Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

4
86'

Hellas. Schodzi: Thomas Heurtaux. Wchodzi: Mattia Valoti.

85'

SSC Napoli broniło w dziewięciu przy rzucie rożnym gospodarzy. Poza boiskiem był Vlad Chiriches. Niewiele brakowało, by Martin Caceres wpakował piłkę do siatki i rozgrzał temperaturę końcówki spotkania do czerwoności.

5
2
6
2
4
83'

Gol! Strzelił Giampaolo Pazzini.

Potężne uderzenie z rzutu karnego w środek bramki! Rzucił się w prawy narożnik Pepe Reina i nie zatrzymał piłki.

11
5
10
22
41
82'

34
82'

Rzut karny dla Hellas Werona! Szansa na trafienie honorowe po faulu Elseida Hysaja.

3
3
4
10
15
80'

Giampaolo Pazzini na spalonym w momencie miękkiego dośrodkowania. Wściekł się tam Kalidou Koulibaly, choć sędzia podjął korzystną dla niego decyzję.

4
2
6
1
3
77'

Akcja zmienników. Emanuele Giaccherini uruchomił Driesa Mertensa, którego w ostatnim momencie zatrzymał bramkarz. SSC Napoli potrzebuje jeszcze gola, żeby trafić na szczyt tabeli.

8
3
2
5
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Heurtaux.

10
2
3
2
2
73'
72'
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. SSC Napoli w średnim pressingu nie pozwala dostarczyć piłki zawodnikom ofensywnym Hellas Werona.

6
2
1
1
2
67'

Świeża krew w zespole Maurizio Sarriego pomogła uporządkować wydarzenia na boisku. Od kilku minut ponownie Pepe Reina nie musiał interweniować.

5
9
3
2
3
66'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Allan.

4
4
4
12
12
64'

Hellas. Schodzi: Mattia Zaccagni. Wchodzi: Mohamed Fares.

3
62'

Gol! Strzelił Faouzi Ghoulam.

Nicolas zatrzymał w sytuacji sam na sam Driesa Mertensa, ale skierował futbolówkę pod nogi Faouziego Ghoulama, który huknął pod poprzeczkę na 3:0!

52
34
11
6
9
61'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Dries Mertens.

11
6
7
47
74
60'

Arkadiusz Milik strzelił z dystansu w rękawice bramkarza. Niewykluczone, że to ostatnia próba reprezentanta Polski, ponieważ na możliwość wejścia na boisko czeka Dries Mertens.

20
8
4
8
15
57'

Pogubił się Nicolas. Szczególnie źle interweniuje po dośrodkowaniach z narożnika boiska. Golkiper minął się z piłką i miał szczęście, że Vlad Chiriches nie trafił do pustej bramki.

3
1
3
2
1
54'

Pierwsza trudna interwencja Pepe Reiny. Po szybkim crossie Daniele Verde wstrzelił piłkę w pole bramkowe, gdzie na możliwość oddania strzału czekał Alessio Cerci. W ostatnim momencie sprzątnął futbolówkę Hiszpan.

7
4
5
2
2
53'

Odsłonięci gospodarze narażają się na kontrataki SSC Napoli. W takiej sytuacji jak ryby w wodzie czują się Lorenzo Insigne oraz Jose Callejon.

12
7
5
6
3
52'

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj.

2
2
3
9
5
50'

Kluczowa interwencja Vlada Chirichesa po niebezpiecznym dośrodkowaniu. Hellas Werona ostrzegł przyjezdnych i wydaje się, że zamierza naprawdę zaatakować po przerwie.

3
3
10
7
5
48'

Samuel Souprayen ponownie odbił piłkę w złym kierunku, ale tym razem bramkarz był na posterunku i złapał futbolówkę po zagraniu autora gola samobójczego.

5
4
3
9
4
46'

Gra wznowiona po przerwie.

14
10
5
3
2
Czy Arkadiusz Milik strzeli drugiego gola po przerwie?
22
10
5
2
6
20:22

SSC Napoli jest już blisko zwycięstwa na inaugurację sezonu!

29
10
3
2
2
45'

Doliczona minuta.

19
13
5
4
5
42'

Jeszcze kilka minut do końca pierwszej połowy. Przez pół godziny beniaminka trzymał przy życiu bramkarz, ale SSC Napoli już poradziło sobie z tą zaporą.

15
12
4
7
4
40'

Arkadiusz Milik zaczął strzelanie w nowym sezonie!

135
64
13
2
3
39'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Trafia Arkadiusz Milik! Polska bramka w pierwszym dniu sezonu! Po ekspresowym ataku i podaniu Lorenzo Insigne napastnik miał przed oczami tylko bramkarza. Nie zastanawiał się długo Arkadiusz Milik i bez przyjęcia posłał futbolówkę obok Nicolasa do siatki!

446
191
47
17
19
35'

Gra już wznowiona i do strzału z dystansu zbierał się Piotr Zieliński. Trochę za długo i w ostatnim momencie interweniował obrońca.

36
18
10
6
14
32'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Samuel Souprayen.

Sędzia trochę się wahał, ale bramka jest uznana! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Nicolas wybrał się niepotrzebnie na wycieczkę. Odsłonił własne królestwo, do którego piłkę wpakował Samuel Souprayen. Naciskał na pechowca Vlad Chiriches, ale zgodnie z przepisami.

Samuel Souprayen #18
90
48
21
10
16
29'

Lorenzo Insigne po raz czwarty. Tym razem błyskotliwy pomocnik strzelił obok bramki Hellas Werona po nodze przeciwnika. Na pocieszenie korner.

7
7
5
5
7
27'

Nicolas żyje w bramce! Po płaskim strzale Jose Callejona golkiper przypilnował właściwego narożnika i ponownie zatrzymał piłkę.

5
4
3
4
4
24'

Daniel Bessa autorem pierwszego strzału Hellas Werona po awansie. Akcję przyspieszył na pewym skrzydle Romulo i po jego podaniu kapitan gospodarzy spudłował.

6
4
4
5
6
23'

W ostatnich minutach Marek Hamsik oddał najlepsze, a i tak marne uderzenie zza pola karnego. Doświadczony pomocnik szybko odwrócił się na pięcie i nawet nie obserwował gdzie wyląduje piłka.

5
5
4
4
7
20'

SSC Napoli rozpoczęło sezon w jednolitych, błękitnych strojach.

12
7
3
2
2
19'

Po raz trzeci Lorenzo Insigne. Skrzydłowy strzela z każdej pozycji, ale nie może znaleźć sposobu na pokonanie Nicolasa. Bramkarz Hellas Werona rzucił się w odpowiednim momencie i popisał chwytem.

8
4
5
4
8
18'

Lorenzo Insigne zgrabnie przełożył sobie piłkę i zbiegł z lewego skrzydła do srodka. Piłka po mocnym strzale reprezentanta Włoch minęła minimalnie spojenie słupka z poprzeczką.

12
6
7
7
7
17'

Schowani na własnej połowie gospodarze boją się zapędzić do ataku. Warta odnotowania była jedynie szarża Daniela Bessy, która i tak nie skończyła się strzałem.

11
7
6
5
4
14'

Odważnie i skutecznie Nicolas na przedpolu. Bramkarz Hellas Werona wypiąstkował dośrodkowanie, które zmierzało na głowę Arkadiusza Milika.

11
4
6
5
8
12'

Najpierw Arkadiusz Milik, następnie Kalidou Koulibaly próbował oddać strzał z bliska. W końcu sędzia przerwał grę, ponieważ dopatrzył się faulu defensora.

14
10
8
8
6
10'

Ponownie w posiadaniu piłki podopieczni Maurizio Sarriego, jednak gospodarze opanowali drżenie łydek i nie pozwolili na zakończenie akcji strzałem.

9
7
5
4
3
7'

Daniel Bessa przeniósł grę przed pole karne SSC Napoli. Za długo prowadził piłkę i pozwolił przybiec kilku przeciwnikom, którzy w ostatecznym rozrachunku go zatrzymali.

11
6
7
6
6
5'

Konkretniejsza na początku meczu drużyna z Neapolu. Kilkakrotnie była w polu karnym beniaminka, natomiast gospodarze schowani na własnej połowie.

10
8
6
5
7
3'

Po podaniu Piotra Zielińskiego piłka trafiła przed pole karne do Lorenzo Insigne, którego płaskie uderzenie zatrzymał Nicolas. Pierwsza skuteczna interwencja bramkarza Hellas Werona.