Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

9
3
2
87'

W ostatnim momencie interweniował przed linią bramkową defensor Genoa CFC. Zatrzymał tam uderzenie Lorenzo Insigne po podaniu Arkadiusza Milika. Mogła być asysta Polaka.

18
14
10
9
9
86'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Marko Rog.

13
6
2
3
5
84'

Nieporozumienia Jose Callejona z Arkadiuszem Milikiem. Obaj chcieli oddać uderzenie po dośrodkowaniu z lewego skrzydła i ostatecznie żaden tego nie zrobił.

3
8
9
9
13
82'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

64
35
6
2
2
78'

Genoa. Schodzi: Aleandro Rosi. Wchodzi: Giuseppe Rossi.

78'

Napoli może grać na utrzymanie. Po sforsowaniu defensywy Genoa CFC to gospodarzom zależy na oszczędzaniu czasu.

3
1
2
2
76'

Żółtą kartkę za nieprzepisowe zatrzymanie Lorenzo Insigne otrzymał Aleandro Rosi.

5
2
1
2
75'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne otrzymał Piotr Zieliński.

4
4
8
11
19
72'

Gol! Strzelił Raul Albiol. Asystował mu Jose Callejon.

Po dośrodkowaniu skrzydłowego z rzutu rożnego nastąpił przełom w Neapolu. Piłkę skierował do bramki w zamieszaniu Raul Albiol.

73
44
12
10
6
69'

Niebezpieczne dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale konsekwentnie broni drużyna z Genui i jest coraz bliżej zachowania czystego konta.

2
1
3
67'

Genoa. Schodzi: Goran Pandew. Wchodzi: Luca Rigoni.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Goran Pandew #19
1
1
1
65'

Poradzili sobie defensorzy w granatowych koszulkach z wstrzeleniem Piotra Zielińskiego. Szybki kontratak przeciwnika zakończony uderzeniem Adela Taarabta w Pepe Reinę.

1
2
1
63'

Po podaniu od Lorenzo Insigne na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Piotr Zieliński. Wybitnie nieudana próba reprezentanta Polski nie wymaga dłuższego komentarza.

2
1
1
2
1
61'

Genoa. Schodzi: Darko Lazović. Wchodzi: Adel Taarabt.

59'

Pierwszy w tym spotkaniu kwadrans dominacji Napoli. Tak naprawdę Genoa dopiero co odpowiedziała, ale strzał Gorana Pandewa był nie dość że anemiczny, to na dodatek niecelny.

1
1
1
56'

Obok Lorenzo Insigne byli cały czas dwaj rywale i nie pozwolili na oddanie uderzenia z bliska. Mattia Perin bije brawo swoim defensorom za nieustępliwość.

1
1
1
1
53'

Indywidualna akcja Driesa Mertensa, po której futbolówka przeleciała nieznacznie ponad poprzeczką bramki Mattii Perina.

1
1
1
2
1
51'

Drugi raz piłka wylądowała na słupku bramki przyjezdnych! Tym razem o centymetry pomylił się strzelający płasko z 20. metra Dries Mertens. Fura szczęścia Mattii Perina.

1
1
1
2
1
49'

Podobne rozwiązanie, tyle że tym razem adresatem podania z drugiej linii był Jose Callejon. Bezpardonowo rzucił się pod nogi Hiszpana bramkarz gości i nie pozwolił na oddanie uderzenia.

1
1
1
48'

Lorenzo Insigne bije brawo Allanowi za miękkie podanie z głębi pola. Reprezentantowi Włoch zabrakło centymetrów, żeby zgasił futbolówkę na stopie w polu karnym Genoa.

1
1
1
1
47'

Żółtą kartkę za powalenie Jose Callejona otrzymał Diego Laxalt.

3
1
1
46'

Piłka ponownie w grze.

1
1
Czy po przerwie padnie minimum gol?
3
1
45'

Doliczona minuta.

5
4
1
1
1
44'

Miękka wrzutka w kierunku Jose Callejona została znakomicie zahamowana przez Ervina Zukanovicia. Napoli miało jeszcze rzut rożny i najniższy na murawie Lorenzo Insigne główkował w słupek.

4
1
2
42'

Allan zmarnował świetną szansę na zdobycie gola.

1
2
1
2
3
40'

Nie ma gola, a powinien być! Allan miał już bramkarza Genoa CFC na łopatkach, jednak koszmarnie spudłował. Byli blisko pomocnika dwaj rywale i to chyba okazało się decydujące.

1
1
2
3
2
39'

Ostatnie minuty w nadspodziewanie wyrównanej pierwszej połowie. Napoli ma przewagę w posiadaniu piłki, ale to nie oznacza, że jest groźniejsze od przeciwnika.

1
2
36'

Nicolas Spolli jest aktywny po obu stronach boiska. Obrońca Genoa CFC sprzątnął futbolówkę sprzed nadbiegającego Driesa Mertensa. Poprawka Piotra Zielińskiego zza pola karnego wyraźnie ponad poprzeczką.

4
3
5
33'

Goran Pandew mógł to śmiało wykorzystać i dać przyjezdnym niespodziewane prowadzenie. Po podaniu od Oscara Hiljemarka doświadczony napastnik strzelił z kilkunastu metrów obok słupka. Niebawem korner i Nicolas Spolli główkował równie blisko bramki jak kopnął piłkę Goran Pandew.

1
1
4
31'

To już ostatni kwadrans przed przerwą. Piotr Zieliński został zaatakowany nakładką w centrum boiska. Niewiele dobrego wynikło z rzutu wolnego Napoli.

2
2
3
29'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego zawodnikom Napoli. W takich banalnych sytuacjach powinni pilnować linii obrońców Genoa CFC.

1
1
3
26'

Mattia Perin przesunął się na nogach i interweniował po uderzeniu Lorenzo Insigne zza pola karnego. Zdążył się sam zaasekurwać reprezentant Włoch.

1
2
1
25'

Piotr Zieliński i spółka operują piłką coraz dłużej. Genoa po przebojowym rozpoczęciu spotkania cofnęła się na własną połowę i obserwuje faworyta.

4
3
3
2
23'

Piotr Zieliński krzyczy na sędziego i przekonuje go do innej decyzji niż podjęta przed momentem. Na nic takie protestowanie i grę wznowi od bramki Mattia Perin.

2
2
3
4
21'

Raul Albiol urwał się obrońcom gości i główkował prosto w bramkarza po wrzutce Jorginho z rzutu wolnego. Idealnie ustawiony Mattia Perin nie mógł się pomylić.

1
1
1
20'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

40
14
10
2
3
18'

Po uderzeniu Lorenzo Insigne delikatny rykoszet i futbolówka poturlała się obok bramki Mattii Perina.

1
1
1
2
2
15'

Andrea Bertolacci złapał się za głowę, a na jego ustach wymalowało się rozczarowanie. Oczami wyobraźni widział jak piłka wpada do bramki po strzale z dystansu. Nie minęła minuta i Dries Mertens chybił z czystej pozycji. Znów szalony początek spotkania w Italii.

1
1
1
13'

Piłka wrzucona za linię obrońców gości w kierunku Driesa Mertensa. Był blisko również Nicolas Spolli i odprowadził futbolówkę razem z Belgiem poza boisko.

1
11'

Cios za cios. Dla odmiany rzut rożny wykonała drużyna z Genui. Do wysoko zawieszonej piłki wyskoczył Ervin Zukanović i główkował nieznacznie obok bramki Napoli. Poprawiał Aleandro Rosi, który zakończył indywidualny rajd uderzeniem w boczną siatkę.

7'

Marek Hamsik próbował dokręcić piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego do bramki Genoa CFC. Mattia Perin wiedział, że warto ustawić na krótkim słupku defensora.

1
1
2
6'

Dłuższa wymiana podań Azzurrich. Zabrakło im dokładności w ostatniej fazie akcji i trzeba w tej sytuacji budować od początku.

2
1
4'

Premierowe uderzenie oddał więc zespół z Genui. Konkretnie Oscar Hiljemark, który posłał futbolówkę po ziemi do koszyczka Pepe Reiny.

1
1
3'

Akcja Napoli z wykorzystaniem Jose Callejona. Wybiegł w odpowiednim momencie na przedpole Mattia Perin i nie pozwolił byłemu liderowi na oddanie uderzenia.

1
1
3
2'

Genoa w granatowych koszulkach oraz czerwonych spodenkach. Przyjezdni starają się wykorzystać element zaskoczenia na początku spotkania i atakują Napoli.

1
1
1
20:01

Piłkarze z Genui spróbują sprawić w Neapolu niespodziankę.

19:43

Po remisie Juventusu ze SPAL-em piłkarze Napoli mają szansę zmniejszyć stratę do lidera z czterech do dwóch punktów. Warunkiem jest poprawienie się po dwóch niepowodzeniach i pokonanie nisko notowanego Genoa CFC.