Juventus FC
90+5'
90+3'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

W ostatniej akcji meczu padł gol dla Juventusu! Paulo Dybala zrehabilitował się za zmarnowanie rzutu karnego w doliczonym czasie poprzedniego spotkania w Lazio. Argentyńczyk był już w parterze, mimo to potrafił oddać uderzenie na 1:0.

Juventus FC
52
31
12
10
15
90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

6
1
1
90'

Lazio. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Alessandro Murgia.

wchodzi Wchodzi
Alessandro Murgia #96
schodzi Schodzi
4
2
1
88'

Żółtą kartkę za poturbowanie przeciwnika, gdy piłka opuściła już boisko, otrzymał Senad Lulić.

3
3
1
1
3
85'

Sergej Milinković-Savić dośrodkował w kierunku Felipe Caicedo. Ostatni obrońca Juventusu nie pozwolił Ekwadorczykowi na oddanie strzału głową.

2
2
1
1
2
83'

Niezłe wejście z ławki rezerwowych Felipe Andersona. Brazylijczyk wygrał pojedynek z zawodnikiem Juventusu i utrzymał piłkę na połowie przeciwnika. W taki sposób ucieka czas mistrzowi Włoch.

2
2
1
1
1
80'

Poderwali się do wysokiego pressingu Biancocelesti. Uczestniczyli w nim Felipe Caicedo i Jordan Lukaku. Temu duetowi udało się zatrzymać w zarodku akcję Juventusu.

2
2
2
1
79'

Lazio. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Felipe Caicedo.

76'

Rozpoczął się szturm mistrza Włoch. Lazio już w trybie murowanie własnej bramki i nie zagościło na przeciwnej stronie boiska od kilku minut.

4
3
75'

Żółtą kartkę za faul na Lucasie Leivie otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
3
2
72'
71'

Ciro Immobile zrobił swoje. Napastnik Lazio zastawił piłkę i sprowokował przeciwnika do przewinienia. Obrońcy Biancocelestich mają minutę na złapanie oddechu.

2
3
70'

Lazio. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Felipe Anderson.

66'

Szybko mógł się poprawić Argentyńczyk. Tym razem uderzył lepiej, ale potrafił zatrzymać piłkę Luiz Felipe.

5
2
65'

Trudno cokolwiek powiedzieć po takim uderzeniu. Paulo Dybala miał sporo czasu, żeby przymierzyć zza pola karnego w światło bramki, a koszmarnie chybił.

2
2
1
2
63'

Sędzia nie podyktował rzutu karnego, którego domagali się kibice gospodarzy po starciu z udziałem Lucasa Leivy.

4
4
2
2
2
61'

Douglas Costa wprowadził zamieszanie przed polem karnym Biancocelestich. Ich strata groziła niebezpiecznym strzałem Brazylijczyka, jednak piłka uciekła mu poza boisko.

3
3
1
1
1
59'

Przytomne wyjście na przedpole Gianluigiego Buffona. Bramkarz Juventusu zrozumiał się ze swoim defensorem i wślizgiem sprzątnął piłkę sprzed nosa nacierającego Ciro Immobile.

4
4
2
1
55'

Minęło 10 minut po przerwie i Juventus wciąż wymienia podania w tym samym sektorze boiska. Thomas Strakosha nie musiał interweniować po żadnym uderzeniu.

2
2
52'

Mehdi Benatia jest dziś dobrze dysponowany i raz po raz wybija piłkę po dośrodkowaniach Senada Lulicia.

2
2
50'

Jak zwykle rzymianie za długo wymieniali podania na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Na lewej stronie Jordan Lukaku zrobił przewagę w pojedynku ze Stephanem Lichtsteinerem, po czym kompani zmarnowali jego wysiłek.

2
2
48'

Juventus musi zaatakować swojego przeciwnika po przerwie. Natychmiast transportuje piłkę przed pole karne zespołu Simone Inzaghiego.

2
2
46'

8
45+3'

Żółtą kartkę za faul na Stefanie Radu otrzymał Stephan Lichtsteiner.

45'

Doliczone 2 minuty.

8
7
43'

Próbują do końca gospodarze. Płaskie dośrodkowanie Senada Lulicia unieszkodliwił głęboko wycofany we własne pole karne Miralem Pjanić.

7
7
40'

Niedokładne podanie z głębi pola w kierunku Ciro Immobile. Lazio nie wyszedł atak i zostało mu jedynie pięć minut regulaminowego czasu na zdobycie gola w pierwszej połowie.

8
8
38'

Po płaskim dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła pod nogi Samiego Khediry. Niemiec nie zastanawiał się długo i huknął w gąszcz zawodników stłoczonych w polu karnym Lazio. Szczęśliwie dla gospodarzy Khedira nie trafił w światło ich bramki.

8
8
35'

Piłka w centrum boiska. Nie mogą się doczekać podań ustawieni z przodu Paulo Dybala i Mario Mandzukić. Może i chciał im dostarczyć futbolówkę Kwadwo Asamoah, ale został sfaulowany.

8
8
32'

Kartoniki są wymiernem efektem ostrzejszego fragmentu tego spotkania. Nie oszczędzają gospodarze zawodników Juventusu i uniemożliwiają im złapanie rytmu.

9
8
30'

Żółtą kartkę za faul na Mario Mandzukiciu otrzymał Luiz Felipe.

Luiz Felipe #27
Lazio Rzym
2
3
27'

Żółtą kartkę za faul na własnej połowie otrzymał Luis Alberto.

2
2
25'

Dobre kilkanaście minut Lazio. Podopieczni Simone Inzaghiego atakują i nie dopuszczają przeciwnika do głosu.

4
2
23'

Nie zraziło się poprzednim niepowodzeniem Lazio. Strzał Ciro Immobile sparował na korner Gianluigi Buffon. Nie minęła minuta i weteran w bramce Juventusu musiał unieszkodliwić niebezpieczne dośrodkowanie z narożnika boiska.

1
2
1
20'

Lazio miało jeszcze rzut rożny i zrobiło się gorąco w polu karnym Juventusu. Do piłki dopadł Sergej Milinković-Savić i główkował w rękawice Gianluigiego Buffona. Zapachniało prowadzeniem Biancocelestich.

2
2
2
19'

Do futbolówki na linii pola karnego dopadł Luis Alberto i oddał uderzenie. Futbolówka odbiła się po drodze od defensora Juventusu zanim ominęła bramkę Gianluigiego Buffona.

2
2
1
17'

Kwadwo Asamoah ustawił się odpowiednio i główkował poza pole karne Juventusu po wrzutce z lewego skrzydła Jordana Lukaku. Nie udało się oddać uderzenia Ciro Immobile.

1
1
15'

Lazio może mieć w tym spotkaniu problemy kondycyjne, dlatego próbuje wcześnie wyjść na prowadzenie. Juventus korzysta z wolnych przestrzeni tak jak przed momentem Blaise Matuidi, który dośrodkował z lewego skrzydła.

1
1
1
1
2
12'

Dotychczas wyrównana walka w Rzymie. Biancocelesti odgryzają się wiceliderowi atakami. Przed momentem Jordan Lukaku dobrze wszedł w pole karne na obieg i wywalczył korner.

2
1
9'

Mario Mandzukić zachował się najlepiej w gąszczu zawodników po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Miralema Pjanicia. Chorwatowi zabrakło dokładności i odrobiny szczęścia przy wykończeniu.

1
1
6'

Paulo Dybala upadł w polu karnym Lazio i domagał się odgwizdania jedenastki. Sędzia kazał Argentyńczykowi błyskawicznie podnieść się z boiska.

2
2
4'

Marco Parolo wstrzelił piłkę niedokładnie w kierunku ustawionego w polu bramkowym Ciro Immobile. Zdaniem Luisa Alberto lepszym rozwiązaniem było uruchomienie podaniem jego.

1
1
2'

W posiadaniu piłki Juventus. To drużyna z Turynu wywalczyła pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu. Gra w biało-czarnych pasiakach, a Lazio w błękitnych koszulkach oraz białych spodenkach.