01 paź 2017 12:30
87'

Napoli. Schodzi: Faouzi Ghoulam. Wchodzi: Mario Rui.

85'

Adam Ounas miał sporo miejsca przed polem karnym przeciwnika i oddał mocne uderzenie. Pudło i Alessio Cragno nie musiał tym razem interweniować.

2
1
82'

Alessandro Deiola autorem jedynego celnego strzału Cagliari w tym spotkaniu. Anemicznie kopnięta zza pola karnego futbolówka ledwo doturlała się w rękawice Pepe Reiny.

2
1
80'

Gol i asysta na koncie Driesa Mertensa.

2
78'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Adam Ounas.

wchodzi Wchodzi
Adam Ounas #37
schodzi Schodzi
1
2
75'

Ścianę złożoną z siedmiu przeciwników miał przed oczami Lorenzo Insigne. Nie przebił się. W ostatnich minutach Napoli straciło koncepcję na atakowanie. Na pewno pierwszy kwadrans po przerwie wyglądał lepiej niż drugi.

1
1
73'

Jeszcze dwie zmiany ma do wykorzystania trener Maurizio Sarri. Na ławce rezerwowych gospodarzy jest Piotr Zieliński i czeka na swoją szansę w tym meczu.

3
2
2
2
1
71'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Marko Rog.

66'
65'

Kalidou Koulibaly autorem trzeciego gola. Napoli szuka czwartego, może piątego, by dalej legitymować się lepszym bilansem bramek niż Juventus.

3
2
2
2
2
62'

Leonardo Pavoletti kontra Kalidou Koulibaly i wygrał ten pojedynek autor trzeciego gola. Cagliari Calcio miało jeszcze korner, z którego nic wynikło.

59'

W kwadransie po przerwie Napoli oddało więcej uderzeń niż w każdym w pierwszej połowie. Coraz więcej miejsca jest między zdezorientowanymi obrońcami Cagliari Calcio.

56'

Cagliari. Schodzi: Luca Cigarini. Wchodzi: Alessandro Deiola.

Alessandro Deiola #27
55'

Jose Callejon wymanewrował defensora i przed oczami miał jedynie bramkarza Cagliari. Hiszpan strzelił mocno, ale w zasięgu rąk golkipera i ten popisał się robinsonadą.

1
52'

Zgubili piłkę gospodarze w polu karnym przeciwnika. Szykowali coś koronkowego Dries Mertens z Jose Callejonem, ale muszą zadowolić się tylko kornerem.

2
50'

Wiadomo, że Napoli wygra ten mecz. Ciekawe, czy przyjezdnych będzie stać chociaż na gola honorowego na stadionie lidera.

1
1
47'

Gol! Strzelił Kalidou Koulibaly. Asystował mu Jorginho.

Po wrzutce z rzutu wolnego piłka ominęła kilku zawodników. Ostatni w łańcuszku oczekujących na nią był Kalidou Koulibaly, który trafił z bliska na 3:0 między nogami bramkarza Cagliari!

46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
1
1
1
1
Czy Napoli strzeli kolejne gole po przerwie?
5
3
2
1
1
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

2
3
1
1
1
42'

Niebawem sędzia zakończy pierwszą połowę. Po trafieniu Driesa Mertensa gospodarze prowadzą 2:0.

2
3
2
2
2
39'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Pewne uderzenie Belga z rzutu karnego po uprzednim zmyleniu bramkarza. Napoli prowadzi 2:0 i spokojnie kroczy po zwycięstwo.

16
8
6
3
3
38'

Rzut karny dla Napoli. Drużyna Maurizio Sarriego będzie mieć wyborną szansę na zdobycie gola. Sędzia zdecydował się na podyktowanie jedenastki po faulu Filippo Romagni na Driesie Mertensie.

1
2
1
1
1
37'

SSC Napoli chce podwoić swoją przewagę przed przerwą, by kompletnie odebrać impet przyjezdnym. Gospodarze organizują się do szturmu.

2
2
2
2
2
34'

Cagliari. Schodzi: Marco Sau. Wchodzi: Daniele Dessena.

3
3
4
3
3
33'

Nie jest to widowisko roku. SSC Napoli dyktuje w tym meczu wszystko, a Pepe Reina nie musiał jeszcze interweniować po żadnym niebezpiecznym strzale.

1
1
3
1
1
30'

Szybko skontrowali faworyci. Marek Hamsik bił piłkę sprytnie w pole bramkowe Cagliari Calcio, a tam Marco Andreolli nieomal wpakował futbolówkę z bliska do własnej siatki.

1
1
2
1
1
30'

Przyjezdni przez moment w ataku pozycyjnym. Nie trwało to długo i na prawym skrzydle przechwycił futbolówkę Elseid Hysaj.

2
1
2
1
1
27'

Marek Hamsik jest autorem dotychczas jedynego gola w tym pojedynku!

4
4
6
1
1
25'

Piękna akcja Driesa Mertensa, który zatrzymał piłkę blisko linii i obsłużył mocnym wstrzeleniem Lorenzo Insigne. Drugie uderzenie głową reprezentanta Włoch i tym razem nie przymierzył w światło bramki.

1
1
1
1
1
23'

Marco Andreolli przeciął podanie w kierunku Driesa Mertensa. Napoli musi budować atak od początku i już się do tego zorganizowało.

1
1
1
2
1
20'

Gospodarze zamierzali wciągnąć przeciwnika na własną połowę, jednak ten nie zmienił taktyki pomimo zmiany wyniku i SSC Napoli jest zmuszone do budowania zamku przed jego polem karnym.

1
1
1
1
1
17'

Lorenzo Insigne strzelił głową prosto w rękawice Alessio Cragno. Podający obsłużył filigranowego Włocha wrzutką na idealnym pułapie, co jest wyzwaniem.

1
1
1
1
1
15'

Przeprasza partnerów za swoją ostatnią akcję Dries Mertens. Belg jak sztubak połakomił się na oddanie strzału zamiast poszukać podaniem lepiej ustawionych partnerów.

1
1
1
1
1
11'

Zwolnili gospodarze i starają się wciągnąć przeciwnika na własną połowę. Wtedy będzie łatwiej o przeprowadzenie szybkiego ataku z wykorzystaniem Jose Callejona i Lorenzo Insigne.

1
1
1
1
1
8'

Szybka akcja Cagliari Calcio z wykorzystaniem prawego skrzydła. Rozpędził się tam Marco Sau, mimo to nie uciekł Kalidou Koulibaliemu, który interweniował wślizgiem w najlepszym momencie.

1
1
2
2
2
6'

Cagliari Calcio zostało skontrowane po własnym rzucie wolnym. Przyjezdni poradzili sobie jeszcze z Lorenzo Insigne, natomiast pogubli się po przyspieszeniu Marka Hamsika z Driesem Mertensem.

1
1
1
1
1
4'

Gol! Strzelił Marek Hamsik. Asystował mu Dries Mertens.

Nie trwało to długo! Lider już na prowadzeniu. Po szybkiej wymianie podań z Driesem Mertensem sam na sam z bramkarzem wybiegł Marek Hamsik. Słowak pokonał golkipera pewnym, płaskim uderzeniem na 1:0.

21
10
5
3
2
12:12

Gospodarze zagrają w błękitno-białych strojach, natomiast przyjezdni na czerwono. Nie spieszy się zawodnikom do rozpoczęcia tego spotkania.

12:12

SSC Napoli będzie bronić pozycji lidera w meczu z Cagliari Calcio. Na ławce rezerwowych rozpocznie spotkanie Piotr Zieliński. Przeciwnik zespołu spod Wezuwiusza wygrał dotychcas jedno spotkanie na wyjeździe ze SPAL-em.