1
84'
ZMIANA
82'

Trochę zdenerwowali się gospodarze straconym golem. Za moment w ich obozie pojawi się trzeci zmiennik.

1
1
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlos Sanchez.

Wywołani do tablicy przyjezdni zdobyli swojego gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka zatańczyła w polu bramkowym Sampdorii. Głowę włożył w odpowiednie miejsce zmiennik i wpadkował futbolówkę do siatki.

ACF Fiorentina
6
2
1
1
2
77'

Pojedynek jest raczej rozstrzygnięty. Tylko szybko zdobyta przez Fiorentinę bramka może zwiększyć temperaturę w końcówce spotkania.

1
70'

Fabio Quagliarella znalazł się na podium klasyfikacji strzelców kosztem Paulo Dybali. Wielki sezon napastnika Sampdorii Genua.

68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella. Asystował mu Gaston Ramirez.

Ten duet robi dziś co chce! Po odegraniu piętką Gastona Ramireza trzeciego gola strzelił Fabio Quagliarella. Hat-trick skompletowany potężnym uderzeniem pod poprzeczkę.

11
3
5
3
3
66'
ZMIANA
66'
ZMIANA

Fiorentina. Schodzi: Khouma Babacar. Wchodzi: Gil Dias.

wchodzi Wchodzi
Gil Dias #28
schodzi Schodzi
2
63'

Coraz bliżej zwycięstwa jest Sampdoria. Tym bardziej, że ostatni atak Fiorentiny przerwał Bartosz Bereszyński. Solidna liczba udanych interwencji byłego Legionisty w tym meczu.

1
2
60'
GOOOOOOL!!!

Przechwyt na połowie Fiorentiny i błyskawiczne rozegranie ataku skutkuje golem! Fabio Quagliarella trafił do bramki przeciwnika po raz 14. w sezonie. 2:0 po strzale weterana w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Podawał mu ponownie Gaston Ramirez.

6
2
2
1
2
58'
ZMIANA
5
5
4
5
10
54'

Strzał za strzał. Tego można się było spodziewać. Do bezpańskiej piłki w polu karnym Fiorentiny dopadł Matias Silvestre i tylko potwierdził, że nie jest napastnikiem. Spektakularne pudło z czystej pozycji.

1
2
51'

Marco Benassi coraz blizej trafienia do bramki Sampdorii. Niestrudzenie strzela zza pola karnego i po ostatniej próbie pomocnika Violi bramkarz Emiliano Viviano nie mógł być pewny swego.

1
50'

Gaston Ramirez chciał chyba wrzucił piłkę za kołnierz Marco Sportiello. Bramkarz Violi nie dał się zaskoczyć tak banalnym zagraniem południowca i złapał futbolówkę.

47'

Na początek drugiej części nieudane uderzenie Marco Benassiego. Fiorentina to drużyna, która potrafi ryzykować i odbierać punkty w ostatnich minutach. Może być jeszcze gorąco w Genui.

46'

1
45'

Doliczona minuta.

2
1
1
1
43'

Marco Benassi potraktował bardzo ostro Karola Linettego blisko chorągiewki. Tym razem bez żółtego kartonika dla faulującego.

1
2
2
2
40'

Fabio Quagliarella wziął na siebie odpowiedzialność za wykonanie rzutu wolnego po faulu na Gastonie Ramirezie. Uderzenie celne, ale łatwe do zatrzymania dla Marco Sportiello.

1
1
1
39'

Żółtą kartkę za faul na Gastonie Ramirezie otrzymał German Pezzella.

German Pezzella #20
1
1
36'

Faule świadczą o rosnącym zdenerwowaniu przyjezdnych. Z czasem dali za dużo swobody napastnikom Sampdorii, za co karę wymierzył Fabio Quagliarella.

33'

Żółtą kartkę za brzydkie przewinienie otrzymał Valentin Eysseric.

1
2
30'
GOOOOOOL!!!

Sampdoria na prowadzeniu! Fabio Quagliarella pokazał młodszemu Dawidowi Kownackiemu jak wykorzystać sytuację podbramkową. Po podaniu Gastona Ramireza z prawej strony weteran zgrabnie opanował piłkę, położył obrońcę i trafił do siatki płaskim uderzeniem.

17
6
3
1
3
29'

Gianmarco Ferrari kontra Khouma Babacar. Napastnik Violi domaga się rzutu karnego tak samo jak kilka minut wcześniej Dawid Kownacki.

1
3
27'

Kolejna szansa Dawida Kownackiego. Próbował mijać Marco Sportiello, ale ten nie dał się położyć i sekundę później zablokował uderzenie napastnika Sampdorii.

2
1
1
3
24'

Dawid Kownacki domaga się rzutu karnego po zderzeniu z dwoma przeciwnikami. Sędzia postanowił skonsultować z wozem, jak wyglądała ta sytuacja, ale raczej nie będzie gwizdka.

4
1
1
2
2
20'

Szkoda zmarnowanej sytuacji podbramkowej Dawida Kownackiego. Po przeciwnej stronie boiska złapał się za głowę Khouma Babacar, którego płaski strzał zatrzymał Emiliano Viviano.

2
1
17'

Dawid Kownacki! Powinien to wykorzystać napastnik Sampdorii. 80 procent bramki było odsłonięte i młodzian poczuł się chyba zbyt pewnie. Kownacki strzelił w środek i z fenomenalną interwencją zdążył Marco Sportiello.

2
3
1
3
4
16'

Wyrównane spotkanie, ale nieco konkretniejsza w ofensywie była dotychczas Fiorentina. To ona oddała pierwsze celne uderzenie, a następnie genialną szansę miał Giovanni Simeone.

13'

Kompletnie nieudana interwencja Gianmarco Ferrariego, za którą nie potrafił wymierzyć kary Giovanni Simeone. Argentyńczyk nie dostawił głowy do piłki i tym samym nie wpadkował tej drugiej z bliska do bramki.

1
11'

Delikatne zwolnienie w Genui przerwane atakiem oskrzydlającym z udziałem Dawida Kownackiego. Płaskie podanie Polaka w środek pola karnego nie trafiło do piłkarza Sampdorii.

1
8'

Bartosz Bereszyński ustawił się odpowiednio i nie dał się zaskoczyć dośrodkowaniem z prawego skrzydła. Reprezentant Polski wybił futbolówkę na korner. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu faul na Emiliano Viviano.

3
1
6'

Jak to często bywa w meczach Sampdorii króluje ofensywna, otwarta gra. Piłkarze próbują otworzyć wynik spotkania już w początkowym kwadransie.

3
1
4'

Dennis Praet wymienił podania na prawym skrzydle. Dośrodkowanie Belga w kierunku Fabio Quagliarelli zostało przecięte w ostatnim momencie przez defensora w czerwonej koszulce.

1
1
1
1'

Sampdoria w niebieskich strojach w biało-czerwonym pasem, natomiast przyjezdni na czerwono. Nie minęło 60 sekund i obie drużyny zaatakowały. Emiliano Viviano interweniował po płaskim uderzeniu.