Serie A: 4. kolejka
17 wrz 2017 15:00
90'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Płasko i pewnie na 6:0 z rzutu karnego! Belg przypieczętował zwycięstwo swojego zespołu i skompletował hat-tricka!

14
7
4
3
5
89'

Faul na Marko Rogu i jeszcze Napoli dostało możliwość powiększenia przewagi z rzutu karnego.

2
2
2
1
1
85'

Wracając do sędziego. Jedyną słuszną decyzją jaką może podjąć, to zakończenie meczu równo z 90. minutą. Nic przełomowego się w Neapolu nie wydarzy.

2
83'

Przyjezdni na obrzeżach pola karnego Napoli. Nie zakończyli krótkiego oblężenia strzałem i Pepe Reina wciąż nie musiał się zmierzyć z żadnym celnym uderzeniem.

1
80'

Sędzia nie ma dużo pracy w tym meczu. Benevento Calcio przegrywa, ale nie gra złośliwie. Dotychczas tylko jedna żółta kartka.

1
77'

Gra Napoli to, co wychodziło przez całe spotkanie. Długi atak pozycyjny, a kiedy tylko zauważy odrobinę wolnej przestrzeni, przyspiesza i stwarza sytuację podbramkową.

1
1
1
74'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Marko Rog.

1
1
4
3
5
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Starają się pokazać przede wszystkim wprowadzeni z ławki rezerwowych Adam Ounas i Emanuele Giaccherini.

2
1
2
67'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Adam Ounas.

wchodzi Wchodzi
Adam Ounas #37
schodzi Schodzi
4
3
5
65'

Napoli powiększa prowadzenie po przerwie. Odpowiedzialność za wykonanie rzutu karnego wziął na swoje barki Dries Mertens i nie pomylił się!

14
7
2
7
9
61'

Obraz nędzy i rozpaczy. Benevento Calcio zorganizowało się do kontrataku, dobiegło całkiem blisko pola karnego przeciwnika i wykopało piłkę na aut.

3
2
3
5
3
60'

Akcja przyjezdnych zatrzymana 10 metrów przed polem karnym. Futbolówka wraca więc w posiadanie zawodników w błękitnych koszulkach. Kolejne staranne rozegranie czas zacząć.

2
1
1
2
1
57'
55'

Benevento Calcio. Schodzi: Samuel Armenteros. Wchodzi: Danilo Cataldi.

Samuel Armenteros #90
1
1
1
1
1
53'

Szykuje drugiego zmiennika trener Benevento Calcio. Będzie okazja do przeprowadzenia roszady po nieudanym ataku Jose Callejona na prawym skrzydle.

1
2
1
1
1
50'

Napoli w ataku pozycyjnym, a Benevento Calcio nie kwapi się do wysokiego pressingu. Przyjezdni robią wszystko, żeby nie potracić więcej goli i nie skompromitować się całkowicie.

1
1
1
1
1
48'

Krótko po przerwie Vid Belec zatrzymał piłkę po strzale z bliska Jose Callejona. Drużyna z Neapolu ma apetyt na kolejne gole w drugiej połowie.

1
2
1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

3
1
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

2
1
1
1
1
42'

Faouzi Ghoulam nieomal dokręcił piłkę za kołnierz bramkarza z rzutu rożnego. Lewy defensor Napoli asystował w tym meczu przy dwóch golach, a teraz mógł zdobyć swojego.

1
1
40'

SSC Napoli jest wirtualnym liderem Serie A. Straci prowadzenie w tabeli, jeżeli pozwoli beniaminkowi na zdobycie gola. Nie zanosi się, ale nikogo nie można zlekceważyć zawczasu.

3
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Gaetano Letizia.

Gaetano Letizia #3
Benevento Calcio
2
1
35'

Benevento Calcio. Schodzi: Luca Antei. Wchodzi: Gaetano Letizia.

3
2
2
2
1
32'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Faouzi Ghoulam.

Hiszpan dopadł do piłki po płaskim podaniu z lewego skrzydła. Miał czas, miał miejsce, żeby przymierzyć i zrobiło się już 4:0 w Neapolu!

12
6
1
1
2
30'

Minęły dwa kwadranse meczu. Totalnie jednostronnego. Napoli momentami bawi się jak na treningu. Kibice mogą być zadowoleni z tego co oglądają po poprzednich, przeciętnych spotkaniach zespołu Sarriego z Bologna FC i Szachtarem Donieck.

1
1
27'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Dobre dośrodkowanie w pole bramkowe zakończone strzałem Driesa Mertensa na 3:0! Kolejne trafienie, przy którym maczał palce błyskotliwy w tym meczu Lorenzo Insigne.

24'

Marek Hamsik wpadł w pole karne i po miękkiej wrzutce Jose Callejona za plecy obrońców główkował celnie. Vid Belec poradził sobie z trudem ze strzałem Słowaka.

1
1
1
22'

72 procent posiadania piłki po stronie SSC Napoli. Ta statystyka powinna powiedzieć najwięcej o tym jak wygląda obraz spotkania. Benevento Calcio wciąż tylko w niskim pressingu.

1
2
1
18'

Nie traci wiary beniaminek i przynajmniej próbuje odpowiedzieć uczestnikowi Ligi Mistrzów.

1
1
1
1
15'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Faouzi Ghoulam.

Włoch nie zwrócił uwagi na towarzyszących mu kilku obrońców, obrócił się błyskawicznie z piłką i precyzyjnym, bardzo eleganckim strzałem trafił na 2:0. Vid Belec nawet nie podjął interwencji.

16
5
1
2
4
12'

Nie pozwala na wiele faworyt. Beniaminek musi wznieść się na wyżyny możliwości, żeby zmienić najbardziej prawdopodobny scenariusz meczu w Neapolu. Na razie podopieczni Maurizio Sarriego kontrolują wydarzenia.

1
1
1
8'

Nie przestraszył się Vida Beleca - Jose Callejon i główkował nieznacznie obok bramki beniaminka po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne. Nie zabrakło dużo, żeby Napoli prowadziło 2:0.

1
1
6'

Samuel Armenteros autorem pierwszego strzału w kierunku bramki faworyta. Pepe Reina wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko. Wyraźne pudło napastnika gości.

3
1
1
1
3'

Gol! Strzelił Allan.

Allan wpadł w pole karne i miał nosa! Po strzale Lorenzo Insigne bramkarz Benevento Calcio sparował piłkę prosto pod nogi Brazylijczyka, któremu pozostało strzelić do odsłoniętej bramki na 1:0!

SSC Napoli
18
10
4
6
7
2'

Vid Belec przywitał się z piłką. Bramkarz przyjezdnych chwycił piłkę po zagraniu Jose Callejona i próbuje zainicjować pierwszy w tym meczu atak Benevento Calcio.

14:40

Medalista kontra beniaminek. Drużyna, która wyłącznie zwycięża kontra ekipa, która jeszcze nie wygrała po awansie. SSC Napoli jest wyraźnym faworytem meczu z Benevento CalcioPiotr Zieliński i Arkadiusz Milik rozpoczną mecz na ławce rezerwowych.