Wyrónanie w Mediolanie! Po dośrodkowaniu Marcelo Brozovicia rzymian wyprzedził Matias Vecino. To on znalazł sposób na pokonanie świetnie dysponowanego Alissona!

Roma. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Patrik Schick.

80'

Mauro Icardi nadział się na interwencję Alissona. Świetnie broni Brazylijczyk. Można już mówić o wielkim występie konkurenta Łukasza Skorupskiego.

2
79'

Denerwuje się Alisson, ponieważ Inter zaczął ponownie stwarzać sytuacje podbramkowe. Roma musi zachować koncentrację jeszcze przez kilkanaście minut.

2
1
76'

Inter. Schodzi: Davide Santon. Wchodzi: Dalbert Henrique.

wchodzi Wchodzi
Dalbert Henrique #29
schodzi Schodzi
1
1
75'

Roma. Schodzi: Stephan El Shaarawy. Wchodzi: Juan Jesus.

74'

Piłka zatańczyła na linii bramkowej, ale jej nie przekroczyła. Po podaniu Ivana Perisicia w słupek strzelił Mauro Icardi. Potworny pech Argentyńczyka w tej sytuacji!

2
3
71'

Od razu po wejściu na boisko strzał Edera. Zmiennik oderwał się od obrońców Romy i sprawdził czujność Alissona. Brazylijczyk broni od początku spotkania nienagannie, a warto przypomnieć, że na dodatek asystował przy golu.

1
71'

Inter. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Eder.

70'

Roma. Schodzi: Gerson. Wchodzi: Bruno Peres.

68'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Joao Cancelo.

2
67'

Tym razem udało się Mauro Icardiemu główkować po wrzutce Antonio Candrevy, ale poza światło bramki. W tej sytuacji piłka dla Alissona, a Inter traci czas.

2
65'

Wielkie rozczarowanie kibiców gospodarzy, że po dośrodkowaniu z prawego skrzydła nie udało się oddać strzału. Inter pozostaje na połowie Giallorossich.

1
1
62'

Futbolówka po płaskim strzale Antonio Candrevy ocierała się niebezpiecznie o nogi obrońców z Rzymu. To mogło zmylić Alissona, jednak Brazylijczyk obserwował piłkę do końca.

2
60'

Godzina za kibicami i Roma wciąż na prowadzeniu!

2
58'

Żółtą kartkę za wślizg w nogi Stephana El Shaarawego otrzymał Ivan Perisić.

2
2
1
1
55'

Po dośrodkowaniu Ivana Perisicia piłka zmierzała za kołnierz Alissona. Gibki konkurent Łukasza Skorupskiego sięgnął ją i sparował w bezpieczne miejsce. Większość sytuacji podbramkowych Interu to wciąż dzieło Chorwata.

1
54'

Lorenzo Pellegrini dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Edina Dzeko. Panujący król strzelców Serie A miał ochotę na oddanie strzału, jednak piłka prześlizgnęła się tylko po jego czuprynie poza boisko.

53'

Zaostrzyło się widowisko. Zamiast strzałów mnożą się faule.

1
50'

Prowokuje Roma gospodarzy do wysokiego pressingu. Z przewagą gola czuje się pewnie, a każda minuta z piłką przy nogach więcej, to minuta mniej Interu.

1
47'

Po przerwie można spodziewać się ataków Interu. Kolejna porażka może strącić byłego lidera poza miejsca premiowane awansem do Ligi Mistrzów.

1
1
2
46'

1
42'

Kombinacja przed polem karnym Interu zatrzymana przez obrońców. Do przerwy pozostało kilka minut i gospodarze powinni jeszcze spróbować zaatakować.

40'

Ivan Perisić próbował przedłużyć podanie z głębi pola do Mauro Icardiego. Zabrakło dokładności doświadczonym zawodnikom i piłka trafiła w dłonie Alissona.

35'

Po zmianie wyniku jedna odpowiedź Interu. Konkretnie niecelne uderzenie Mauro Icardiego.

1
1
33'

Rzymianie na prowadzeniu!

1
2
31'

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy. Asystował mu Alisson.

Po wykopie bramkarza koszmarnie zachowali się Nerazzurri i rzymianie wyszli na prowadzenie! Davide Santon nie trafił w piłkę głową, a Joao Miranda nie nadążył za Stephanem El Shaarawym. W tej sytuacji "Faraon" dziobnął piłkę ponad Samirem Handanoviciem do siatki na 1:0!

18
12
3
3
5
30'

Wyczekiwana odpowiedź Giallorossich. Lorenzo Pellegrini uderzył po ziemi obok bramki po podaniu Edina Dzeko. Chwilę wcześniej Alisson zatrzymał piłkę po próbie Ivana Perisicia.

2
1
28'

Alessandro Florenzi wygrał pojedynek jeden na jednego z Ivanem Perisiciem. Futbolówka wróciła jednak w posiadanie Chorwata, który wywalczył wrzut z autu dla zespołu Luciano Spallettiego.

1
1
25'

Nieźle Inter Mediolan. Przynajmniej w porównaniu z tym co wyprawiał przed przerwą w rozgrywkach. Roma od kilkunastu minut bez akcji zakończonej strzałem.

1
1
1
22'

Mauro Icardi staranowany w polu karnym przeciwnika. Mediolańczycy są przekonani o faulu, a rzymianie o czystej interwencji. Typowe. Sędzia nie gwizdnął.

1
1
1
20'

Aleksandar Kolarov próbował dośrodkować do Edina Dzeko, jednak Joao Cancelo wrócił dawno temu na własną połowę i zatrzymał piłkę po zagraniu zawodnika znanego z Premier League.

1
1
17'

Ivan Perisić przeskoczył defensora i główkował nieopodal bramki rzymian. Dośrodkowywał Joao Cancelo. Było naprawdę niebezpiecznie dla zespołu Eusebio Di Francesco.

1
1
1
16'

Samir Handanović interweniował prawie jak Emil Noll szczupakiem poza polem karnym. Świetne zachowanie Słoweńca po tylko nieco gorszym, crossowym podaniu do Stephana El Shaarawego.

1
1
1
15'

Ponownie w centrum wydarzeń Antonio Candreva. Po dośrodkowaniu Włocha piłkę złapał Alisson. Brazylijczyk uporządkował sytuację we własnym polu karnym.

1
1
12'

Nerazzurri wznowili grę błyskawicznie z rzutu wolnego, ale sędzia nie miał siły biec za nimi i cofnął grę. Pół minuty później powtórka i tym razem Federico Fazio oraz Aleksandar Kolarov zastawili pułapkę ofsajdową na Antonio Candrevę.

1
1
1
9'

Ivan Perisić zbiegł z lewego skrzydła do środka i poczęstował Alissona strzałem po ziemi. W porównaniu z kilkoma "hitami" tego sezonu dość otwarta gra na początku.

1
1
2
7'

Stephan El Shaarawy dostał piłkę od Edina Dzeko, ułożył ją sobie na stopie i oddał pierwsze uderzenie w kierunku bramki Interu. Wyraźne pudło "Faraona" i Samir Handanović nie musiał interweniować.

1
5'

Piłka w grze. Na trybunach delegacja z Rzymu.

1
1
4'

Płaskie wstrzelenie Matiasa Vecino w kierunku Mauro Icardiego. Napastnik Interu nie trafił czysto w piłkę, a kiedy próbował ją odzyskać sfaulował Kevina Strootmana.

1
2'

Na początku spotkania Inter zaatakował swojego przeciwnika wysokim pressingiem. Rzymianie lekko zdezorganizowani, ale nie spanikowani wyprowadzili piłkę na połowę byłego lidera.

1
20:12

Inter Mediolan zagra w tradycyjnych czarno-granatowych pasiakach, natomiast drużyna ze stolicy Włoch na biało. Z drobnym, tradycyjnym opóźnieniem piłkarze są gotowi do gry.

1
1
Kto wygra mecz?
AS Roma
20:12

Łukasz Skorupski rozpocznie mecz na ławce rezerwowych gości.

1
20:12

Przygotowania Giallorossich. W rundzie jesiennej przegrali na własnym stadionie 1:3 z Interem.

20:12

Sędzia: Davide Massa

20:12

Pojedynek Interu Mediolan z AS Roma to najważniejszy w 21. kolejce dla sytuacji na górze tabeli Serie A. Gospodarze chcą wrócić na podium, a rzymianie zamierzają zlikwidować całą swoją stratę w tabeli do Nerazzurrich.