2
1
2
90'

Kara dla Rossonerich wisiała w powietrzu. To jest właśnie futbol. Milan nie wykorzystał miliona sytuacji podbramkowych i Gianluca Caprari powinien wpakować piłkę z kilku metrów do jego siatki. Pudło zmiennika!

1
3
88'

Piłka meczowa na stopie Davide Calabrii. Płaskie uderzenie aktywnego, bocznego defensora i interweniował Emiliano Viviano. Bramkarz trzyma Sampdorię przy życiu w tym pojedynku!

6
2
1
86'
83'

Po faulu Bartosza Bereszyńskiego gospodarze mieli szansę na spożytkowanie rzutu wolnego. Hakan Calhanoglu uderzył prosto do koszyczka Emiliano Viviano i ten nie mógł mieć problemu z zatrzymaniem piłki.

5
4
3
3
2
79'

Żółtą kartkę za faul na Davide Calabrii otrzymał Valerio Verre.

Sampdoria Genua
4
2
2
3
2
78'

Nadal wysoki pressing Rossonerich. Gennaro Gattuso chyba zabronił im się cofać.

1
4
1
75'

Leonardo Bonucci wybił piłkę sprzed nosa Dawida Kownackiego po dośrodkowaniu Fabio Quagliarelli. Wydawało się, że młody napastnik Sampdorii odda strzał po świetnym podaniu Włocha.

11
3
1
3
2
73'

Milan. Schodzi: Patrick Cutrone. Wchodzi: Andre Silva.

72'
19
14
2
1
1
71'

Żółtą kartkę za nurkowanie otrzymał Giacomo Bonaventura.

1
2
2
3
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Wiele twórczego powiedzieć nie można. Milan gra lepiej, nie pozwala na cokolwiek przeciwnikowi, jednak przez jego nieskuteczność wynik pozostaje sprawą otwartą.

3
67'

Patrick Cutrone złożył się do strzału przewrotką, ale jakość uderzenia pozostawiała sporo do życzenia.

4
1
66'

Fabio Quagliarella miał polować na gola, a zapolował na nogi Davide Calabrii. Sędzia mógł śmiało pokazać najlepszemu napastnikowi Sampdorii kartonik.

3
63'

Marco Giampaolo blisko linii bocznej i dyryguje swoimi zawodnikami. Już prawie 20 minut po przerwie, a przyjezdni nie zagrozili Gianluigiemu Donnarummie.

2
2
3
61'

Ponad godzina meczu za kibicami. Milan uszczęśliwia większość na stadionie, choć jednocześnie trochę irytuje, ponieważ nie potrafi powiększyć prowadzenia.

1
1
58'

Bartosz Bereszyński wykopał piłkę poza boisko. Publiczność zadowolona, Polak trochę mniej. Za chwile zmiana nastrojów, ponieważ Suso minimalnie przestrzelił.

1
1
1
2
56'

Sporo tych szans zmarnowanych przez Milan, włącznie z rzutem karnym. Ciekawe, czy Sampdoria wymierzy przeciwnikowi karę za nieskuteczność.

3
1
1
55'
54'
54'

Żółtą kartkę za ostry atak w przeciwnika otrzymał Gianmarco Ferrari.

2
52'

Poprzeczka! To mogła być przepiękna bramka Hakana Calhanoglu. Turek zatańczył z dwoma przeciwnikami, wyprowadził ich w pole i oddał ciut niecelne uderzenie zza szenastki. Brakowało niewiele.

3
1
1
1
1
50'

Rozgrywa Sampdoria Genua i na razie wyrównuje statystykę posiadania piłki. Może to dobra droga do wyrównania wyniku. Trzeba jednak stwarzać sytuacje podbramkowe.

2
2
1
47'

Nie wyszedł atak Karolowi Linettemu i Fabio Quagliarelli. Wmieszał się we wszystko Davide Calabria.

2
1
47'

Trochę się naczekali piłkarze na wznowienie meczu. Coś się popsuło. Konkretnie chorągiewka sędziego, którą trzeba było owinąć taśmą klejącą.

2
1
46'

Piłka ponownie w grze!

2
20:27

Milan chce dziś dopaść Sampdorię w tabeli.

3
2
2
Czy Sampdoria wyrówna po przerwie?
1
45'

Doliczona minuta.

1
44'

Anulowane trafienie Milanu! Leonardo Bonucci wpakował piłkę z bliska do bramki Sampdorii, jednak technologia VAR pomogła wykryć spalonego byłego piłkarza Juventusu.

2
1
3
1
43'

Większe posiadanie piłki, więcej strzałów celnych i chybionych Milanu. Pierwsza połowa ze wskazaniem na drużynę Gennaro Gattuso, co potwierdza wynik.

1
40'

Żółtą kartkę za faul na Lucasie Biglii otrzymał Karol Linetty.

2
1
1
2
39'

Było trochę zamieszania. Sampdoria domagała się rzutu karnego za zagranie ręką Davide Calabrii. Sędzia połączył się z wozem i nie podyktował jedenastki.

1
1
37'

Tak cieszyli się gospodarze z prowadzenia.

2
1
36'

Ricardo Rodriguez próbuje zrehabilitować się za zmarnowanie rzutu karnego. Ponownie na jego drodze stanął Emiliano Viviano i złapał piłkę po płaskim strzale.

1
35'

Zakotłowało się w szesnastce Milanu po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Ucierpiał tam Leonardo Bonucci, jednak nie zanosi się na to, że opuści boisko.

2
2
30'

Na koniec drugiego kwadransa Hakan Calhanoglu spudłował minimalnie zza pola karnego. Była obcierka o nogi defensora i podopieczni Gennaro Gattuso mieli jeszcze korner.

2
1
1
28'

Dobrze zapowiadał się atak zespołu Marco Giampaolo. Rzut rożny to nagroda pocieszenia, ponieważ zanosiło się na niebezpieczne uderzenie. Po stałym fragmencie Matias Silvestre główkował prosto w Gianluigiego Donnarummę.

1
1
25'

Rozsądna gra Milanu. Tylko raz zagapili się gospodarze i pozwolili Bartoszowi Bereszyńskiemu na rajd zakończony dośrodkowaniem. Poza tym bronią bez zarzutu.

1
2
2
24'

Zablokowane uderzenie z kilkunastu metrów. Emiliano Viviano miał szczęście, że odbita rykoszetem piłka wyleciała na korner, a nie za kołnierz do siatki.

2
22'

Gennaro Gattuso pokrzykuje na swoich zawodników. Nie chce, by gospodarze pozwolili dojść do głosu Sampdorii.

1
20'

Giacomo Bonaventura dał prowadzenie Rossonerim.

2
19'

Budzi się Sampdoria. Duvan Zapata główkował w rękawice bramkarza po dobrym dośrodkowaniu Bartosza Bereszyńskiego.

3
16'

Wygląda na to, że Milan staje się potworem do wygrywania, ale w tym sezonie miał już tyle momentów słabości, że zdecydowanie za wcześnie na przyznanie mu punktów. Na razie kontroluje wydarzenia.

2
1
1
13'

Gol! Strzelił Giacomo Bonaventura. Asystował mu Davide Calabria.

Koniec litości dla Sampdorii. Tym razem Emiliano Viviano nie uratował zespołu po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i uderzeniu Suso z powietrza. Milan potwierdza, że jest w gazie i wyszedł na prowadzenie!

12'

Emiliano Viviano jest cały czas pod prądem. Tym razem złapał piłkę po próbie Riccardo Montolivo. Na dodatek zawodnik Milanu był na spalonym.

1
1
2
1
1
10'

Dwie interwencje Emiliano Viviano uratowały Sampdorię. Po tych sytuacjach Rossoneri zwolnili i dopuścili przyjezdnych do głosu. Dotychczas Gianluigi Donnarumma nie musiał jednak się wykazać.

4
1
2
1
1
7'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Ricardo Rodriguez!

Emiliano Viviano zaprezentował popisową interwencję po płaskim strzale z rzutu karnego i Rossoneri nie wykrzystali genialnej szansy na objęcie prowadzenia!

8
5
4
5
7
6'

Rzut karny dla Milanu! Daniele Doveri pokazał na 11. metr po zagraniu ręką.

2
6
2
3
2
5'

Milan w posiadaniu piłki i krąży ona dość szybko między gospodarzami. Sędzia uratował Sampdorię gwizdkiem po przewinieniu na Duvanie Zapacie.

3
1
1
2
1
3'

Gorąco w polu karnym Sampdorii. Po wrzutce z głębi pola osamotniony Giacomo Bonaventura główkował z bliska w rękawice Emiliano Viviano. Zabrakło jakiegoś elementu zaskoczenia w tym uderzeniu pomocnika Milanu.

1
1
3
1
1
2'

Milan w czerwono-czarnych barwach, natomiast przyjezdni w białych koszulkach z niebiesko-czerwonym pasem i w niebieskich spodenkach. Zaczęło się wzajemne badanie sił.