6
4
7
76'

Lorenzo Insigne oddał mocny płaski strzał z 14 metrów, jednak Cardinale interweniował bardzo pewnie.

6
5
4
2
2
75'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

84
31
11
3
4
73'

Stłamszony jest zespół z Nicei i bardzo trudno mu stworzyć jakieś zagrożenie pod bramką Reiny.

4
3
2
1
2
70'

Gol! Strzelił Jorginho.

2:0! Jorginho zmylił Cardinale i pokonał go płaskim uderzeniem w prawy róg.

SSC Napoli
52
22
9
5
4
69'

Rzut karny dla Napoli! Christophe Jallet sfaulował Mertensa.

15
5
2
3
2
66'

Kąśliwy płaski strzał Lorenzo Insigne sprzed pola karnego i Cardinale odbił piłkę do boku.

9
3
2
4
65'

Mogło być 2:0! Souquet chciał uprzedzić w polu karnym Callejona, ale interweniował głową bardzo niefortunnie i trafił w poprzeczkę własnej bramki!

7
6
4
2
5
65'

Żółtą kartkę za faul na Zielińskim otrzymał Alassane Plea.

OGC Nice
21
7
2
3
3
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lorenzo Insigne.

1
1
5
7
11
61'

Jose Callejon perfekcyjnie dograł na środek pola karnego do Mertensa, ale ten uderzył bardzo źle i chybił celu.

2
2
4
6
8
60'

Nice. Schodzi: Malang Sarr. Wchodzi: Olivier Boscagli.

5
59'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

71
26
6
2
2
59'

OGC Nice atakuje rzadziej niż Napoli, robi to pojedynczymi zrywami, ale bywa w nich bardzo groźne.

2
1
3
3
1
58'

Vincent Koziello świetnie przedryblował kilku rywali, podał do Plei, a po jego strzale i rykoszecie piłka minęła słupek.

3
1
2
1
2
53'

Techniczne uderzenie Lorenzo Insigne z narożnika pola karnego, jednak wprost w ręce Cardinale.

6
2
3
3
6
51'

Cardinale bardzo niepewnie obronił strzał Mertensa z ostrego kąta, na pustą bramkę dobijał jeszcze Lorenzo Insigne, ale robił to upadając na boisko i nie trafił.

6
3
4
4
5
48'

Lorenzo Insigne oddał strzał z 12 metrów i piłka minęła słupek po rykoszecie od Dante.

7
4
5
5
4
46'

Lorenzo Insigne w świetnej sytuacji uderzył wprost w Cardinale. Nie było tu spalonego, mimo to sędzia liniowy Tomasz Listkiewicz popełnił błąd i podniósł chorągiewkę.

5
4
4
6
5
46'

Początek drugiej połowy. Bez zmian.

6
3
4
3
3
45'

Doliczona 1 minuta.

3
2
2
3
4
42'

Soczyście z dystansu uderzył Lorenzo Insigne i Cardinale odbił piłkę po efektownej paradzie.

2
3
1
3
2
40'

Goście coraz groźniejsi! Saint-Maximin przebiegł środkiem spory fragment boiska i minimalnie chybił płaskim strzałem z okolic linii pola karnego!

3
1
2
4
2
37'

Przerwa w grze, lekarze OGC Nice opatrują rozciętą głowę Le Marchanda.

3
2
5
4
3
35'

Kapitalna okazja gości! Vincent Koziello dostał piłkę ze skrzydła, wpadł z nią w pole karne, ale przestrzelił płaskim uderzeniem z ostrego kąta!

3
1
3
1
1
34'

Dobrze zapowiadała się akcja OGC Nice, jednak Plea w kluczowym momencie przed polem karnym za daleko wypuścił sobie piłkę i skutecznie interweniował Raul Albiol.

1
1
3
3
6
31'

Mecz się uspokoił, ostatnie minuty nie dostarczają żadnych emocji.

3
2
3
3
8
28'

Ataki Napoli nieco ustały, teraz gra częściej toczy się w środkowej strefie.

3
4
5
4
4
26'

Z rzutu rożnego dośrodkował Faouzi GhoulamChristophe Jallet odpuścił krycie Mertensa, ale ten uderzył głową niecelnie.

6
7
3
3
1
21'

Dries Mertens z łatwością zwiódł w polu karnym Le Marchanda, ale na szczęście dla ekipy z Nicei uderzył w sam środek bramki i Cardinale odbił piłkę.

11
10
7
4
2
20'

Za nami dwadzieścia w zasadzie jednostronnych minut. Gospodarze objęli prowadzenie i ani myślą zwalniać.

12
10
6
4
4
16'

Efektowna przewrotka Mertensa z obrębu pola karnego i piłka poleciała nieznacznie obok słupka.

12
7
6
3
7
13'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

1:0 dla Napoli! Po długim podaniu Mertens uciekł obrońcom z Nicei, minął pochopnie wychodzącego z bramki Cardinale i dopełnił formalności z ostrego kąta.

85
37
8
2
6
12'

I jest ciekawa akcja gości! Saint-Maximin zakręcił defensorami Napoli, uderzył mocno z 17 metrów, ale zabrakło precyzji i Pepe Reina nie musiał interweniować.

6
5
7
3
6
11'

OGC Nice skupione na defensywie, na razie goście nie potrafią nawet wyjść z kontrą.

9
10
6
2
4
8'

Kapitalne zagranie Hamsika za plecy Le Marchanda, do strzału głową doszedł Jose Callejon, ale chybił w stuprocentowej sytuacji!

7
6
6
11
7
5'

Zablokowane dośrodkowanie Mertensa z prawego skrzydła. Rośnie przewaga Włochów.

20
11
6
4
6
3'

Napoli w ataku pozycyjnym, gra toczy się na połowie gości.

15
10
7
2
3
2'

Marek Hamsik dopadł do piłki przed polem karnym, ale uderzył nieczysto i nie trafił w bramkę.