Z 20 metrów uderzył Kessie, ale jeden ze stoperów podbił piłkę i tą spokojnie chwycił Buffon.

5
1
1
84'

Niewiele ciekawego dzieje się aktualnie na boisku. Ten mecz jest już raczej przesądzony i wydaje się, że obie strony doskonale zdają sobie z tego sprawę.

6
5
1
1
2
81'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Blaise Matuidi.

7
6
1
1
2
77'

Chytre rozegranie kornera i podanie przed szesnastkę do Dybali. Ten huknął z woleja, ale Gianluigi Donnarumma z kłopotami obronił.

4
3
1
1
1
77'

Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Andre Silva.

75'

Ostatni kwadrans ma Milan.

5
4
1
1
73'

Kilka krótkich podań w polu karnym Milanu, ale strzał Dybali został zablokowany.

6
5
1
71'

Juventus. Schodzi: Kwadwo Asamoah. Wchodzi: Alex Sandro.

6
4
1
1
2
69'

Juventus umiejętnie spowalnia grę, co bardzo frustruje gospodarzy.

5
4
1
1
1
66'

Hakan Calhanoglu postanowił sprawdzić Buffona. Strzał z dalszej odległości, ale nie na bramkarskiego weterana takie próby.

6
3
1
63'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Kwadwo Asamoah.

Juventus po raz drugi! Podanie w pole karne z lewej strony boiska, przepuszczenie Dybali i niezawodny Higuain. Argentyńczyk kropnął w prawy róg, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

25
13
2
2
5
61'

Milan. Schodzi: Ignazio Abate. Wchodzi: Manuel Locatelli.

61'

Milan. Schodzi: Lucas Biglia. Wchodzi: Luca Antonelli.

58'

Gonzalo Higuain tym razem nie strzela, a wycofuje piłkę przed pole karne. Odchylony Dybala huknął 3 metry nad poprzeczką.

2
1
55'

Suso świetnie uciekł obrońcom, zbiegł do linii końcowej i płasko dograł na 8. metr. Nikola Kalinić uderza bez przyjęcia, ale trafia w nogi jednego z rywali.

2
1
2
52'

Seria kornerów dla gości, ale bez konkretnego zagrożenia bramki.

2
1
1
49'

Pierwsze minuty po przerwie pod dyktando Juve. Piłka trzymana daleko od bramki Buffona.

2
1
46'

Początek II połowy.

6
3
45+1'

Milan krok od wyrównania! Z kilku metrów w poprzeczkę trafia Nikola Kalinić!

3
1
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
43'

Gospodarze ruszyli na Juventus, stosując bardzo wysoki pressing. Piłka odebrana bardzo szybko, ale brakuje precyzji przy dośrodkowaniach.

3
2
1
1
40'

Centra z prawego skrzydła. Piłkę w polu karnym zgrał klatką piersiową Nikola Kalinić. Na 17. metrze był Suso, ale komicznie skiksował.

3
1
1
39'

Soczysty strzał Khediry z 25 metrów, ale hen hen nad celem.

5
3
2
1
1
38'

Mnożą się faule, a co za tym idzie i przerwy w grze. Przed momentem groźnie zderzyli się Calhanoglu z Pjaniciem.

4
1
35'

Spęcie na linii Lichtsteiner - Borini. Skończyło się na szczęście tylko na "pyskówce".

4
3
1
1
1
33'

Długie podanie do Cuadrado. Ten biegł ile sił w kierunku piłki, ale czystym wślizgiem zatrzymał go Borini.

4
3
1
1
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Kessie. Odłożona kartka za faul na w polu karnym Juventusu.

3
2
1
1
1
29'

Brzydki faul Calhanoglu na Pjaniciu, ale tym razem jeszcze bez kartki.

2
1
1
26'

Fabio Borini przedarł się lewą stroną i zagrał wzdłuż bramki. Piłkę na wślizgu atakował Nikola Kalinić, ale zabrakło centymetrów, by sięgnął futbolówkę.

2
1
2
23'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Paulo Dybala.

Pjanić świetnie przyspieszył akcję, zagrywając przed pole karne do Dybali. Krótkie podanie do Higuaina i atomowy strzał w prawy róg. Piłka była poza zasięgiem Donnarummy.

33
21
6
8
7
20'

Prostopadłe podanie do Suso, ten wybiegł na wolne pole, ale grę przerwał sędzia.... był ofsajd.

3
1
2
1
17'

Centra z prawej flanki na głowę Kalinicia. Napastnik sięgnął piłki, ale nie miał "z czego" uderzyć. Lekki strzał przeleciał nad poprzeczką.

3
2
2
3
3
14'

Głęboka centra tuż przed bramkę gospodarzy, ale tam bezbłędnie Gianluigi Donnarumma.

5
4
1
1
1
12'

Zapata przewrócił Mandzukicia tuż przed polem karnym Milanu. "Spadający liść" Pjanicia, ale futbolówka tylko na górnej siatce.

3
2
1
1
1
9'

Milan rozpoczął z niesamowitym impetem! Goście muszą ciężko pracować w defensywie.

4
3
1
6'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Juventusu! Z kilku metrów piłkę do bramki mógł wcisnął Kalinić, ale ta ugrzęzła gdzieś między nogami piłkarzy.

3
3
1
2
3'

Wszyscy spodziewali się centry z prawego skrzydła, ale Ricardo Rodriguez strzela przy bliższym słupku. Buffon nie zdecydował się łapać piłki, ale piąstkował wzorowo.