4
5
8
85'

Piast bije głową w mur. Goście wciąż nie mają pomysłu na rozmontowanie obrony gospodarzy.

3
5
1
2
2
82'

Coraz wyraźniejsza przewaga Piasta. Chrobry broni się niemal całym zespołem. Goście jednak nie potrafią oddać uderzenia na bramkę Gospodinowa.

8
3
2
1
3
79'

Piast. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Joel Valencia.

3
3
1
2
1
76'

Piast cały czas przeważa, Chrobry cofnął się i zamierza wyprowadzić kontrę, która pozbawi gości złudzeń.

9
3
1
3
72'

Piast po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć gospodarzom groźną sytuacją.

5
9
2
4
5
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Stolc.

Chrobry Głogów
5
2
3
2
68'
67'

Gol! Strzelił Konrad Kaczmarek. Asystował mu Przemysław Stolc. Przewaga Chrobrego udokumentowana została golem. Do dośrodkowania Stolca doszedł Kaczmarek. Napastnik tym razem trafił w bramkę i gospodarze wyszli na prowadzenie!

39
18
3
2
4
64'

Chrobry coraz groźniejszy. To zespół z zaplecza Lotto Ekstraklasy w ostatnich minutach ma więcej z gry.

7
6
1
3
61'

Po dośrodkowaniu z rogu głową z kilku metrów uderzał Michalski, Rusov przerzucił piłkę ponad bramkę.

4
2
1
1
1
59'
56'

W odpowiedzi bardzo mocno uderzył Stojan Vranjes. Dzwonią w kościele? Nie! To piłka odbiła się od słupka. W Głogowie wciąż słychać dzwony...

4
3
2
1
1
55'

Do piłki w polu karnym doszedł Kaczmarek, ale po raz kolejny minimalnie chybił!

1
1
51'

Odważne wyjście z bramki Rusova zapobiegło utracie gola. Błąd obrońcy, którego  omal nie wykorzystał Machaj.

1
1
48'

Machaj uderzył z rzutu wolnego, tym razem Rusov wcześniej zdążył zauważyć piłlkę i obronił strzał.

1
2
46'

Początek emocji po przerwie.

1
44'

Wydawało się, że Piast ma mecz pod kontrolą. Machaj przypomniał się kibicom. W trwającym sezonie to kolejny gol tego pomocnika zdobytu z rzutu wolnego. Zawodnik zdobył już dwie bramki w poprzednim meczu Pucharu Polski w Chorzowie z Ruchem (1:3).

1
3
1
42'

Gol! Strzelił Mateusz Machaj. Z rzutu wolnego kapitalnie uderzył Machaj. W Głogowie remis 1:1!

22
18
2
2
7
37'

Kaczmarek powinien doprowadzić do wyrównania. Napastnik minimalnie przestrzelił w świetnej sytuacji. Kontrujące uderzenie głową przeszło tuż ponad bramką.

2
36'

Bramka dodała gliwiczanom spokoju, Chrobry poza uderzeniem Danielaka nie zagroził poważniej Rusovowi.

3
2
1
1
1
31'

Chrobry stara się wrócić do meczu. Piast jednak nie zamierza skupiać się na defensywie. Gol dla gości ożywił to spotkanie.

3
28'

Mogło być 1:1! Mocny strzał z ok. 20 metrów Danielaka. Piłka o pół metra minęła słupek!

1
1
26'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki doszedł Jankowski i wpakował ją do bramki obok Gospodinowa! 0:1! Bramkarz starał się jeszcze odbić piłkę, ale zdołał ją jedynie zbić do wewnętrznej części bocznej siatki.

17
8
1
2
7
26'

Uderzał Angielski, ale minimalnie przestrzelił. Piast przycisnął.

4
1
1
2
25'

W końcu podziało się pod jedną z bramek. Gorąco zrobiło się w polu karnym Chrobrego, Angielski jednak nie zachował zimnej krwi i źle uderzył.

2
1
1
21'

Obraz gry nie ulega zmianie. Po dwóch błędach z obu stron piłkarze obu drużyn myślą przede wszystkim o dokładnym rozegrywaniu piłki.

18'

W przeciągu 60 sekund piłkarze Chrobrego i Piasta popełnili proste błędy. Czyżby zawodnikom zaczynało brakować koncentracji?

16'

Gra toczy się w środku pola, żadna z drużyn nie potrafi dłużej rozgrywać piłki na połowie rywala.

1
13'

Zespoły starają się poukładać grę z tyłu, ataki już nie są tak dynamiczne w pierwszych minutach.

9'

Bardzo otwarte pierwsze minuty. W odpowiedzi na sytuację Chrobrego mocny strzał Angielskiego obronił bramkarz!

1
2
6'

Ależ szczęście mieli gliwiczanie. W doskonałej sytuacji uderzał Szczepański i... trafił w słupek. Gospodarze nie potrafią uwierzyć...

1
2
1
1
4
5'

Od początku grę stara sobie poukładać Piast. Chrobry jednak nie zamierza czekać na to co zrobi rywal, ale sam próbuje szybkimi akcjami kontrować rywala. Przed momentem groźnie było w polu karnym gospodarzy. Uderzał Angielski, ofiarnie interweniował rywal.

1
17:56

Mecz poprowadzi Paweł Pskit, sędzia swego czasu relegowany z ekstraklasy.