Roma. Schodzi: Stephan El Shaarawy. Wchodzi: Gerson.

1
1
77'

Gol! Strzelił Alessandro Florenzi.

Pierwsze uderzenie obronił jeszcze Gianluigi Donnarumma, ale nie kontrolował, w którym miejscu spadnie piłka. Do tej dopadł Alessandro Florenzi i z bliska podwyższył prowadzenie Romy na 2:0!

20
12
8
3
2
75'

Andre Silva próbował skopiować wyczyn Edina Dzeko, ale zamiast do siatki, trafił w słupek podtrzymujący bramkę, której po przerwie pilnuje Alisson.

2
1
2
2
1
72'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Lorenzo Pellegrini.

Podrażnili gospodarze Edina Dzeko! Ten wreszcie zrewanżował się. Miał za dużo miejsca przed polem karnym i idealnie przymierzył stamtąd w narożnik bramki Gianluigiego Donnarummy na 1:0!

19
11
7
4
4
70'

Już tylko 20 minut do końca regulaminowego czasu. Przed momentem rozpędził się na skrzydle Stephan El Shaarawy. W te samo miejsca nadbiegł Fabio Borini i nie pozwolił na dużo "Faraonowi".

1
1
1
1
1
68'

Nikola Kalinić opanował piłkę w polu karnym Giallorossich, utrzymał się na nogach i znalazł miejsce do oddania płaskiego uderzenia. Na posterunku jest czujny Alisson.

66'

Stephan El Shaarawy nie miał dużych szans na opanowanie futbolówki po nieudanym podaniu za plecy obrońców Milanu.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Biglia.

61'

Alessandro Florenzi sam na sam z bramkarzem i górą w tym pojedynku Gianluigi Donnarumma. Młody bramkarz bezbłędnie przewidział intencję strzelca!

60'

Wystartował Nikola Kalinić i kiedy dobiegł do obrzeży pola karnego, wstrzelił piłkę w pole bramkowe Alissona. Kontrolował to wszystko konkurent Łukasza Skorupskiego i odprowadził piłkę poza boisko po zagraniu Chorwata.

59'

Najpierw Nikola Kalinić, a następnie Andre Silva spóźnił się do płaskiego wstrzelenia ze skrzydła. Obaj napastnicy Milanu mogli śmiało skierować piłkę z bliska do siatki.

1
57'

Uśmiecha się od ucha do ucha Edin Dzeko, ale to tylko dobra mina do złej gry. Jeszcze jedno takie przewinienie i sędzia może pokazać królowi strzelców drugą żółtą kartkę.

1
55'

Początek drugiej części zdecydowanie ze wskazaniem na drużynę z Mediolanu. Gianluigi Donnarumma nie miał nic do roboty, kiedy temperatura w polu karnym rzymian rosła.

51'

Żółtą kartkę za odepchnięcie Leonardo Bonucciego otrzymał Edin Dzeko.

1
1
1
50'

Lorenzo Pellegrini wygrał pojedynek z Hakanem Calhanoglu tuż przed własnym polem karnym. Niewiele później strzelał Nikola Kalinić. Jednym zdaniem - mocny początek drugiej części w wykonaniu Milanu.

1
1
48'

Franck Kessie dopadł do piłki w polu karnym rzymian i szkoda z perspektywy gospodarzy, że nie przygotował tego uderzenia. To już dziewiąte Milanu i wszystkie niecelne.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

Czy po przerwie padnie minimum gol?
2
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

3
1
1
1
1
44'

Nikola Kalinić i Hakan Calhanoglu przed polem karnym przeciwnika. W końcu ten drugi zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka odważnie przyjął na ciało Kostas Manolas.

1
40'

Golkiperzy chyba najbardziej poddenerwowani spośród obecnych na murawie. Było marne wybicie Gianluigiego Donnarummy, a przed momentem Alisson nieomal odsłonił przeciwnikowi całą bramkę.

1
37'

Edin Dzeko próbował obsłużyć partnera w polu karnym podaniem w uliczkę. Dobrze ustawieni i nadspodziewanie czujni Rossoneri nie pozwolili Bośniakowi na zrealizowanie planu.

2
1
34'

Cierpliwość sędziego się skończyła. Żółtą kartkę za faul otrzymał Hakan Calhanoglu.

1
1
1
1
3
33'

Lorenzo Pellegrini zaznaczył swoją obecność na boisku niebezpiecznym atakiem w nogi Fabio Boriniego. Na razie sędzia jest pobłażliwy dla aktorów widowiska i nie pokazuje kartek.

1
1
30'
28'

Leonardo Bonucci miał dużo do powiedzenia swoim przeciwnikom po gwizdku sędziego. Krewkich zawodników w zespole z Rzymu również nie brakuje. Dość wspomnieć o Daniele De Rossim oraz Radji Nainggolanie.

1
25'

Franck Kessie w pierwszym tempie nie trafił w piłkę, w drugim oddał strzał, ale pozycja nie była już równie dobra. Do linii bocznej podszedł Eusebio Di Francesco i namawia swoich obrońców do spotęgowania koncentracji.

2
21'

Akcja Edina Dzeko na obrzeżach pola karnego Rossonerich zakończona mocnym, ale niecelnym strzałem. Gianluigi Donnarumma musi poczekać na inne okazje do wykazania się.

1
17'

Gianluigi Donnarumma wykopał piłkę prosto pod nogi Kevina Strootmana. Lepszy strzelec niż Holender ukarałby młodego bramkarza lobem za kołnierz do siatki.

1
3
15'

Daniele De Rossi zablokował dośrodkowanie z prawego skrzydła. Milan miał szansę na poprawienie się z rzutu rożnego, ale sedzie nie czekał na rozwój wydarzeń i w momencie wykonanie stałego fragmentu gwizdnął przewinienie Nikoli Kalinicia.

11'

Alessandro Florenzi dośrodkował z rzutu wolnego z prawego skrzydła. Dużo zawodników wbiegło w pole bramkowe Gianluigiego Donnarummy. Zatańczyła tam również piłka, ale nie znalazła drogi do siatki.

1
7'

Gianluigi Donnarumma zdecydował się wybiec daleko na przedpole i była to słuszna decyzja młodego bramkarza AC Milan. Sprzątnął piłkę sprzed nosa Edina Dzeko, który wystartował do podania z głębi pola.

3
5'

Giallorossi zaatakowali przeciwnika wysokim pressingiem. Efektem był popłoch w szeregach gospodarzy, z którego mógł skorzystać na lewej stronie pola karnego Edin Dzeko.

1
3'

Pierwsza akcja rzymian w Mediolanie. Alessandro Florenzi nie wywalczył nic ponad wrzut z autu dla swojego zespołu.

17:33

AC Milan kontra AS Roma to pojedynek uczestnika Ligi Europy z reprezentantem Serie A w Lidze Mistrzów. Rossoneri chcą wreszcie zdać poważny test na krajowym podwórku po porażkach z Lazio i Sampdorią Genua.