1
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Giorgio Chiellini.

Argentyńczyk zamyka spotkanie drugim golem. Zabójczo skuteczni są turyńczycy we Florencji. Po podaniu z głębi pola Gonzalo Higuain ominął płaskim strzałem Marco Sportiello w sytuacji sam na sam.

21
9
5
2
3
84'

Żółtą kartkę za niebezpieczny wślizg otrzymał Cyril Thereau.

3
82'

Wymienia podania Juventus i stara się odepchnąć przeciwnika od własnego pola karnego. Fiorentina już zmęczona, ale musi zorganizować się do szturmu i spróbować wyrównać.

3
3
1
79'
ZMIANA
78'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Rodrigo Betancur.

wchodzi Wchodzi
#30
schodzi Schodzi
3
1
1
75'

Juventus blisko zwycięstwa mimo słabego występu. Został jeszcze kwadrans regulaminowego czasu.

6
3
1
73'

Solidnie broni w tym spotkaniu Gianluigi Buffon. Po kontuzji jeszcze nie przepuścił piłki do bramki, czyli gra równie skutecznie jak w poprzednich kolejkach Wojciech Szczęsny.

5
4
71'

Gianluigi Buffon interweniował intuicyjnie we własnym polu karnym. Świetna obrona weterana, który w odpowiednim miejscu zostawił nogi i zatrzymał płaski strzał!

2
3
68'
ZMIANA

Fiorentina. Schodzi: Gil Bastiao Dias. Wchodzi: Cyril Thereau.

Gil Bastiao Dias #28
4
5
1
67'

Żółtą kartkę za faul na Federico Bernardeschim otrzymał Jordan Veretout.

4
3
1
1
66'
ZMIANA
63'

Niewiele zmienił się obraz spotkania po zmianie wyniku. Fiorentina jak atakowała, tak nadal atakuje, a Juventus trochę szczęśliwie, a trochę dojrzale broni.

5
5
1
58'

Były zawodnik Fiorentiny ratuje Juventus!

8
8
1
1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Bernardeschi.

Zaskakujące prowadzenie Juventusu, jeżeli weźmie się pod uwagę obraz widowiska. Po faulu na Mario Mandzukiciu przyjezdni mieli rzut wolny blisko linii pola karnego. Nie wykonał go Miralem Pjanić, a Federico Bernardeschi i zaskoczył Marco Sportiello płaskim uderzeniem na 1:0!

30
15
9
5
6
54'

Jordan Veretout z dystansu. Gianluigi Buffon nie musiał interweniować i wyłącznie odprowadził futbolówkę wzrokiem poza boisko.

4
8
3
3
2
52'

Federico Chiesa wstrzelił piłkę wzdłuż linii bramkowej Juventusu. Zabrakło napastnika, żeby dostawić stopę do futbolwki zagranej przez młodziana.

2
2
1
1
1
50'

Nadal nie klei się gra Juventusowi. Massimiliano Allegri myśli o zmianach, choć wielu ofensywnych zawodników na ławce nie ma. Przede wszystkim nasuwa się pomysł wprowadzenia Douglasa Costy.

2
2
1
1
1
48'

Na początku drugiej połowy rzut rożny dla zespołu Stefano Pioliego. Nie wynikło ze stałego fragmentu nic niebezpiecznego dla Gianluigiego Buffona.

2
2
1
1
1
46'

1
45+2'

Kibice Violi marzyli, by to uderzenie Gila Bastiao Diasa było celne.

5
5
45'

5
5
42'

Nikola Milenković zaatakował słownie Gonzalo Higuaina. Zrobiło się tam gorąco, a obrońca Fiorentiny ryzykował otrzymanie drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartki.

5
5
2
40'

Żółtą kartkę za protestowanie otrzymał Gil Bastiao Dias.

6
5
40'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
5
5
38'

Nie był to do końca strzał, ale niebezpieczne zagranie Miralema Pjanicia z rzutu wolnego. Interweniował Marco Sportiello. W tej samej minucie kontratak Fiorentiny i Gianluigiego Buffona uratował słupek po uderzeniu Gila Bastiao Diasa!

6
7
1
1
1
37'

Jeszcze żółtą kartkę otrzymał Nikola Milenković.

Nikola Milenković #4
5
5
36'

Mario Mandzukić sfaulowany blisko linii pola karnego gospodarzy. Szansa na zdobycie gola z rzutu wolnego dla Miralema Pjanicia.

5
5
35'

Piłka dziś często pod bramką Gianluigiego Buffona.

6
6
1
1
1
33'

Dobra interwencja Davide Astoriego i grę wznowił dalekim wykopem Marco Sportiello. Ciekawe, czy Massimiliano Allegri ma pomysł na poprawienie gry Juventusu.

7
6
1
30'

Wreszcie kibice Juventusu doczekali sie serii ataków swojego ulubionego zespołu. Poradziła sobie Fiorentina z dośrodkowaniami z prawego skrzydła, gdzie operują Stephan Lichtsteiner oraz Federico Bernardeschi.

6
8
1
1
3
26'

Nie bez problemu wybili futbolówkę goście po dośrodkowaniu Gila Bastiao Diasa. Fiorentina nie straciła apetytu na atakowanie.

6
9
1
1
1
24'

Żółtą kartkę za kopnięcie Federico Chiesy po upadku otrzymał Stephan Lichtsteiner.

7
8
1
2
1
21'

Po trzech minutach decyzja anulowana. Kilka sekund przed zagraniem ręką Giorgio Chielliniego był spalony. Sędzia kazał wznowić grę Gianluigiemu Buffonowi. Dziwne to wszystko, a Jordan Veretout obszedł się smakiem gola z rzutu karnego.

7
12
3
4
7
18'

Rzut karny dla Fiorentiny! Giorgio Chiellini blokował ręką dośrodkowanie Marco Benassiego i po krótkim zastanowieniu sędzia wskazał na 11. metr.

10
12
4
3
6
17'

Federico Chiesa próbował wymienić podania na obrzeżach pola karnego Juventusu. Nie wyszło. Natychmiast poprawka i Gianluigi Buffon interweniował na linii po uderzeniu Marco Benassiego.

6
7
1
1
2
15'

Nie płonie pole karne Fiorentiny. Dotychczas jedyne, przeciętne uderzenie oddał Claudio Marchisio. Inni, bardziej ofensywnie usposobieni piłkarze mistrza Włoch czekają na swoją szansę na oddanie strzału.

7
8
1
1
1
12'

Jeszcze bardziej bezpańskie podanie jednego z gospodarzy i piłka wylądowała pod nogami Gianluigiego Buffona.

6
6
1
2
3
9'

Cristiano Biraghi próbował uruchomić miękkim podaniem z głębi pola rozpędzonego Gila Bastiao Diasa. Ofensywnego zawodnika Fiorentiny odciął od futbolówki Alex Sandro.

6
6
2
2
2
8'

Powitanie aktorów widowiska we Florencji.

6
6
1
1
1
6'

Marco Sportiello przywitał się z futbolówką po płaskim uderzeniu Claudio Marchisio. Podstawowy bramkarz gospodarzy nie miał problemu z interwencją.

7
7
1
1
1
4'

Odgryza się Viola faworytowi. To drużyna niestabilna, ale niebezpieczna. Kibice zastanawiają się, którą ze swoich twarzy pokaże w piątek.

7
7
2
2
2
2'

W jedenastce Juventusu nie zabrakło Federico Bernardeschiego. Zdolny pomocnik zdecydował się na transfer z Florencji do Turynu w letnim okienku transferowym. Razem z partnerami atakuje od początku spotkania.