Żółtą kartkę otrzymał Michal Piter-Bucko. Kara za dyskutowanie z arbitrem.

4
4
3
120+1'

Kontra Górnika i soczysty strzał Wolniewicza. Łukasz Radliński odbił piłkę przed siebie, ale nikt nie ma siły, aby ruszyć do futbolówki.

19
7
6
4
4
120'

Sędzia dodał do dogrywki 2 minuty.

7
4
12
4
9
117'

Centra na dalszy słupek, zgranie głową Kolewa, ale zbyt lekko "przewrotką" uderzał Piszczek.

7
2
2
2
7
114'

Dośrodkowanie Dudzica i piłka odchodząca od bramki. Loska zrobił kilka kroków i bezproblemowo to wyłapał.

20
11
1
2
3
113'

Rwana gra, ale trudno o finezję gdy nogi odmawiają posłuszeństwa.

8
2
3
1
112'
108'

Daje o sobie znać zmęczenie. Już niemal co trzeci piłkarz narzeka na skurcze.

6
1
5
2
106'

14 sekund po wznowieniu od środka atomowy strzał z 23 metrów oddał Erik Grendel. Radliński "wypluł" piłkę, a po chwili obronił poprawkę Urynowicza.

15
7
2
2
6
106'

Gra wznowiona.

12
4
1
2
1
105'

Groźnie! Centrę z prawej flanki zgarnia głową Aleksandar Kolew. Zabrakło centymetrów, aby piłka wpadła tuż przy słupku.

6
5
2
3
3
103'

Szybka akcja gości prawą stroną boiska. Rozpędził się Dudzić, ale jego płaskie wstrzelenie przed bramkę nie było precyzyjne.

9
4
2
3
3
101'

Na murawie leży Filip Piszczek, to skurcze.

5
1
3
2
5
99'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Marcin Urynowicz.

Górnik ponownie prowadzi! Płaskie zagranie w pole karne Matuszka i natychmiastowa "klepka" napastników. Angulo w tym sezonie rzadko się myli!

89
50
8
19
25
95'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Dudzic. Faulowany Kurzawa.

7
4
6
5
8
94'

Faul Grendela przeszło 30 metrów przed bramką Górnika. Do piłki podszedł Kolew, ale chwilę po strzale rozległ się gwizdek sędziego. Pan Frankowski zauważył, że Baran niczym taran przestawił mur obronny.

2
1
4
4
3
92'

Agresywnie w odbiorze popracował Grendel co przyniosło Górnikowi szansę bramkową. Podanie do Angulo, ten obrócił się z piłką, ale kropnął nad poprzeczką.

7
4
2
5
6
91'

Zaczynamy dogrywkę.

18
5
2
4
7
Czy dogrywka przyniesie rozstrzygnięcie?
Nie, skończy się rzutami karnymi
2
7
3
1
1
90+3'

Jeszcze długa piłka do Angulo. Hiszpan uderza przy dalszym słupku, ale Radliński obronił!

4
2
1
5
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

8
1
1
2
90'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Erik Grendel.

Niesamowite! Loska odbił piłkę po strzale z 11 metrów Kolewa, ale Bułgar ruszył do dobitki. Piłkę chciał wybić Grendel, ale uczynił to bardzo niefortunnie.

Górnik Zabrze
26
17
9
9
36
89'

Rzut karny dla Sandecji! Dudzic faulowany przez Koja.

17
13
5
8
33
87'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Grendel. Ostry atak wślizgiem w nogi rywala.

2
1
3
4
87'

Goście walczą! Zamieszanie w polu karnym gospodarzy kończy strzał Mraza w boczną siatkę.

10
1
1
2
6
85'

Gol! Strzelił Aleksandar Kolew. Asystował mu Bartłomiej Dudzic.

Jest nadzieja dla przyjezdnych. Po akcji rezerwowych i dośrodkowaniu z prawej flanki mocno głową w sam środek bramki uderzył Kolew.

23
11
6
14
37
85'

Wysoka centra Strausa z lewego skrzydła, ale bez szans na przejęcie piłki był Kolew.

6
3
1
82'

Kombinacyjna akcja zabrzan zakończona strzałem Koja z 20 metrów...dość wysoko nad poprzeczką.

12
6
4
3
1
81'

Dwukrotnie strzelał Żurkowski i za każdym razem piłka trafiała w rywali. Po chwili zamieszanie w szesnastce gości, ale w porę połapali się obrońcy.

3
1
4
5
78'

Sandecja. Schodzi: Maciej Korzym. Wchodzi: Patrik Mraz.

3
2
1
1
4
77'

Wzięty w kleszcze Szymon Żurkowski pada 22 metry przed bramką Sandecji. Pan Frankowski pokazuje jednoznacznie "graj".

5
3
4
3
9
76'
75'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Dani Suarez.

Środkiem boiska niespodziewanie wbiegł Suarez i zagrał do Kądziora, ten przepuścił piłkę wiedząc, że ma za sobą Hiszpana. Mocno w długi róg i Górnik ma 2:0.

76
53
8
10
13
73'

Fatalna pomyłka Koja i sam z piłką prawą stroną boiska pobiegł Dudzic. Płaskie podanie na 6. metr trafia do Korzyma, ale ten uderza w obrońcę. Natychmiastowa dobitka Kolewa ląduje w rękach Loski.

3
2
1
2
1
71'
70'

Angulo padł w polu karnym Sandecji jak rażony piorunem! Nie ma "jedenastki". Sędzia uznał, że Michal Piter-Bucko nie faulował.

7
5
4
7
21
68'

Górnik ma 1:0 i wyraźnie stara się uspokoić grę. Jeszcze 3 minuty temu się gospodarzom spieszyło, teraz wkrada się urywanie sekund.

7
2
1
65'

Gol! Strzelił Szymon Matuszek. Asystował mu Rafał Kurzawa.

Mamy gola w Zabrzu. Rzut wolny z lewej strony boiska i piłka w punkt od Kurzawy. Piękny strzał głową z 11 metrów ląduje w siatce!

66
37
9
8
12
63'

Rośnie przewaga Górnika. Centra Koja z lewej flanki, ale Łukasz Radliński pewnie wypiąstkował piłkę.

4
3
2
2
61'

Szybka kontra Górnika wyprowadzona przez Żurkowskiego i zakończona sprytnym strzałem Kurzawy. Piłka zmierzała przy dalszym słupku, ale Radliński pewnie ją zatrzymał.

4
4
2
3
59'

Mateusz Cetnarski dośrodkowuje z prawego skrzydła, ale piłka przeleciała nad głowami piłkarzy i opuściła boisko.

2
3
1
2
4
56'

Centra Kurzawy w pole karne, a tam w starciu z Karaczunowem pada Wolsztyński... tylko korner.

4
3
1
5
1
53'

Źle wykonany stały fragment przez gospodarzy i kontra Sandecji. Szarża Trochima kończy się na trzecim z rywali.

2
4
1
1
2
52'

Angulo z piłką z lewej strony pola karnego gości. Zagranie na 6. metr, ale tam nie było żadnego z piłkarzy Górnika.

2
2
1
49'

Kurzawa prostopadłym podaniem uruchomił Wolsztyńskiego, ale ten źle zabrał się z piłką i zamiast sytuacji sam na sam obejrzeliśmy zagranie do tyłu.

1
1
3
1
46'

Zaczynamy grę w II połowie.

5
1
45'

Złe krycie obrońców Górnika! Trochim przedłużył piłkę głową, a sam przed Loską znalazł się Korzym. Uderzenie głową było jednak bardzo lekkie i Loska pewnie złapał.

10
8
10
5
7
43'

Baran przewrócił Suareza 30 metrów przed bramką Radlińskiego. Mocny strzał Kurzawy na raty obronił bramkarz Sandecji.

3
4
2
3
4
40'

Od kilku minut mocniej na gola do szatni pracują gospodarze. Sandecja się cofnęła.

7
5
1
2
1
40'

Przechytrzona obrona Sandecji, Kądzior wyłożył piłkę na 9. metr, ale tam skiksował Igor Angulo.

4
8
5
8
11
37'

Jest zaangażowanie, jest walka i jest też dobre tempo. Brakuje nam tu tylko klarownych okazji. "Przemeblowana" Sandecja na tle podstawowej 11-tki Górnika wygląda bardzo dobrze.

5
3
2
3
3
35'

Maciej Korzym świetnie się zastawił i przyblokował Kurzawę, następnie ruszył lewym skrzydłem, kończąc swój rajd dośrodkowaniem na 10. metr. Wyjście z bramki Loski i po zagrożeniu.

8
5
1
3
2
31'

Kontra Górnika wyprowadzona przez Wolsztyńskiego. Płaskie podanie dotarło do Angulo, ale ten zgubił piłkę w polu karnym Sandecji.

5
3
2
4
7
28'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Danek. Ściąganie za koszulkę Suareza.

8
5
3
5
6
26'

Kurzawa świetnie zagrywa w uliczkę do Wolsztyńskiego. Kibice podnieśli się z krzesełek, ale jest w górze chorągiewka liniowego. Tak "na oko" napastnik był pół metra za ostatnim obrońcą.

3
3
4
3
4
24'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Suarez. Taktyczny faul na Piszczku.

6
3
4
4
7
22'

Koj pokazał się w ofensywie. Dogranie do Wolsztyńskiego dobre, ale napastnika umiejętnie przyblokował Kuban.

5
2
2
2
2
19'

Trzyma się za żebra Wojciech Trochim, to efekt zderzenia z Suarezem. Chwila przerwy i praca dla medyków.

9
5
4
5
3
17'

Danek dośrodkował z prawej strony pola karnego do wbiegającego środkiem Trochima, ale temu w oddaniu strzału głową przeszkodził Ambrosiewicz.

4
1
3
1
4
15'

Z ostrego kąta groźnie uderzył Rafał Kurzawa, ale piłka przeleciała tuż obok dalszego słupka.

4
4
3
4
5
13'

Baran stracił piłkę przed własnym polem karnym na rzecz Żurkowskiego, ale tym razem mu się upiekło. Wracający Karaczunow skutecznie interweniował wślizgiem.

4
3
3
4
4
10'

Damian Kądzior z piłką kilka metrów przed Radlińskim! Duży zamach, ale pomocnik tylko "przecina powietrze", po chwili upadek w polu karnym, ale o faulu nie może być mowy.

3
3
6
6
5
9'

Ponownie Filip Piszczek! Tym razem dobrze wybiegł do prostopadłego podania, ale uderzył dośc anemicznie i ponownie futbolówka u bramkarza.

5
7
3
2
3
8'

Sandecja przejęła piłkę 35 metrów od bramki gospodarzy. Błyskawiczna decyzja o strzale Piszczka, ale Loska pewnie broni.

3
2
2
2
2
6'

Brutalny atak łokciem Matuszka! Piszczek chwycił się za twarz, a sędzia błyskawicznie gwizdnął. Goście domagali się kartki, ale Frankowski zadecydował inaczej.

5
3
2
2
7
4'

Chaos przed polem karnym Górnika przyniósł zbyt krótkie podanie do własnego bramkarza. Tomasz Loska był jednak bardzo zdecydowany i wślizgiem uprzedził Trochima.

6
6
3
3
4
3'

Długie podanie od Koja w poszukiwaniu Angulo. Piłka była już w polu karnym, ale przechwycił ją Płamen Kraczunow.

3
5
2
2
4
17:10

Piłkarze już na boisku. Za moment startujemy.

5
5
2
3
2
17:10

Gospodarze zagrają tym samym składem co w ostatniej kolejce ligowej, Sandecja z aż siedmioma zmianami.

3
3
3
4
3
Kto zamelduje się w następnej rundzie Pucharu Polski?