0:0
Zakończony
Inter Mediolan
90+3'

Ależ nieskuteczny jest dzisiaj Mauro Icardi! Cancelo zagrał wzdłuż bramki, ale napastnik nie trafia z kilku metrów!

1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
1
1
90'

Groźnie! Zgranie Suso spod końcowej linii, ale Nikola Kalinić nie trafia w piłkę głową.

87'

Ambitnie walczący Suso wywalczył jeszcze rzut rożny, ale wyraźnie przeciągnął dośrodkowanie spod chorągiewki.

2
1
1
1
1
84'

Jedni i drudzy skupieni już głównie na tym, by gola nie stracić. Choć w derbach Mediolanu nie takie rzeczy już widziano, także nie przekreślamy jeszcze szans na gole.

79'

Joao Cancelo próbował zaskoczyć bramkarza strzałem bezpośrednio z kornera, ale Gianluigi Donnarumma był czujny.

77'

Inter. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Eder.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Suso. Popchnięcie Valero.

AC Milan
1
1
1
76'

Icardi w tempo do wbiegajacego prawą stroną pola karnego Milanu Cancelo, ale ten w decydującym momencie stracił kontrolę nad piłką.

74'

Atakuje Inter, Milan nastawiony wyraźnie na grę z kontry.

2
71'

Inter. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Borja Valero.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Candreva. Sponiewierany Calhanoglu.

1
69'
68'

Miękka centra Kessiego i przewrotka Cutrone! Piłka w siatce, ale jest jednak spalony.

1
65'

Kontra Interu! Ivan Perisić wpada w pole karne i zagrywa wzdłuż bramki. Wyciągnięty do granic możliwości bramkarz odbija jednak piłkę, uprzedzając Icardiego.

63'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła trafia do zamykającego akcję Bonaventury. Pytanie tylko po co pomocnik Milanu to jeszcze zgrywał?

60'

Centra Suso, zgranie głową na 16. metr i strzał Kessiego. Piłka przeleciała metr nad poprzeczką.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Skriniar. Taktyczny faul na Calhanoglu.

1
3
57'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Perisić.

1
1
1
4
56'

Co tu się wydarzyło?! Totalnie zgubiona obrona Milanu, Antonio Candreva płasko dogrywa z prawej strony pola karnego tuż przed bramkę, ale znajdujący się w świetnej formie Mauro Icardi przestrzelił z kilku metrów do pustej już bramki.

2
1
52'

Suso zagrywa do Cutrone, a ten wyprzedza obrońców Interu! Strzał z ostrego kąta nogami broni Samir Handanović.

49'

Łatwa do złapania piłka sprawia problem Donnarummie. Kibice Milanu odetchnęli. Piłka po rękach bramkarza mija bramkę gospodarzy.

48'

Poprzeczka po centrostrzale Perisicia!

2
1
46'

Początek II połowy.

45+2'

Prostopadła piłka od Kessiego i Samir Handanović zmuszony do interwencji poza polem karnym... skutecznej.

3
2
1
2
1
45'

Jeszcze 120 sekund gry w I połowie.

1
41'

Dwie dobre interwencje na przedpolu Donnarummy. Goście zdecydowanie zbyt głęboko posyłają piłkę w pole karne Milanu.

38'

Piękne, prostopadłe podanie Candrevy i Mauro Icardi zaprezentował zachowanie godne wielkiego napastnika. Wyczekał bramkarza, nic sobie nie robił z wślizgu Bonucciego. Mocny strzał i Inter prowadził. Okazało się jednak, że tylko na chwilę. Po wideoweryfikacji sędzia gola nie uznał... był spalony.

1
1
2
1
37'

Bardzo niecelnie z 30 metrów uderzył Riccardo Montolivo.

1
1
33'

Może to jeszcze nie pora na marudzenie i narzekanie, ale niepokojąco zwiększyła się ilość niedokładnych zagrań.

1
31'

Przerwa w grze. Franck Kessie leży na murawie i trzyma się za bark.

1
1
29'

Z ostrego kąta celnie uderza Ivan Perisić, ale dobrze ustawiony Donnarumma zatrzymuje futbolówkę.

1
28'

Widowiskowa wymiana podań przed polem karnym Interu. Bonaventura piętą do Cutrone, a ten niesygnalizowanie uderza w prawy róg. Za lekko by zaskoczyć Handanovicia.

1
1
1
25'

Teraz już we właściwą bramkę. Uderzenie Icardiego wyblokowali jednak obrońcy, piłka straciła impet i bramkarz spokojnie ją złapał.

22'

Bardzo blisko gola samobójczego był Mauro Icardi. Po centrze Calhanoglu napastnik trącił piłkę głową, ale fantastyczną interwencją błysnął Samir Handanović.

1
1
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Cancelo. Faulowany Calhanoglu.

2
1
19'

Inter osiągnął przewagę. Przed momentem zaskakująca próba Brozovicia i tylko metr obok lewego słupka.

1
1
18'

Wreszcie celny strzał! Soczyście kropnął pod poprzeczkęCandreva, ale odbija piłkę Gianluigi Donnarumma.

17'

Giacomo Bonaventura stracił piłkę 35 metrów przed bramką Milanu, ale zabrakło pomysłu na otwierajace podanie.

1
1
13'

Jest dużo walki, agresywny pressing z obu stron, ale gra toczy się głównie w środku. Czekamy na podbramkowe spięcia.

1
1
10'

Prostopadłe podanie i walka bark w bark w "szesnastce" Interu. Miranda wygrywa fizyczny pojedynek z Cutrone.

2
3
1
9'

Ładnie "poklepali" piłkarze Interu pod polem karnym rywala. Kończy wszystko strzałem z 19 metrów Marcelo Brozović, ale piłka nieznacznie mija cel.