0:1
Zakończony
SSC Napoli
90+4'

Domagają się rzutu karnego gospodarze, sędzia dyskutował z wozem, ale nie zdecydował się gwizdnąć.

3
3
5
2
3
90'

Doliczone minimum 4 minuty do regulaminowego czasu.

5
5
6
6
4
89'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Marko Rog.

5
4
4
3
3
88'

Najpierw Amadou Diawara, trzy sekundy później Jose Callejon i w obu sytuacjach interweniował Alex Cordaz. Bramkarz utrzymał FC Crotone przy życiu w końcówce tego spotkania.

2
2
5
1
1
87'

FC Crotone na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Nie mieli pomysłu gospodarze na rozegranie ataku aż jeden z nich posłał dośrodkowanie w rękawice bramkarza.

2
2
2
4
2
84'

Dries Mertens nie chciał słuchać sprzeciwu. On strzela i koniec dyskusji. Piłka po uderzeniu Belga odbiła się od zawodnika stojącego w murze i Napoli miało jeszcze korner.

2
1
2
83'

Dries Mertens sfaulowany blisko pola karnego i jest dobra pozycja do oddania strzału z rzutu wolnego.

5
1
1
3
1
81'

FC Crotone. Schodzi: Davide Faraoni. Wchodzi: Aristoteles Romero.

1
79'

Miesza w środku pola Maurizio Sarri, ale Marka Hamsika dziś nie ściąga. Słowak wyróżnia się najbardziej na plus spośród neapolitańczyków.

2
2
1
1
2
77'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Amadou Diawara.

1
1
2
1
1
75'

Jeszcze kwadrans. O dziwo Napoli trochę się wystraszyło i sędzia musi poganiać Pepe Reinę, aby Hiszpan nie celebrował tak długo wybijania piłki.

1
3
2
1
1
73'

FC Crotone. Schodzi: Andrea Barberis. Wchodzi: Giovanni Crociata.

1
71'

Piotr Zieliński zastąpił Lorenzo Insigne w jedenastce Napoli.

10
4
2
1
70'

Piotr Zieliński ma uspokoić sytuację na boisku, nadać trochę elegancji działaniom Napoli, już pierwsza akcja reprezentanta Polski została przerwana faulem.

10
6
6
1
67'
63'

Podrażnione Napoli odpowiedziało uderzeniem Lorenzo Insigne w poprzeczkę! Piłka spadła jeszcze pod nogi Jose Callejona, którego dobitkę zatrzymał Alex Cordaz.

4
2
1
62'

Marcello Trotta nieomal przelobował Pepe Reinę! Pachnie niespodziewanym wyrównaniem. To było pierwsze celne uderzenie Crotone, ale nie pierwszy atak gospodarzy po przerwie.

3
1
1
1
4
60'

Ante Budimir na spalonym, więc jego uderzenie z bliska nie miało już znaczenia.

2
3
1
1
1
58'

Raul Albiol powinien wysłać sędziemu bombonierkę albo szampana na sylwestra. Ostatnie przewinienie Hiszpana można było ukarać drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Sędzia ograniczył się jednak do przyznania gospodarzom rzutu wolnego.

3
2
1
1
1
54'

Lorenzo Insigne ponownie dynamicznie i ponownie w maliny. Generalnie 3 z 13 strzałów Napoli były celne i nie jest to proporcja robiąca pozytywne wrażenie.

4
1
2
52'

Strzał Crotone! Może być jeszcze interesująco. Adrian Stoian zdecydował się na zakończenie rajdu indywidualnego potężnym uderzeniem z 25. metra. Nie brakowało dużo precyzji.

1
1
1
52'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Marcusie Rohdenie otrzymał Raul Albiol.

2
1
50'

Lorenzo Insigne zbiegł z lewego skrzydła przed pole karne i oddał uderzenie. To nie pierwsza dziś niecelna próba filigranowego Włocha. Celownik do nastawienia!

1
1
49'

Kalidou Koulibaly i inni obrońcy Napoli zamierzają zagrać po przerwie równie skutecznie jak w pierwszej połowie.

1
1
47'

Zdaniem sędziego Jorginho został nieprzepisowo zaatakowany przez przeciwnika. Grę wznowił zagraniem z rzutu wolnego Raul Albiol.

2
2
2
1
46'

Piłka ponownie w grze!

5
7
2
1
1
46'

FC Crotone. Schodzi: Stefan Simić. Wchodzi: Mario Sampirisi.

20:23

SSC Napoli zdołało strzelić jednego gola przed przerwą.

1
42'

Kilka minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Crotone groźne jak ćma dla lwa, co nie zmienia faktu, że Napoli przydałaby się druga bramka.

2
2
41'

Dries Mertens nie strzelił idealnie z rzutu wolnego po faulu na Allanie. Alex Cordaz nie musiał interweniować.

1
1
40'

Żółtą kartkę za faul na Allanie otrzymał Federico Ceccherini.

Federico Ceccherini #7
FC Crotone
2
3
38'

Raul Albiol i spółka dotychczas bez zarzutu w obronie.

4
3
35'

Po szybkiej wymianie podań Lorenzo Insigne huknął niebezpiecznie z kilkunastu metrów! Piłka uciekła ponad bramkę Alexa Cordaza po nodze defensora i Napoli został rzut rożny.

2
2
1
35'

Adrian Stoian na spalonym, cała jego drużyna bez celnego uderzenia przez 35 minut.

2
2
1
33'

Marek Hamsik szarpie jeżeli nie za trzech, to za dwóch zawodników. Niewiele wynikło z ostatnich akcji autora gola, ale cały czas jest w centrum wydarzeń.

2
1
30'

Żółtą kartkę za faul przed własnym polem karnym otrzymał Jorginho.

SSC Napoli
3
2
2
3
30'

Marek Hamsik strzelił czwartego gola w sezonie, a przy piątym asystował. Lepsze statystyki od doświadczonego pomocnika ma trzech zawodników Napoli.

5
5
3
3
3
27'

Jose Callejon marzył o oddaniu strzału głową. W ostatnim momencie Bruno Martella wbiegł przed Hiszpana i wybił niebezpieczne dośrodkowanie na korner.

3
2
2
1
2
25'

Czysta gra, niewiele fauli, mecz ze wskazaniem na faworyta, ale nie ma jeszcze bezpiecznej przewagi.

3
2
2
1
1
23'

Napoli w dziesięciu na własnej połowie i sprawdza na co stać przeciwnika w ataku pozycyjnym. Na razie na niewiele i Pepe Reina wyjaśnił małe zamieszanie.

5
4
2
2
2
20'

Marek Hamsik rozpoczął strzelanie w 19. kolejce.

6
3
1
1
1
19'

Chce w tym meczu wreszcie postrzelać Dries Mertens. W ostatnim momencie Stefan Simić przeciął podanie od Jose Callejona w kierunku napastnika Napoli.

3
3
3
1
1
17'

Gol! Strzelił Marek Hamsik. Asystował mu Allan.

Wszyscy obrońcy uciekli od Marka Hamsika, a ten dostał idealnie podanie zwrotne i strzelił z kilkunastu metrów po ziemi do bramki. Przewaga Napoli rosła i została udokumentowana golem na 1:0!

21
8
2
2
1
16'

Rośnie przewaga Napoli w posiadaniu piłki. Lorenzo Insigne i Jose Callejon próbują rozerwać ofensywę przeciwnika na skrzydłach i dokładnie dośrodkować.

2
3
1
1
13'

Celne uderzenie Driesa Mertensa po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Belg główkował w rękawice Alexa Cordaza. Bramkarz miał dużo czasu, ponieważ odpowiednio się ustawił.

3
2
2
1
3
12'

Do futbolówki przed polem karnym Crotone dopadł Jorginho i strzelił bez przyjęcia w nogi przeciwnika. Widać, że gospodarze są spychani coraz głębiej.

6
3
1
1
1
10'

Marek Hamsik wymienił podania z ustawionym na lewym skrzydle Lorenzo Insigne. W ostatnim momencie w słowacko-włoski atak wmieszał się Stefan Simić i wyekspediował futbolówkę na korner. To było pierwsze takie przyspieszenie Napoli.

2
3
2
1
1
7'

Dobrze ustawieni piłkarze z Neapolu poradzili sobie z wrzutką z rzutu wolnego z głębi pola, ale nie zorganizowali się do kontrataku. Na początku spotkania lider jest spokojny w ruchach.

4
4
2
2
3
5'

Bezpańska piłka w pole karne Crotone zagrana przez Marka Hamsika. Spokojnie opanował sytuację Alex Cordaz.

4
3
1
1
1
3'

FC Crotone próbuje wydostać się ze strefy spadkowej tuż przed półmetkiem sezonu. Pierwsze ataki gospodarzy zostały zatrzymane na lewym skrzydle przez Christiana Maggio.