Strzał głową Buksy padł łupem dobrze ustawionego Peskovicia.

1
2
1
87'

Mocno z okolic linii pola karnego uderzył Szczepaniak. Piłka poszybowała metr ponad bramką gości.

1
1
1
84'

Anemiczny strzał oddał Wójcicki. Piłka płakała i ostatecznie zlitował się nad nią Polacek łapiąc w swoje wielkie jak bocheny chleba dłonie.

2
1
1
81'

Niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Grająca w osłabieniu Cracovia nie jest w stanie zagrozić Zagłębiu.

2
2
3
74'

Do dośrodkowania w polu karnym doszedł rezerwowy Buksa. Jednak jego strzał był niecelny.

2
70'

Cracovia bije głową w mur. Zagłębie nie kwapi się do ataku, goście w meczu swoje już zrobili.

2
2
2
66'
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Deja.

1
1
59'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za brutalny faul na Kubickim otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

15
5
2
2
2
58'

Zagłębie w pełni kontroluje przebieg meczu. Miedziowi dają pograć Pasom, ale nie rezygnują z możliwości wyprowadzania kontrataków.

2
1
1
2
55'

Cracovia stara się zagrozić gościom, ale akcje Pasów są chaotyczne. Gracze gospodarzy sprawiają wrażenie, iż nie wierzą w możliwość odrobienia pokaźnych strat.

1
1
2
2
1
51'

Odpowiedź Cracovii. Strzelał Piątek, ale minimalnie pomylił się.

5
4
4
3
2
49'

Świerczok zbyt długo zwlekał ze strzałem, a miał dogodną pozycję do podwyższenia wyniku.

1
1
3
3
47'

Zagłębie gra na dużym luzie, przed momentem z dystansu niecelnie uderzył Balić.

4
1
1
2
46'

Gramy po przerwie!

3
3
1
1
45+1'

Powinno być 4:0! Z pola karnego uderzał Świerczok. Piłka trafiła w słupek!

9
3
8
2
3
45'

Doliczone zostały 3 minuty.

4
1
2
1
1
44'

Dośrodkowanie w pole karne, główkował Helik, ale uderzył niecelnie.

1
2
41'
40'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Javi Hernandez.

2
3
1
2
39'

Losy awansu już są rozstrzygnięte. Cracovia walczy już tylko o uniknięcie kompromitacji. Zagłębie z łatwością wypunktowało rywala.

6
3
1
1
3
36'
36'

Gol! Strzelił Bartosz Kopacz. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski. Nieprawdopodobne! Cracovia już na kolanach! Pawłowski dośrodkował z rogu, a Kopacz głową trafił na 0:3!

29
14
5
2
5
33'

Cracovia straciła dwa gole i nie ma pomysłu na zaskoczenie defensywy rywala.

3
1
2
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michal Siplak.

3
3
3
27'

Zagłębie chce pójść za ciosem. Groźny strzał Świerczoka, ale tym razem górą Pesković.

5
4
1
1
25'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski. Asystował mu Patryk Tuszyński. Bardzo źle w defensywie zachowali się gospodarze. Tuszyński rozegrał piłkę z Pawłowskim, który technicznym uderzeniem podwyższył prowadzenie Zagłębia!

30
14
2
2
6
21'

Więcej z gry ma Cracovia, Zagłębie więcej uwagi zaczęło skupiać na defensywie, szans szukając w kontrach.

3
3
1
17'

Deja dośrodkowywał z rzutu wolnego. Fatalne zagranie!

4
5
1
1
16'

Cracovia atakuje, ale nie potrafi stworzyć sobie okazji do wyrównania. Natomiast Zagłębie nie myśli o murowaniu bramki. Ciekawe spotkanie w Krakowie.

5
5
1
12'

Ostro na boisku, zderzyli się Balić i Dytatiev. Piłkarz Zagłębia długo dochodził do siebie.

1
2
5
3
10'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubomir Guldan.

KGHM Zagłębie Lubin
6
4
1
3
7
8'

Bardzo groźny strzał z dystansu Deji, Polacek popisał się świetną interwencją. Cracovia podnosi się po szybkiej stracie gola.

6
3
1
3
2
5'

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Napastnik uderzył precyzyjnie i jest 0:1! Pesković dobrze się rzucił, ale nie zdołał odbić piłki. Kapitalny początek Miedziowych!

27
14
2
4
9
4'

Rzut karny dla Zagłębia! Siplak faulował rywala. Arbiter nie miał wątpliwości.

6
3
2
2
5
1'

To mógł być świetny początek meczu w wykonaniu gości. Strzał Tuszyńskiego instynktownie przed siebie odbił Pesković!