Roberto Firmino nadal głodny gry. Zszedł do skrzydła, szukał kolegów polu karnym, ale jego intencje wyczul Oliver Baumann.

Piłkarze Hoffenheim męczą The Reds swoimi dośrodkowaniami. Lovren na razie bardzo czujny.

2
2
1
83'

Alberto Moreno bardzo optymistycznie. Hiszpan mocno, ale ledwo trafiłby w bramkę do futbolu amerykańskiego.

2
79'

O dziwo, w posiadaniu piłki 61% do 39% dla Hoffenheim.

1
2
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sandro Wagner. Asystował mu Andrej Kramarić.

Kramarić idealnie dośrodkował na głowę Wagner. Na razie bramka tylko na poprawienie wyniku.

12
4
1
3
9
75'

Salah przesadził z dryblingiem. Przy okazji rozpoczął kontrę Hoffenheim. Toljan dojrzał Szalaia, piłka jednak minimalnie za wysoko dla Węgra.

1
1
1
1
3
74'

Hoffenheim już czeka na końcowy gwizdek. Tempo bardzo spadło.

2
2
2
2
2
71'

Demirbay za linią boczną. Pomocnik Hoffenheim narzeka na jakiś uraz. Co gorzej, trener Nagelsmann wykorzystał już wszystkie zmiany.

1
1
1
1
1
70'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: James Milner.

1
2
1
1
2
67'

Emre Can zagrał mocno wzdłuż linii bramkowej. Lot piłki przeciął Oliver Baumann.

1
1
1
66'

Hoffenheim po takim ciosie straciło resztki nadziei.

3
1
1
1
64'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Trent Arnold. Wchodzi: Joe Gomez.

64'
ZMIANA
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Jordan Henderson.

Brazylijczyk podsumował swój znakomity występ. Fatalny błąd popełnił Vogt, Henderson przejął piłkę 30 metrów od bramki i pognał do przodu. Dojrzał Firmino, a ten dopełnił formalności.

32
14
5
2
2
61'

Mignolet mógł podarować bramkę rywalom. Belg na raty łapał dośrodkowanie, przy odrobinie więcej szczęścia piłka mogła spaść pod nogi Szalaia.

1
1
1
1
1
60'

I jeszcze raz interwencja Baumanna. Tym razem strzelał Georginio Wijnaldum.

1
1
1
1
1
60'

Dopiero trzeci zawodnik (Huebner) powstrzymał rajd Arnolda. 18-latek wygląda dzisiaj świetnie.

1
1
1
1
1
57'

Oliver Baumann nie może narzekać na brak zajęć. Jego czujność strzałem z ostrego kąta sprawdził Sadio Mane.

1
1
1
1
1
56'
ZMIANA

Hoffenheim. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Adam Szalai.

1
1
1
1
1
55'

Mark Uth sam nie wiedział, co ma zrobić z piłką, więc właściwie... podał ją do Mignoleta. Ni to strzał, ni dośrodkowanie.

1
1
1
1
1
54'

Okropne pudło Georginio Wijnalduma. Holender rozegrał dwójkową akcję z Salahem, znalazł się sam na sam z Baumannem i tylko w sobie znany sposób przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3
3
3
3
3
53'

Trent Arnold uciekał prawą stroną. Pognał za nim Serge Gnabry i zażegnał niebezpieczeństwo.

1
1
1
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Vogt. Firmino sponiewierany.

2
2
1
1
1
49'

Salah nieco się pospieszył i znalazł się na spalonym. Firmino znowu popisał się kapitalnym podaniem.

1
1
1
1
1
48'

Zapowiadało się na groźną kontrę Liverpoolu. I na tym można by poprzestać. The Reds zmarnowali szansę.

1
1
1
1
1
46'

Gdyby Firmino zdołał obrócić się z rywalem na plecach, prawdopodobnie byłoby 4:1. Liverpool znowu zaczyna od mocnego akcentu.

1
1
1
1
1
46'

Wracamy do gry. Zespoły bez zmian.

1
1
1
1
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Henderson. Demirbay faulowany.

2
1
45'

Sędzia dolicza minutę do 1. połowy.

1
1
1
1
1
45'

Hoffenheim przekombinowało. Obrońcy The Reds odczytali intencję Gnabry'ego i krótkie rozegranie rożnego zupełnie nie wyszło.

43'

Znowu Uth! Belg wybił strzał na rzut rożny.

1
2
1
2
42'

Can! Skrzydłowy Liverpoolu był bliski hat-tricka. Piłka minimalnie obok słupka po technicznym strzale z linii 16. metra.

4
1
41'

Niezły strzał Gnabry'ego zza pola karnego. Niemiec bardzo chce, ale nie potrafi postawić kropki nad i.

2
1
2
39'

Odważne wyjście Mignoleta. Belg rzucił się pod nogi Utha i uprzedził napastnika Hoffenheim.

2
39'

Gnabry uciekł do linii końcowej, zabrakło tylko podania. Matip wybił piłkę na rzut rożny.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Pavel Kaderabek. Bardzo brutalne wejście Czecha, miał sporo szczęścia.

2
3
1
1
1
36'

Kerem Demirbay wyjaśnił sytuację. Chwilę później jeszcze jedna próba The Reds, tym razem lepsza. Popisowa akcja Salaha z Firmino, Brazylijczyk z blisko wprost w Baumanna! Golkiper Hoffenheim jeszcze raz błysnął, kiedy obronił niezły strzał Mane z 16. metra.

1
1
1
35'

Zablokowane dośrodkowanie Arnolda i Liverpool ma rzut rożny. Wybijał Zuber.

3
1
2
1
1
34'

Liverpool nie pozostawia nic przypadkowi, spokojnie rozgrywa piłkę i nie pozwala Hoffenheim dojść do futbolówki.

2
1
2
1
30'

Gnabry na ewidentnym spalonym, choć Wieśniakom nie można odmówić ambicji. Wydaje się, że spotkanie nie skończy się na 1:3.

2
2
2
2
2
29'

2
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mark Uth. Asystował mu Sandro Wagner.

Co za wejście! Raptem kilkanaście sekund po zmianie Uth wykorzystał podanie Wagnera i uderzył w długi róg bramki Mingoleta.

23
12
5
4
13
25'

To nie jest wieczór Gnabry'ego. Napastnik Hoffenheim uciekł Arnoldowi, miał przed sobą tylko Mignoleta i w niezrozumiały sposób zmarował okazję.

1
1
1
1
1
24'
ZMIANA

Hoffenheim. Schodzi: Havard Nordtveit. Wchodzi: Mark Uth.

Julian Nagelsmann desygnował napastnika w miejsce stopera. Hoffenheim chce powalczyć o uratowanie twarzy.

2
1
1
1
1
22'

Mane ruszył do przodu, ale Wagner nie dał mu się rozpędzić. Akcja Senegalczyk przerwa tuż przed szesnastką.

4
1
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emre Can. Asystował mu Roberto Firmino.

Cudowna, fenomenalna akcja Liverpoolu. Hoffenheim rozniesione w puch. Kapitalne podane Wijnalduma z głębi pola, Mane uruchomił piętą Firmino, a Canowi pozostało najłatwiejsze zadanie w tej całej układance. Rzeź.

47
21
8
2
2
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Georginio Wijnaldum.

I chyba po emocjach. Firmino wymanewrował Kaderabka i wyłożył piłkę Wijnaldumowi. Holender uderzył w słupek, ale na dobitkę czekał Salah i właściwie wszedł z piłką do bramki.

45
21
4
2
2
16'

Niezłe dośrodkowanie Moreno, minimalnie za wysokie dla Matipa. Piłka w rękach Baumanna.

5
1
14'

Hoffenheim zamknięte. Wieśniacy właściwie nie wychodzą z własnej połowy. Liverpool spokojnie rozgrywa piłkę i przyspiesza w razie potrzeby.

3
3
2
12'

Liverpool nie ma dość. Kaderabek musiał ratować Hoffenheim.

6
4
2
2
2
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emre Can. Asystował mu Sadio Mane.

Wydawało się, że niezdecydowany Mane zwolnił akcję i nic już z niej nie będzie. Senegalczyk dojrzał jednak uciekającego Cana, a ten po rykoszecie pokonał Baumanna.

Liverpool FC
40
22
6
3
4
9'

Mocno wstrzelona piłka w pole karne Hoffenheim i Sandro Wagner wybijał byle dalej. Liverpool jak wygłodniałe zwierzę.

6
4
4
4
4
8'

Co za tempo! Liverpool znowu zagroził Baumannowi, stoperzy jednak na miejscu. Dzieje się na Anfield Road.

3
1
7'

Serge Gnabry łapie się za głowę! Kaderabek wystawił idealnie piłkę do napastnika Hoffenheim, a ten nie trafił z 5 metrów! Przy okazji był jednak spalony.

2
2
2
2
2
5'

Sadio Mane składał się do strzału przewotką, ale w asyście trzech obrońców nie miał wielkich szans na powodzenie.

4
4
4
4
4
5'

Świetny początek Liverpoolu. The Reds chcą jak najszybciej rozwiać wątpliwości.

5
5
5
5
5
4'

Ależ teraz Hoffenheim miało szczęście! Oliver Baumann wygrał pojedynek sam na sam z Sadio Mane

2
2
3
2
6
3'

Oliver Baumann może odetchnąć. Uderzenie Trenta Arnolda w mur, ale piłka spadła na głowę Mohamed Salah i Hoffenheim było w opałach.

3
3
3
6
3
2'

Ładnie do akcji ofensywnej włączył się Alberto Moreno. Liverpool ma rzut wolny sprzed pola karnego.