Lazio Rzym
90+7'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Paulo Dybala!

Nie ma gola! Thomas Strakosha zaszokował Turyn! W doliczonym czasie Paulo Dybala nie wykorzystał drugiego z rzędu rzutu karnego!

Juventus FC
8
2
6
4
2
90+7'

1
90+6'

Wielkie zamieszanie. Po bezpardonowym wślizgu Patrica sędzia zastanawia się od dwóch minut, czy podyktować rzut karny dla Juventusu w doliczonym czasie.

1
3
1
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Stefano Sturaro.

4
2
3
90+1'

Paulo Dybala mógł obronić swoje prowadzenie w klasyfikacji strzelców i twierdzę Juventusu, jednak futbolówka po jego potężnym strzale zza pola karnego zatrzymała się na słupku!

5
3
5
3
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

3
3
1
87'

Jeżeli Juventus obroni swoją twierdzę, i tak nie będzie zadowolony ze swojego występu. Bianconeri atakują chaotycznie, nieskładnie i wolno.

1
1
1
1
3
84'

Lazio. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Patric.

2
1
1
1
1
81'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki wyskoczył Sergej Milinković-Savić i nawet oddał strzał, ale cała grupka obrońców Juventusu sprawiła, że było to uderzenie niskiej jakości.

2
1
1
1
1
78'

Na trybunach Claudio Marchisio podniósł się z siedziska. Myślał, że piłka trącona przez Mario Mandzukicia poturla się do siatki, tymczasem ominęła bramkę Lazio.

2
2
1
2
1
76'

Lazio. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Felipe Caicedo.

72'

Lazio. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Nani.

1
1
1
1
1
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Juventus tłucze głową w zmasowaną obronę Lazio. Spośród przyjezdnych na desancie jest wyłącznie Ciro Immobile.

1
1
2
67'

Ma trochę szczęścia Lazio. Thomas Strakosha został trafiony przez Federico Bernardeschiego, a młody Włoch strzelał z bardzo bliska. Od czasu do czasu rzymianie odpowiadają atakiem.

2
1
65'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Paulo Dybala.

62'

Simone Inzaghi maksymalnie skoncentrowany. Myśli, czy dać impuls swoim podopiecznym, czy nie zmieniać poprawnie funkcjonującego mechanizmu. Tymczasem Massimiliano Allegri szykuje do wejścia na murawę Paulo Dybalę.

2
4
1
58'

W tym fragmencie meczu rzymianie są schowani i odpowiedzieli na szturm mistrza Włoch tylko jednym, zablokowanym uderzeniem Luisa Alberto.

1
1
1
55'

Ciro Immobile wyprzedził nieobecnego na boisku Paulo Dybalę i został wirtualnym liderem klasyfikacji strzelców. Na koncie ma 11 goli.

5
2
2
1
54'

Gol! Strzelił Ciro Immobile.

Pewne uderzenie nowego lidera klasyfikacji strzelców Serie A z rzutu karnego po uprzednim zmyleniu Gianluigiego Buffona!

13
7
5
7
10
53'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluigi Buffon.

5
2
3
6
51'

Rzut karny dla Lazio! Za moment może dojść do totalnego zwrotu akcji w Turynie. Gianluigi Buffon podciął w szesnastce Ciro Immobile.

4
5
2
1
48'

Juventus powinien odzyskać prowadzenie. Mario Mandzukić wbiegł bezkarnie między obrońców z Rzymu i miał przed oczami jedynie bramkarza. Thomas Strakosha wyczuł intencję Chorwata i zatrzymał uderzenie!

1
47'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Luis Alberto.

Wyrównanie krótko po przerwie! Składna wymiana podań między zdezorientowanymi obrońcami Juventusu została zakończona płaskim strzałem Ciro Immobile na 1:1.

10
4
4
3
8
46'

1
40'

Odgryza się drużyna Inzaghiego. Skoro Ciro Immobile jest pod specjalnym nadzorem, to gola próbują zdobyć Sergej Milinković-Savić oraz Luis Alberto. Obaj zostali zablokowani w ostatnim momencie.

1
1
1
37'

Po dobrej interwencji wpadka. Thomas Strakosha bawił się we własnym polu bramkowym i kopnął piłkę prosto w Gonzalo Higuaina. Odbita od Argentyńczyka futbolówka trafiła w poprzeczkę!

3
2
1
1
36'

Sami Khedira huknął celnie zza pola karnego. Musiał wyciągnąć się jak struna Thomas Strakosha, żeby dosięgnąć futbolówkę i sparować ją na korner. Po stałym fragmencie już bez zagrożenia dla Lazio.

1
2
32'

Pilnują gospodarze Ciro Immobile. Włoch oddał dotychczas jeden strzał głową, a poza tym trudno mu uciec obrońcom i włączyć się w rozegranie.

2
1
30'

Zaostrza się gra w Turynie. Senad Lulić podjął rzuconą przez gospodarzy rękawice i obecnie poniewiera się z nimi w centrum boiska.

1
1
1
27'

Gianluigi Buffon interweniował na raty po strzale głową Ciro Immobile. Na wypuszczoną przez weterana piłkę czekał Senad Lulić, ale to reprezentant Włoch wiedział, gdzie ona spadnie.

2
1
1
23'

Gol! Strzelił Douglas Costa.

Juventus Turyn przyspieszył i od razu prowadzi! Douglas Costa znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i dobił piłkę do siatki po interwencji Thomasa Strakoshy. Lazio sygnalizowało spalonego, ale sędzia rozwiał wątpliwości z wykorzystaniem technologii VAR.

22
6
3
2
3
20'

Grę wznowił wykopem Thomas Strakosha. Delikatnie zniecierpliwieni są kibice w Turynie, którzy czekają na pierwszy składny, a najlepiej też efektowny i skuteczny atak.

1
1
17'

Sergej Milinković-Savić nie wykonał dobrze rzutu wolnego po faulu na Ciro Immobile. Trafił prosto w nos Mario Mandzukicia.

1
3
16'

Ponownie sędzia musi suszyć głowę zawodnikowi Juventusu. Tym razem Giorgio Chiellini sfaulował blisko pola karnego Ciro Immobile, czyli swojego partnera z reprezentacji Włoch.

1
1
13'

Ostrożnie, ale rozsądnie Lazio. Drużyna z wiecznego miasta nie pozwoliła się dotychczas rozpędzić mistrzowi Włoch i oddać niebezpiecznego uderzenia.

1
1
1
10'

Po faulu Stephana Lichtsteinera na Senadzie Luliciu przyjezdni mieli rzut wolny blisko pola karnego. W zamieszaniu po dośrodkowaniu Sami Khedira został nieprzepisowo powalony i futbolówka wróciła w posiadanie Juventusu.

1
1
6'

Pierwszy, pewny chwyt Gianluigiego Buffona. Włoch jest pierwszym wyborem Massimiliano Allegrego w najważniejszych meczach na krajowym podwórku.

1
1
1
2
4'

Piłka głównie na obrzeżach pola karnego Lazio. Drużyna Simone Inzaghiego jest ostrożna na początku spotkania i świadoma, że od 15 lat prawie wyłącznie przegrywała w upiornym dla siebie miejscu.

17:19

W Turynie miało dość do bezpośredniego pojedynku dwóch najlepszych zawodników w klasyfikacji strzelców. Paulo Dybala zaczyna jednak spotkanie na ławce rezerwowych w przeciwieństwie do wicelidera Ciro Immobile.

1
1
1
1
17:19

Lazio jeszcze nigdy nie zwyciężyło na nowym obiekcie Juventusu. Poprzednia wiktoria zespołu z wiecznego miasta w Turynie została odniesiona w 2002 roku jeszcze na Stadio Delle Alpi.

1
1
17:19

Pojedynek w Turynie będzie rewanżem za mecz o Superpuchar Włoch, który niespodziewanie padł łupem Lazio. Juventus w swojej twierdzy legitymuje się genialnymi statystykami i zamierza wziąć odwet na Biancocelestich.