Hellas. Schodzi: Daniele Verde. Wchodzi: Gianfilippo Felicioli.

schodzi Schodzi
2
78'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Akcja skrzydłowych zakończona golem na 2:0. Dośrodkowanie Włocha w pole bramkowe zakończył Hiszpan uderzeniem z bliska do bramki. Nicolas próbował interweniować, ale nie zdołał zatrzymać futbolówki.

14
8
6
5
4
78'

Hellas. Schodzi: Daniel Bessa. Wchodzi: Simone Calvano.

Simone Calvano #23
2
1
1
1
2
76'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

19
15
5
3
3
73'

Hellas Werona próbuje zaatakować faworyta. Musi się liczyć z wielką mobilizacją gospodarzy. Tak długo pracowali na swoje prowadzenie, że nie zamierzają go łatwo oddać.

70'

Nicolas wybiegł w odpowiednim momencie na przedpole i wyprzedził Driesa Mertensa. Belg miał problem z zatrzymaniem się przed bandami reklamowymi.

1
67'

Żółtą kartkę za protestowanie otrzymał Martin Caceres.

1
1
66'

Gol! Strzelił Kalidou Koulibaly.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kalidou Koulibaly główkował z bliska na 1:0! Padła defensywa gości i nie mogą się z tym pogodzić. Ich zdaniem obrońca Napoli faulował Nicolasa.

19
9
5
2
2
65'

Hellas Werona stracił ochotę na atakowanie. Jego priorytetem jest zachowanie czystego konta, jednak przy tak wyraźnej przewadze Napoli wydaje się, że obrona beniaminka kruszeje.

1
2
62'

Dries Mertens wpakował piłkę z bliska do siatki. Nie ma gola! Sędzia asystent podniósł chorągiewkę i zasygnalizował, że Belg był na spalonym.

1
1
2
1
1
58'

Lorenzo Insigne przyczaił się i zapolował na piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Włoch miał przed sobą tylko Nicolasa i generalnie odsłoniętą dużą część bramki, tymczasem główkował w słupek!

2
1
58'

Hellas. Schodzi: Moise Kean. Wchodzi: Giampaolo Pazzini.

55'

Akcja dwójkowa Marka Hamsika z Lorenzo Insigne zakończona miernym uderzeniem. Lista zmarnowanych sytuacji podbramkowych Napoli jest już okazała.

1
1
53'

Raul Albiol był blisko Martina Caceresa i nie pozwolił defensorowi na dośrodkowanie z lewego skrzydła. Od bramki Pepe Reina.

48'

Szybko wznowili grę od rzutu wolnego gospodarze. Po miękkim dośrodkowaniu Lorenzo Insigne złożył się do strzału nożycami i Hellas ratowała ostatnia instancja, czyli bramkarz Nicolas!

1
48'

Żółtą kartkę za faul na Mario Ruim otrzymał Romulo.

46'

2
45'

Doliczone minimum 2 minuty.

40'

Kilka minut pozostało gospodarzom na zdobycie gola w pierwszej połowie. Może spróbuje jeszcze zaatakować także beniaminek, choć nie wygląda już na równie odważnego jak w początkowym kwadransie.

38'

Na boisku leży z powodu kontuzji Mohamed Fares. Pomocnikowi zaszkodził Dries Mertens. Sędzia zawołał na boisko medyków Hellasu.

1
34'

Żółtą kartkę za faul na Allanie otrzymał Daniel Bessa.

1
32'

Lorenzo Insigne mógł zapytać bramkarza, z którego narożnika chce wyciągnąć piłkę, tymczasem z około 10 metrów strzelił na wiwat. Tak to lider Serie A na pewno nie zdobędzie gola.

30'

Na koniec drugiego kwadransa meczu Dries Mertens strzelił zza pola karnego prosto w dobrze ustawionego Nicolasa. Napoli wciąż nie potrafi zmienić bezbramkowego wyniku.

1
27'

Marek Hamsik sfaulowany na połowie przeciwnika. Napoli wznowiło grę krótkim podaniem z rzutu wolnego i stara się ponownie rozmontować defensywę Hellasu.

1
25'

Widać małą nerwowość w ruchach Azzurrich. Co prawda atakują lepiej niż w poprzednim meczu z Atalantą Bergamo, jednak wynik nie zmienia się.

1
22'

Pięknie wyglądało uderzenie Lorenzo Insigne. Chyba Nicolas nie do końca wiedział, gdzie poszybuje piłka. Miał szczęście, że filigranowy pomocnik spudłował zza pola karnego.

1
20'

Jedenastka Napoli na spotkanie z Hellasem.

1
19'

Martin Caceres zasłonił piłkę Elseidowi Hysajowi, który posłużył się faulem wobec zawodnika, który niebawem przejdzie do Lazio.

1
17'

Dries Mertens w słupek! Pierwsza pomyłka Nicolasa mogła być surowo ukarana przed Belga, który strzelał po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne z lewego skrzydła. Nabierają rumieńców ataki Napoli.

1
2
1
13'

Jose Callejon dostał podanie w pole karne Hellasu. Natychmiast zdecydował się na uderzenie po ziemi, po którym futbolówka ominęła bramkę gości.

2
2
2
2
2
12'

Nadspodziewanie odważnie gra momentami Hellas Werona. Ostatnia akcja beniaminka zakończyła się strzałem po ziemi Antonio Caracciolo obok bramki Pepe Reiny.

1
10'

Mario Rui przeskoczył przeciwnika na skrzydle i wyekspediował piłkę na aut. W odpowiedzi akcja Marka Hamsika, któremu zabrakło miejsca na boisku.

8'

Wysoko postawili formacje piłkarze Hellasu i starają się utrudnić rozgrywanie futbolówki gospodarzom. Od kilku minut ich pomysł na grę daje pozytywny efekt.

5'

Lorenzo Insigne przedarł się przed pole karne Hellasu i poczęstował bramkarza beniaminka pierwszym, celnym uderzeniem. Bez zarzutu interweniował Nicolas.

1
3'

Suną ataki faworyta. Podanie z głębi pola do Marka Hamsika, który starał się jeszcze uruchomić Lorenzo Insigne. Reprezentantowi Włoch odskoczyła piłka i potoczyła się w rękawice Nicolasa.

1
1
2'

Pierwsze podania za linię obrońców Hellasu. Nicolas jest aktywny na przedpolu, a gospodarzom brakuje jeszcze dokładności w swoich akcjach.