Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

2
2
2
89'

Radosław Janukiewicz jest czujny w swoim królestwie. Sytuacyjna interwencja doświadczonego bramkarza tuż przed końcem regulaminowego czasu.

1
1
1
85'

Gol! Strzelił Paweł Zawistowski.

Próbował, próbował aż trafił. Takie uderzenia z rzutów wolnych to specjalność zakładu Pawła Zawistowskiego. Pomocnik trafił prawie w samo okienko bramki Bruk-Betu Termaliki na 2:1!

Chojniczanka Chojnice
18
7
3
5
8
82'

Żółtą kartkę za faul na połowie przeciwnika otrzymał Bartosz Szeliga.

2
1
1
1
81'
80'

Minuty ze wskazaniem na Bruk-Bet Termalicę. Maciej Bartoszek obawiał się zmęczenia swoich podopiecznych po podróży, jednak to oni tryskają energią w przeciwieństwie do chojniczan.

1
1
1
77'

Po błędzie Adama Ryczkowskiego była sytuacja strzelecka gości. Szymon Pawłowski miał przed oczami jedynie Radosława Janukiewicza, ale nie potrafił kopnąć piłki w światło jego bramki.

1
2
74'

Próbują przyjezdni pójść za ciosem po wyrównaniu. Cała seria stałych fragmentów dla Bruk-Betu Termaliki na obrzeżach pola karnego Chojniczanki. Po ostatnim strzale Szymona Pawłowskiego bramkarz Radosław Janukiewicz sparował piłkę na poprzeczkę!

3
2
1
1
3
72'
69'
68'

Gol! Strzelił Bartosz Szeliga. Asystował mu Kamil Słaby.

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Bartosz Szeliga schował się za plecami obrońców Chojniczanki i bez chwili zastanowienia oddał strzał z powietrza na 1:1!

9
6
2
6
4
67'

Denerwuje się Bartosz Śpiączka, który oczekiwał na podanie z drugiej linii w zupełnie innym miejscu. Niebawem na murawie pojawi się doświadczony skrzydłowy Szymon Pawłowski.

2
1
1
1
1
65'

Dotychczas bez reakcji z Niecieczy. Musi się zorganizować do żywszego ataku ekipa Macieja Bartoszka.

1
1
3
62'

Tomasz Mikołajczak przybliżył Chojniczankę do ćwierćfinału Pucharu Polski.

2
60'

Gol! Strzelił Tomasz Mikołajczak. Asystował mu Paweł Zawistowski.

Paweł Zawistowski wyłuskał piłkę spod nóg Łukasza Piątka przed polem karnym i natychmiast uruchomił podaniem Tomasza Mikołajczaka. Napastnik Chojniczanki wreszcie skuteczny! Płaskie uderzenie wpadło do bramki Bruk-Betu Termaliki po dłoniach Krzysztofa Barana!

13
10
4
4
6
59'
58'

Radosław Janukiewicz wypiąstkował wrzutkę Patryka Fryca. Poprawiał z przeciwnego skrzydła Bartosz Szeliga, ale nikogo swoim dośrodkowaniem nie mógł zaskoczyć.

3
55'

Niemal na pewno Vladislavs Gutkovskis za moment zostanie zmieniony przez Bartosza Śpiączkę. Napastnik opuści boisko z powodu kontuzji.

1
2
53'

W odpowiedzi podobna akcja Vladislavsa Gutkovskisa. Napastnik Bruk-Betu Termaliki strzelił mocniej od Tomasza Mikołajczaka, ale w przeciwieństwie do byłego zawodnika Lecha Poznań niecelnie.

2
51'

W pole karne przyjezdnych wbiegł Tomasz Mikołajczak i oddał strzał po ziemi. Futbolówka turlała się powoli po murawie i była łatwym łupem dla Krzysztofa Barana.

3
1
50'

Można się domyślać, że trener Maciej Bartoszek przekazał sporo uwag podopiecznym w szatni. Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie potrafi narzucić swoich warunków niżej notowanemu przeciwnikowi i to delikatnie powiedziane.