Paulo Dybala bliski dubletu, jednak bardzo dobrą interwencją popisał się Alfred Gomis.

1
2
1
88'

Nie ma gola! Claudio Marchisio zagrał z własnej połowy do Higuaina, który wykorzystał sytuację sam na sam. Powtórka wideo wykazała, że Argentyńczyk był jednak na minimalnym spalonym w momencie podania.

5
3
6
3
4
87'

Paulo Dybala nieczysto trafił w piłkę i ta wylądowała wprost w rękawicach golkipera SPAL.

1
82'

Polak kontra Polak! Bartosz Salamon strzelił z główki wprost w dobrze ustawionego Szczęsnego. Czyli mamy pierwszą interwencję naszego reprezentanta w tym spotkaniu!

14
2
2
80'

Spokojny okres w meczu. Przypomnijmy, że Wojciech Szczęsny nie zanotował dzisiaj ani jednej interwencji.

3
1
1
2
78'

Ostatnia zmiana w SPAL. Schodzi: Luca Rizzo. Wchodzi: Luca Mora.

wchodzi Wchodzi
Luca Mora #20
schodzi Schodzi
1
75'
75'

Juan Cuadrado wychodził do sytuacji sam na sam, jednak był na ewidentnym spalonym i sędzia przerwał gwizdkiem jego rajd.

1
1
71'

Zmiana w SPAL. Schodzi: Alberto Paloschi. Wchodzi: Federico Bonazzoli.

70'

Gol! Strzelił Juan Cuadrado. Asystował mu Douglas Costa. Kolejna bramka dla Juventusu! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Costy celną główką popisał się zupełnie niepilnowany Cuadrado. Piłka po rękach golkipera, odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

9
5
3
65'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. 3:1! Po rzucie rożnym Sami Khedira uderzył z piętki, został przyblokowany, a skuteczną dobitką popisał się Higuain.

13
10
6
63'

Zmiana w SPAL. Schodzi: Marios Oikonomou. Wchodzi: Filippo Costa.

61'

Po zmianie stron Juventus nie ma już tak wielkiej przewagi. Bardzo dobrze radzą sobie defensorzy SPAL na czele z Salamonem.

59'

Juventus. Schodzi: Rodrigo Betancur. Wchodzi: Miralem Pjanić.

#30
55'

Sędzia skorzystał jeszcze z systemu VAR, jednak spalony był ewidentny. Wciąż 2:1.

1
1
53'

Piłka w bramce Juventusu po olbrzymim zamieszaniu, ale sędzia odgwizdał spalonego Paloschiego, który uderzył z metra w poprzeczkę. Po chwili do siatki trafił Luca Rizza, jednak arbiter nie mógł uznać tego trafienia.

52'

Bardzo groźnie pod bramką Juventusu! Paloschi świetnie minął Alexa Sandro i strzelił z 12. metrów, ale przyblokował go w ostatniej chwili Andrea Barzagli.

1
1
1
50'

Gonzalo Higuain faulował w polu karnym SPAL Salamona. Napastnik Juventusu nie ma dziś łatwego życia z Polakiem.

1
1
49'

Douglas Costa popędził lewym skrzydłem, jednak dośrodkował trochę za mocno w kierunku Dybali.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
44'

Federico Bernardeschi zamykał akcję na długim słupku, ale nieczysto trafił w piłkę z główki.

1
1
2
1
1
42'

SPAL nie idzie za ciosem po przypadkowo zdobytej bramce. Juventus wciąż ma zdecydowaną przewagę w tym meczu.

3
1
1
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Rugani. Za faul.

3
3
1
2
4
35'

Tym samym Wojciech Szczęsny stracił pierwszego gola w barwach Juventusu. Sporo pretensji może mieć do Lichtsteinera, który nie przypilnował rywala.

3
4
2
4
10
34'

Gol! Strzelił Alberto Paloschi. Asystował mu Marco Borriello. A to niespodzianka! Po krótko rozegranym rzucie rożnym SPAL zdobyło bramkę! Borriello strzelił z 17. metrów piłka przeleciała pomiędzy Szczęsnym i Lichtsteinerem, a z najbliższej odległości do siatki trafił Paloshi!

32'

Bliski dubletu Bernardeschi! Piłkarz Juventusu główkował centymetry obok słupka gości.

2
1
1
Czy SPAL zanotuje dziś choć 1 celny strzał na bramkę Szczęsnego?
2
1
1
1
1
30'

Trwa wielka dominacja Juventusu. Posiadanie piłki 72 do 28 procent dla gospodarzy, którzy szukają trzeciego gola przed przerwą.

1
1
2
1
1
26'

Gonzalo Higuain padł w polu karnym, domagając się faulu po wejściu Salamona. Sędzia nakazał dalszą grę.

1
4
1
1
22'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. To mamy festiwal pięknych bramek! Dybala kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego i mamy 2:0!

Juventus FC
28
8
2
1
1
20'

Wojciech Szczęsny w końcu mógł złapać piłkę. Pod strzał tej próby gości nie można jednak zakwalifikować.

7
18'

Przy straconej bramce nie popisał się Bartosz Salamon. Stoper, naciskany we własnym polu karnym przez Higuaina, zagrał wprost pod nogi Dybali. Dwa podania później było już 1:0.

2
1
1
1
17'

Tego jeszcze dzisiaj nie było. Zespół SPAL przez dłuższy czas rozgrywał piłkę. Piłkarze Juventusu zdążyli się jednak przebudzić i już powrócili do ataku pozycyjnego.

1
1
3
1
1
14'

Gol! Strzelił Federico Bernardeschi. Asystował mu Douglas Costa. Bramka dla Juventusu! Costa wycofał na linię pola karnego do Bernardeschiego, a ten popisał się kapitalnym strzałem z powietrza. Piłka wylądowała tuż przy słupku, a golkiper SPAL nawet się nie ruszył. Coś pięknego!

27
11
3
2
3
10'

Wojciech Szczęsny zupełnie bezrobotny. Reprezentant Polski do tej pory miał raz piłkę przy nodze. SPAL całą jedenastką przyjmuje rywala na własnej połowie.

6
3
3
3
4
7'

Od samego początku Juventus w ataku pozycyjnym. Mistrzowie Włoch nie potrafią jednak rozpracować defensywy SPAL. Trzykrotnie dobrze interweniował już Bartosz Salamon.

6
4
4'

Gdy Juventus atakuje, dwóch bocznych pomocników SPAL cofa się do linii obrony i goście grają ustawieniem 5-3-2. Beniaminek bardzo zagęszcza okolice 20-25 metra przed własnym polem karnym.

1
1
Czy Wojciech Szczęsny po raz 3. zachowa czyste konto w koszulce Juventusu?
4
3
20:37

Po 9. kolejkach Juventus Turyn plasuje się na 3. miejscu w tabeli. SPAL jest przedostatnie z 5 punktami na koncie.

1
20:37

Dla Szczęsnego będzie to trzeci oficjalny mecz w barwach Juventusu. Poprzednio, jeszcze we wrześniu, grał z Chievo i Fiorentiną. W obu meczach zachował czyste konta.