0:2
Zakończony
AC Milan
90+2'

To już nie była szansa na zamknięcie meczu, a na małe upokorzenie Giallorossich. Fabio Borini przestrzelił z czystej pozycji.

2
6
3
90'

Doliczone minimum 4 minuty do regulaminowego czasu.

3
1
4
87'

Nie ma powodu do przedłużania tego meczu o wiele minut. To oznacza, że Romie zostało już niewiele czasu na odwrócenie losu hitu kolejki.

6
7
1
1
1
84'

Dwa płaskie dośrodkowania w pole karne Milanu. Zakotłowało się, ale całe zamieszanie nie zakończyło się strzałem, a interwencją Gianluigiego Donnarummy.

1
2
82'

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Fabio Borini.

80'

Roma. Schodzi: Lorenzo Pellegrini. Wchodzi: Gerson.

79'

Dwa gole to już zaliczka, której można ostrożnie pilnować w ostatnim kwadransie. Aleksandar Kolarov mógł zestresować przyjezdnych trafieniem kontaktowym, jednak z rzutu wolnego trafił w mur.

4
1
1
74'

Gol! Strzelił Davide Calabria. Asystował mu Nikola Kalinić.

Szał piłkarzy i kibiców Milanu przy sektorze gości. Rossoneri punktują Romę po przerwie! Podanie w tempo od Nikoli Kalinicia do Davide Calabrii, a ten inteligentną podcinką przelobował Alissona!

25
12
1
1
2
73'

Roma. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Gregoire Defrel.

72'

Milan mógł zamknąć spotkanie drugim golem! Alisson zatrzymał jedną dłonią strzał Nikoli Kalinicia, a następnie Kostas Manolas uniemożlił dobitkę Alessio Romagnoliemu.

2
1
69'

Inteligentnie w ostatnich minutach Milan. Podopieczni Gattuso nie dają się zepchnąć we własne pole karne, a czas pracuje na ich korzyść.

2
1
67'
64'

Roma. Schodzi: Radja Nainggolan. Wchodzi: Edin Dzeko.

63'

Gianluigi Donnarumma rzucił się jak lew na piłkę i w ostatnim możliwym momencie wybił ją spod stóp Patricka Schicka. Młody napastnik nie oddał strzału.

2
60'

Małe trzęsienie ziemi w kwadransie po przerwie. Roma organizuje się do ataku, a jej trener szykuje zmiennika Stephana El Shaarawego.

57'

Eusebio Di Francesco ma o czym myśleć w najbliższych dniach. Roma powraca z szatni na drugą połowę ospała, daje się zakakiwać. Na razie ważniejsze jest jednak, żeby odpowiedziała Milanowi.

54'

Kilka minut po przerwie i Milan oddał trzy niebezpieczne strzały. To o trzy więcej niż w pierwszej połowie. Autorem ostatniego był Franck Kessie.

53'

Roma musi gonić przeciwnika, nie ma już czasu na szachowanie. Giallorossi przesuwają się na połowę Milanu.

1
51'

Diego Perotti huknął po ziemi zza pola karnego. Gianluigi Donnarumma kontrolował lot piłki, która przeturlała się nieznacznie obok bramki.

1
2
48'

Gol! Strzelił Patrick Cutrone. Asystował mu Suso.

Powtarza się historia z meczu z Szachtarem. Roma śpi po przerwie. W tej sytuacji Milan wyszedł na prowadzenie! Pierwsze celne uderzenie od razu do siatki. Patrick Cutrone nie dał się przepchnąć w polu karnym i wepchnął piłkę do bramki po wrzutce Suso.