niemiec, rywale czekają na kontry.

Akcję po prawej stronie zamykał Pavel Kaderabek. Strzał jednak mu nie wyszedł i piłka poszybowała w chmury.

Sprzed pola karnego uderzył Sandro Wagner. Piłka przeleciala daleko od bramki.

Teraz to Liverpool dłużej rozgrywa piłkę. Tempo meczu spadło.

Częściej przy piłce są gracze Hoffenheim, ale nie są w stanie poważniej zagrozić rywalom.

Ładna wymiana podań pomiędzy graczami gości, ale efektem jedynie korner.

Mohamed Salah przez pół boiska biegł sam w kierunku bramkarza. Jednak doścignął go obrońca i napastnik uderzył obok bramki!

Nie ma gola! Andrej Kramarić!

Ależ fatalnie uderzył Andrej Kramarić! Simon Mignolet nie miał problemów z interwencją!

Rzut karny dla TSG 1899 Hoffenheim! Przewinił Lovren!

Pierwsze minuty są obiecujące. Próbują jedni i drudzy, tempo może się podobać. Oby tak dalej.

Wrzutka w pole karne, tam interweniował Lovren, ostatecznie futbolówka wylądowała w rękach Mignoleta.

Będziemy mieli rzut wolny dla TSG 1899 Hoffenheim.

Świetna interwencja Matipa ratuje gości. Gdyby nie zachowanie defensowa LFC Niemcy mieliby doskonałą okazję.

Sandro Wagner został złapany na spalonym.

Gospodarze w ataku pozycyjnym. Spokojnie budują akcję.