Lazio. Schodzi: Sergej Milinković-Savić. Wchodzi: Nani.

Inter. Schodzi: Joao Cancelo. Wchodzi: Dalbert Henrique.

1
1
1
80'

Podanie Ciro Immobile w środek pola karnego, skąd Felipe Anderson nie potrafił oddać celnego uderzenia. Mogą żałować zmarnowanych szans Biancocelesti nie tylko tego wieczoru, ale również w całej walce o podium Serie A.

1
1
1
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Radu.

2
2
1
1
1
77'

Jordan Lukaku zakończył rajd na lewym skrzydle podaniem prosto pod nogi przeciwnika. Błąd zmiennika musiał naprawiać faulem Stefan Radu i...

1
1
1
1
1
73'

Akcja solowa Felipe Andersona zakończona strzałem obok bramki Interu. Dotknął jeszcze futbolówki Samir Handanović i Lazio ma korner. Simone Inzaghi chciałby już zobaczyć piłkę w siatce!

1
1
1
1
1
73'

Inter. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Joao Mario.

72'

Żółtą kartkę za faul na Marco Parolo otrzymał Matias Vecino.

Inter Mediolan
1
1
1
1
1
70'

Inter ma problem w ofensywie, ale wciąż legitymuje się dobrymi statystykami w obronie. Lazio nie potrafi w ostatnich minutach znaleźć sposobu na zdobycie gola pomimo przewagi.

2
2
68'

Felipe Anderson próbował strzelić technicznie. Piłka uciekła Brazylijczykowi poza światło bramki Samira Handanovicia.

1
1
1
1
1
67'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne otrzymał Davide Santon.

3
3
1
65'

Lazio. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Felipe Anderson.

62'

A jednak nie! Sędzia anulował swoją decyzję po zobaczeniu powtórki. Przebojów Lazio z arbitrami ciąg dalszy.

3
1
60'

Rzut karny dla Lazio! Sędzia gwizdnął zagranie ręką Milana Skriniara, który niezdarnie blokował wstrzelenie Ciro Immobile!

3
5
2
2
2
58'

Lazio. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Jordan Lukaku.

4
2
1
1
1
57'

Piłka przed polem karnym Lazio. Mierzył stamtąd Borja Valero i rzymian uratowała ostatnia instancja, czyli Thomas Strakosha.

4
3
1
1
1
54'

Poniosła fantazja Marco Parolo, a można było lepiej rozegrać ten atak. Przed kapitana Lazio wbiegł obrońca Interu i odprowadził futbolówkę poza boisko.

1
2
52'

Sergej Milinković-Savić walczy na całej szerokości boiska. Niedawno przegrał pojedynek na prawym skrzydle, a już powstrzymał atak Interu na drugim.

1
1
50'

Brakuje w tym meczu Mauro Icardiego, brakuje Ciro Immobile. Kiedy spotykają się lider rankingu strzelców z piłkarzem najlepszym w klasyfikacji kanadyjskiej powinni grać pierwsze skrzypce.

1
1
48'

Pierwsze dośrodkowanie po przerwie posłane w pole karne Lazio, ale nie sprawiło problemu podopiecznym Simone Inzaghiego.

2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
1
17:36

Piłkarze nie trafili do bramki w pierwszej połowie.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

2
2
1
1
1
42'

Ivan Perisić wbiegł rozpędzony w pole karne Lazio. Blisko Chorwata było trzech zawodników w błękitnych koszulkach i znaleźli sposób na zgodne z przepisami zatrzymanie rywala.

2
2
2
2
1
40'

Kilka minut zostało obu drużynom na zmianę wyniku w pierwszej połowie. Zanim ostatnie ataki przerwa spowodowana urazem Andrei Ranocchii.

1
1
38'

Długo zastanawiali się przyjezdni jak spożytkować rzut wolny. Wreszcie dośrodkował Luis Alberto prosto na głowę defensora Interu.

1
1
1
35'

Jeden z pojedynków w środku pola.

1
1
32'

Bardzo dobra okazja do skontrowania Interu, jednak Luis Alberto dostał podanie nieco za plecy i w ten sposób Lazio umożliwiło powrót Borji Valero. Próbował odpowiedzieć Antonio Candreva, jednak został zatrzymany faulem przez Lucasa Leivę.

1
1
30'

Zapachniało prowadzeniem Interu! Po płaskim dośrodkowaniu Borji Valero od obrońców oderwał się Ivan Perisić i strzelił pod poprzeczkę Lazio. W ostatnim momencie, na refleks, interweniował Thomas Strakosha!

1
1
28'

Partnerzy zrobili dużo miejsca Lucasowi Leivie na uderzenie zza pola karnego. Nie przymierzył dobrze pomocnik Lazio.

1
1
27'

Borja Valero nie opanował piłki po złym podaniu z centrum boiska. Kibice reagują natychmiast oburzeniem. Po serii niepowodzeń Interu są wrażliwi na takie zagrania.

1
1
25'

Właśnie Thomas Strakosha w centrum wydarzeń. Jeszcze jedna interwencja bramkarza Lazio po dośrodkowaniu. Podobnie jak w derbach z Milanem nie może sobie znaleźć miejsca Mauro Icardi.

2
2
23'

Thomas Strakosha po raz 50. w bramce Lazio.

2
3
21'

Jeszcze korner dla Biancocelestich. Wrzutka Lucasa Leivy wylądowała na głowie Bastosa, któremu nie udało się strzelić z bliska pod poprzeczkę.

3
2
20'

Piłka w rękawicach bramkarza Lazio. Miał trochę szczęścia Thomas Strakosha, że Antonio Candreva spóźnił się do dośrodkowania. Po przeciwnej stronie boiska Sergej Milinković-Savić sprawdził czujność Samira Handanovicia uderzeniem z dystansu.

3
2
17'

Pojedynek bark w bark wygrany przez Ciro Immobile. Po wycofaniu reprezentanta Włoch w nogi defensora strzelił Lucas Leiva. Nadal Lazio i po poprawce Adama Marusicia stołeczna ekipa miała pierwszy korner.

3
4
1
14'

Coraz groźniejsze jest Lazio. W pole karne gospodarzy wpadł Luis Alberto i trochę za bardzo wygonił się do boku, żeby oddać skuteczne uderzenie. Piłka w rękawicach bramkarza Interu.

6
5
1
12'

Odgryźli się rzymianie, ale niegroźnie. Futbolówka po dośrodkowaniu Adama Marusicia wylądowała w rękawicach Samira Handanovicia.

3
3
2
1
1
9'

Borja Valero chciał oddać strzał głową, jednak przed pomocnika Interu wskoczył w ostatnim momencie Marco Parolo i wyekspediował piłkę na korner. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gwizdek, ponieważ Roberto Gagliardini sfaulował Ciro Immobile.

2
2
7'

Antonio Candreva próbował uruchomić podaniem z prawego skrzydła Mauro Icardiego. Tym razem błąd był po stronie Włocha, którego dośrodkowanie spadło za bramką Lazio. Thomas Strakosha tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

4
3
5'

Mocne otwarcie w wykonaniu Interu, ale po dośrodkowaniach Antonio Candrevy i Ivana Perisicia nie dochodzi do futbolówki Mauro Icardi.

5
5
2'

Stefan de Vrij chce się w tym meczu pozytywnie zaprezentować przed obserwatorami z Interu. Holender rozpoczął od wzorowej interwencji po dośrodkowaniu Antonio Candrevy.

4
4
1
17:36

Inter spróbuje przełamać się na koniec roku!

5
5
1
1
1
17:36

Przygotowania piłkarzy Lazio do pojedynku z Interem!

17:21

W razie zwycięstwa w Mediolanie piłkarze Lazio mogą jeszcze zakończyć rundę ponad Interem w tabeli. W poprzednim sezonie rzymianie przegrali oba mecze z Nerazzurrimi. Teraz chcą wykorzystać dołek Interu i wyrównać rachunki.

5
5
1
2
2
17:21

Pojedynek w Mediolanie to najciekawszy w 19. kolejce Serie A. Inter przegrał trzy poprzednie mecze, przez co opuścił pozycję lidera i wyleciał z Pucharu Włoch. Kolejne niepowodzenie może być idealnym podsumowaniem czarnego grudnia Interu.