1
1
2
90+3'

Roma nie pozwala na wiele graczom Lazio, którzy... sami muszą sobie biegać po piłki.

90'

Doliczone 6 minut.

3
2
1
1
1
90'

Uderzał Bastos, ale piłkę złapał bramkarz. W ataku Lazio!

3
2
1
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Fazio.

85'

Z dystansu Marco Parolo, ale piłka przeleciała wysoko ponad bramką.

85'

Roma. Schodzi: Radja Nainggolan. Wchodzi: Juan Jesus.

83'

Roma wyszła z założenia, że najlepszą obroną jest atak i przebywa pod bramką Lazio.

78'

Lazio stara się atakować, ale Roma nie zamierza się tylko bronić i szuka szans na podwyższenie wyniku.

77'

Lazio. Schodzi: Stefan Radu. Wchodzi: Patric.

73'

Roma. Schodzi: Stephan El Shaarawy. Wchodzi: Gerson.

72'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Mocny strzał, piłka obok bramkarza wpadła do siatki. 2:1 i sporo emocji przed nami!

9
2
2
2
6
71'

Sędzia zdecydował, że Manolas zagrał ręką. Będzie rzut karny!

3
2
2
71'

A jednak będzie konsultacja i analiza VAR.

1
1
70'

Manolas zagrał ręką, sędzia uznał, że nic nie było.

1
69'

Z dystansu uderzał Kolarov, dobrze interweniował Thomas Strakosha.

3
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Radja Nainggolan.

66'

Lazio nie potrafi zagrozić Romie. Gospodarze dobrze się bronią i wyprowadzają groźne kontry.

1
1
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nani.

Lazio Rzym
2
1
62'

Lazio w końcu zaczęło się zbliżać pod bramkę Romy. Jednak z akcji niewiele wynika.

2
58'

Lazio. Schodzi: Lucas Leiva. Wchodzi: Nani.

1
1
58'

Lazio. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Jordan Lukaku.

57'

Na dużym luzie gra już Roma. Lazio po stracie dwóch goli nie potrafi się pozbierać.

1
1
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luis Alberto.

1
1
52'

Gol! Strzelił Radja Nainggolan. Lazio zostało... zabite. Szybka akcja Romy, piłka trafiła pod nogi Nainggolana, a ten płaskim strzałem sprzed pola karnego trafił na 2:0!

11
8
2
1
1
49'

Gol! Strzelił Diego Perotti. Krótki rozbieg, pewny strzał. 1:0 dla Romy!

13
9
3
1
2
48'

Rzut karny dla Romy! Kolarov przewrócony w polu karnym. Jest kontrowersja.

7
4
2
1
1
46'

Gramy po przerwie!

1
45'

Minuta gry przed nami.

1
42'

Roma bije głową w mur, Lazio nie kwapi się do ataku.

1
1
1
39'

Wszystko wróciło do normy. Piłka na połowie Lazio, atak pozycyjny Romy.

2
1
1
2
2
36'

Dośrodkowanie w pole karne, zgranie piłki, którą następnie trącił Dzeko. Kapitalnie w bramce Thomas Strakosha!

1
35'

Kolarov dośrodkował z rzutu wolnego, ale zbyt głęboko i bramkarz wypiąstkował piłkę.

1
33'

Lazio w końcu zaczęło dłużej rozgrywać piłkę. Gracze Romy momentalnie zaatakowali gości na ich połowie.

2
31'

Po dograniu z lewej strony skiksował Kevin Strootman. To była dobra okazja przed graczem Romy.

1
29'

Florenzi w polu karnym, ale chwila zawahania zaprzepaściła okazję.

1
27'

Dośrodkował Sergej Milinković-Savić, a Immobile uprzedził lepiej ustawionego partnera i głową uderzył ponad bramką!

1
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Leiva.

Lazio Rzym
1
24'

Na murawie leży Manolas. Grek został kopnięty przez rywala w walce o piłkę.

2
20'

Cały czas przewaga Romy. Do kolejnej sytuacji doszedł Dzeko, strzał głową minął jednak słupek!

1
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Senad Lulić.

1
17'

Dośrodkował z prawej strony Florenzi, Dzeko głową wprost w bramkarza.

1
13'

Optyczna przewaga Romy, Lazio nastawione na wyprowadzanie kontr.

1
10'

Mocno z woleja uderzył Radja Nainggolan. Piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

1
10'

Dogranie Kolarova, ale złe dogranie w pole karne i od bramki rozpocznie bramkarz Lazio.

1
6'

Gra toczy się w środku pola. Zespoły starają się grać szybko, zagrywając prostopadłe piłki za plecy obrońców.

1
2'

Ciro Immobile w sytuacji sam na sam do bramki Romy, ale był spalony. Gola nie ma!