Podania Bianconerich poirytowały ich byłego kompana z zespołu Tomasa Rincona. Pomocnik Torino sfaulował w centrum boiska Federico Bernardeschiego.

1
2
2
85'

Hamują rywali goście. Juventus zamyka boczne sektory boiska i nie pozwala na oddanie strzału z obrębu pola karnego. Ostatnie uderzenia Torino to próby Cristiana Molinaro oraz Iago Falque zza szesnastki.

83'

Ostatni szturm Torino rozpoczyna się. Polują w polu karnym Andrea Belotti i owacyjnie powitany przez publiczność Simone Edera. Jest na boisku również M'Baye Niang, więc Walter Mazzarri nie kalkuluje.

1
1
1
1
80'
79'

Wojciech Szczęsny jest skoncentrowany. Po akcji indywidualnej Iago Falque zatrudnił bramkarza Juventusu uderzeniem po ziemi zza pola karnego.

11
5
1
1
2
77'

Cristian Molinaro dopadł do piłki przed polem karnym Juventusu i natychmiast oddał uderzenie. Wyraźne pudło zawodnika Torino i Wojciech Szczęsny tylko obserwował sytuację.

3
2
1
74'

Po wejściu Paulo Dybali ofensywa Juventusu odzyskała rumieńce, a co jeszcze ważniejsze goście oddalili grę od własnego pola karnego. Czas pracuje obecnie na ich korzyść. Jeszcze nieco ponad kwadrans i będą cieszyć się z panowania w Turynie.

2
4
1
72'

Torino. Schodzi: Joel Obi. Wchodzi: Afriyie Acquah.

69'

Aktywny od momentu wejścia na boisko Paulo Dybala. Po podaniu od Alexa Sandro zmiennik strzelił z półdystansu zdecydowanie za wysoko, żeby powiększyć prowadzenie Juventusu.

1
2
1
3
2
66'

Juventus. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Paulo Dybala.

6
7
3
2
2
66'

Bywało lepiej. Mierne wyjście na przedpole Wojciecha Szczęsnego po dośrodkowaniu Cristiana Ansaldiego i miał szczęście bramkarz gości, że nie było żadnego zawodnika Torino na zamknięcie akcji.

6
4
4
5
5
65'

Żółtą kartkę za faul na M'Baye Niangu otrzymał Mattia De Sciglio.

5
5
5
6
5
62'

Twarda walka i wciąż otwarty wynik w derbach.

5
5
5
4
4
60'

Dużo przerw spowodowanych kontuzjami, mało interesujących akcji. Taki to był kwadrans po przerwie.

8
7
8
8
8
58'

Giorgio Chiellini się zemścił, ale na innym napastniku Torino. Ostre wejście w Andreę Belottiego. Nie ma łatwego dnia potencjalnie najgroźniejszy zawodnik gospodarzy.

5
4
4
3
3
56'

Sędzia uratował gwizdkiem Giorgio Chielliniego przed niebezpieczną stratą. Miał rację Daniele Orsato, ponieważ pobudzony M'Baye Niang był zbyt agresywny w momencie odzyskania piłki.

7
7
7
7
7
55'

Torino. Schodzi: Daniele Baselli. Wchodzi: M'Baye Niang.

52'

Paulo Dybala poszedł pobiegać. Argentyńczyk był po raz ostatni na boisku 6 stycznia.

7
6
6
6
6
50'

Na ławce z powodu kontuzji Gonzalo Higuain. Ucierpiał wcześniej Miralem Pjanić, a teraz kuleje Sami Khedira. Będzie miał co robić masażysta Juventusu.

5
5
5
5
5
48'

Na razie po przerwie jedna akcja zakończona dośrodkowaniem Stefano Sturaro na głowę defensora Torino.

4
4
4
4
4
46'

1
45+1'

Tak Juventus zdobył gola przewagi.

7
7
4
2
2
45'

Doliczone minimum 2 minuty.

4
4
5
4
3
44'

Nie ma przypadku.

4
4
3
3
3
42'

Jeszcze jedna brazylijska akcja Douglasa Costy z Alexem Sandro. Wmieszał się ze swoim gwizdkiem sędzia.

5
5
4
5
5
40'

Ciszej zrobiło się w Turynie. Gospodarze nie mogą już wyłącznie przeszkadzać lokalnemu wrogowi, muszą zaatakować, a strzelenie gola Juventusowi w Serie A to zadanie karkołomne.

4
4
3
3
4
37'

Podobny scenariusz jak w meczu Juventusu z Fiorentiną. Nie szło, ale przyspieszenie Federico Bernardeshiego zbawia Starą Damę. Torino ma jeszcze dużo czasu na odpowiedź.

4
4
3
3
3
35'

Alex Sandro rozpoczął strzelanie w Turynie.

9
6
4
4
5
33'

Gol! Strzelił Alex Sandro. Asystował mu Federico Bernardeschi.

Szybko ponowił atak Juventus i prowadzi w derbach! Wykazał się zmiennik Federico Bernardeschi, który przyspieszył w kierunku linii bramkowej i wyłożył piłkę jak na tacy Alexowi Sandro. Brazylijczyk dostawił stopę i wpakował futbolówkę z bliska do siatki.

36
33
8
14
12
33'

Rzut wolny był natomiast po przeciwnej stronie boiska po faulu na Alexie Sandro. Strzelił oczywiście Miralem Pjanić i musiał wykazać się Salvatore Sirigu. Dotychczas bramkarze spisują się bez zarzutu.

5
7
3
3
3
30'

Giorgio Chiellini staranował Andreę Belottiego przed własnym polem karnym. Wszystko zgodnie z przepisami i futbolówka trafiła w posiadanie Juventusu.

7
4
3
5
3
28'

Wojciech Szczęsny! Dobry chwyt Polaka, a uderzał głową Lorenzo De Silvestri po wrzutce Iago Falque z głębi pola.

21
8
4
5
4
26'

Skończyło się to wszystko długim podaniem z głębi pola do Andrei Belottiego, który złożył się do uderzenia z ostrego kąta. Wojciech Szczęsny nie musiał interweniować, ponieważ futbolówka trafiła w boczną siatkę.

7
6
4
4
5
25'

Torino w ataku pozycyjnym. Całkiem niedawno w meczu z Sampdorią pokazało, że nie jest to wcale jego pięta achillesowa.

4
5
5
4
5
23'

Dobrze zarządza czasem Torino. Już ponad 20 minut i zaledwie raz gospodarze pozwolili faworytowi na groźne zaatakowanie. Jednocześnie Byki czekają na swoją szansę w derbach.

6
3
4
3
4
20'

Pierwsza niebezpieczna akcja! Po rajdzie Douglasa Costy piłka trafiła do Alexa Sandro, którego płaskie uderzenie wybił dwa metry przed linią bramkową Lorenzo De Silvestri.

7
3
3
4
2
18'

Tym razem ucierpiał Miralem Pjanić po wślizgu Christiana Ansaldiego. Nie przebierają w środkach gospodarze.

4
3
3
5
3
17'

Zmiana Gonzalo Higuaina spowodowana kontuzją. Massimiliano Allegri nie wprowadził jeszcze powracającego po kontuzji Paulo Dybali, a będącego ostatnio w dobrej formie Federico Bernardeschiego.

8
4
3
6
4
13'

Mattia De Sciglio zatrzymał Cristiana Ansaldiego na prawym skrzydle. Torino wznowiło grę dalekim wrzutem z autu na głowę przeciwnika. Wciąż bez niebezpiecznego uderzenia w derbach.

5
4
5
4
4
10'

Dwa spokojne chwyty Wojciecha Szczęsnego. Bramkarz Juventusu nie musiał długo czekać na możliwość przywitania się z piłką i dobrze.

15
10
5
3
3
8'

Beznadziejny kontratak Torino. Andrea Belotti spodziewał się pojedynku sam na sam z Wojciechem Szczęsnym, już szykował plan na pokonanie Polaka, tymczasem dostał podanie za plecy od Joela Obiego.

7
6
6
5
5
7'

Gonzalo Higuain zamierza na razie kontynuować grę. Tymczasem pierwsza akcja Byków zakończona dośrodkowaniem prosto na nogę Giorgio Chielliniego.

7
6
4
3
3
5'

Gonzalo Higuain opatrywany po raz drugi. Massimiliano Allegri spogląda w kierunku ławki rezerwowych, gdzie zasiadł dziś Paulo Dybala. Niewykluczone, że będzie konieczna zmiana.

4
3
3
7
7
3'

Podanie za linię obrońców Torino do Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk ucierpiał tam po zderzeniu z szybszym na przedpolu Salvatore Sirigu.

3
3
5
5
2
2'

Powoli buduje atak pozycyjny Juventus, który gra w biało-czarnych strojach. Torino w bordowych, czyli wszystko zgodnie z tradycją.