1
2
2
90+2'

Nie do wiary! Nie ma gola w doliczonym czasie, choć Napoli miało kosmicznie dobrą szansę na zdobycie prowadzenia. Gianluigi Donnarumma interweniował po uderzeniu z bliska Arkadiusza Milika.

6
6
4
11
32
90'

Doliczone 3 minuty.

7
5
2
1
1
90'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne otrzymał Kalidou Koulibaly.

1
1
3
87'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Marko Rog.

4
3
4
1
85'

Bliżej szczęścia gospodarze niż dwie minuty wcześniej. Mieli dwie sytuacje podbramkowe. Najpierw jeden z Rossonerich strzelił głową ponad poprzeczką, a po chwili drugi spóźnił się do płaskiego dośrodkowania z prawego skrzydła.

5
2
2
1
3
83'

Nieudane uderzenie zza pola pola karnego i bramkarz Napoli musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko. To nie mogło zaskoczyć Pepe Reiny.

6
4
2
2
2
80'
77'

Dwoi się i troi wicelider, jednak Milan nie daje się złamać, a sytuacji podbramkowych jest zdecydowanie mniej niż w pierwszej połowie. To może być cisza przed burzą, która rozpęta się w końcówce spotkania.

3
4
5
74'

Radzi sobie Milan z atakami przyjezdnych, choć gra bez Leonardo Bonucciego. Przed momentem jeden z obrońców w czerwono-czarnym pasiaku zatrzymał prostopadłe podanie w kierunku Arkadiusza Milika.

4
3
3
4
7
71'

Napoli musi atakować, jeżeli marzy o dogonieniu Juventusu w tym sezonie. Milan będzie czekać na wolne przestrzenie, żeby wyprowadzić zabójczy kontratak.

5
3
8
3
3
70'

Milan. Schodzi: Nikola Kalinić. Wchodzi: Andre Silva.

3
2
4
2
6
68'

Podwójna zmiana ma ponownie rozruszać widowisko. Maurizio Sarii liczy, że to właśnie Polacy zbudują pierwszą akcję bramkową.

16
10
2
2
1
66'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

66'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

64'

Żółtą kartkę za przewinienie na skrzydle otrzymał Allan.

SSC Napoli
1
1
1
3
63'

Wrzutka z prawego skrzydła w kierunku Nikoli Kalinicia. Blisko Chorwata był Kalidou Koulibaly i nie pozwolił na oddanie strzału w kierunku bramki Pepe Reiny.

4
1
1
1
62'

Rozgrzewa się Arkadiusz Milik. Może właśnie reprezentant Polski przerwie impas strzelecki w tym spotkaniu.

14
10
60'

Godzina pojedynku za publicznością. Kwadrans po przerwie najspokojniejszy z dotychczasowych. Piłkarze wrzucili nieco niższy bieg.

2
57'

Gianluigi Donnarumma obserwuje jak piłka omija jego bramkę po strzałach Azzurrich. Na razie futbolówka, która odbija się rykoszetem, szybuje w pożądanych przez młodziana kierunkach.

3
3
2
3
2
55'

Żółtą kartkę za faul na Christianie Maggio otrzymał Cristian Zapata.

2
2
1
1
1
51'

Napoli ponownie wysyła sygnały ostrzegawcze swojemu przeciwnikowi. Krótkie rozegranie rzutu rożnego w wykonaniu podopiecznych Maurizio Sarriego nie zaskoczyło Milanu.

3
3
1
1
1
48'

Milan stara się rozpocząć drugą połowę równie obiecująco jak pierwszą. To mediolańczycy są częściej na połowie przeciwnika po powrocie z szatni.

3
3
1
1
2
46'

1
45'

Doliczona minuta.

1
1
3
1
2
41'

Wstrzelenie piłki w pole bramkowe Milanu. Tam Lorenzo Insigne było stać tylko na wykopanie futbolówki w powietrze i poirytowanie tym zachowaniem publiczności.

1
1
1
39'

Milan wpakował piłkę do bramki przyjezdnych, ale nie ma żadnych wątpliwości sędzia, że ze spalonego. Nie ma w tej sytuacji gola.

1
3
1
1
35'

Lorenzo Insigne był dotychczas nieco poza centrum wydarzeń i chyba uśpił czujność mediolańczyków. Rajd reprezentanta Włoch zakończył się uderzeniem nieznacznie obok bramki Milanu. Postraszył Insigne!

2
2
1
33'

Nieudana wymiana podań na skrzydle. Rossoneri wznoszą wzrok w niebiosa, ale nie znajdą tam raczej podpowiedzi, jak rozmontować defensywę Napoli.

1
3
2
1
31'

Szybka wymiana podań przed linią pola karnego Milanu zakończyła się uderzeniem Marka Hamsika. Słowak nie przymierzył idealnie, a nawet gdyby piłka leciała w światło bramki, to na posterunku był Gianluigi Donnarumma.

1
1
28'

Dries Mertens czekał długo na podanie z drugiej linii, a kiedy już piłka powędrowała w jego kierunku został w blokach i dał się wyprzedzić Gianluigiemu Donnarummie.

3
2
26'

Dla odmiany dobra interwencja w obronie Rossonerich. Kilka ostatnich minut to spokojniejszy fragment spotkania po dynamicznym otwarciu.

1
3
23'

Nie pierwsze dziś dośrodkowanie w kierunku Nikoli Kalinicia. Odrobinę spóźniony Chorwat musiał się pogodzić z tym, że szybszy obrońca wyekspediował futbolówkę na korner.

2
1
1
22'

Elseid Hysaj zabrał piłkę Franckowi Kessie w banalny sposób. Publiczność nie może uwierzyć, że pomocnik Milanu dał się tak zaskoczyć.

1
1
1
19'

Stracili gospodarze nieco wigoru, a Napoli widzi to i coraz częściej rozgrywa piłkę bliziutko pola karnego Milanu.

1
1
16'

Napoli rozwija żagle. Podanie z drugiej linii trafiło do Driesa Mertensa i ten zobaczył przed swoimi oczami wyłącznie bramkarza. Gianluigi Donnarumma ustawił się idealnie i nie pozwolił Belgowi na zmianę wyniku.

1
1
1
15'

Początek ze wskazaniem na podopiecznych Gennaro Gattuso. Odpowiedział im mocnym strzałem nieznacznie obok bramki Jose Callejon.

1
1
1
1
11'

Nikola Kalinić i Giacomo Bonaventura nieco sobie przeszkodzili i przez to żaden nie wpakował piłki z bliska do bramki po dośrodkowaniu Suso. Publiczność nie może uwierzyć, że gospodarze nie zdobyli gola w tej sytuacji.

1
1
9'

Cristian Zapata przeciął w ostatnim momencie prostopadłe podanie w kierunku napastnika Napoli. To była kluczowa interwencja Kolumbijczyka.

2
1
7'

Już cała seria rzutów rożnych dla Milanu. Suso ma problem z dostarczeniem piłki swoim rosłym kompanom.

2
1
1
2
4'

Giacomo Bonaventura sprawdził czujność Pepe Reiny strzałem po ziemi zza pola karnego. Hiszpan wiedział co się święci i sparował futbolówkę na korner. Także Milan mógł sprawdzić jeden ze swoich wariantów na wykorzystanie stałego fragmentu.

3
3
1
2'

Milan w czerwono-czarnych pasiakach, a jego przeciwnik w jednolitych niebieskich strojach. Pierwsza akcja na skrzydle Elseida Hysaja dała Azzurrim korner.

14:04

Drużyna z Neapolu jest niepokonana w konfrontacjach z Milanem od grudnia 2014 roku. W rundzie jesiennej trwającego sezonu zwyciężyła z zespołem Gennaro Gattuso 2:1 na Stadio San Paolo.

4
3
14:04

Napoli jest wiceliderem Serie A. W poprzedniej kolejce podopieczni Maurizio Sarriego pokonali w dramatycznych okolicznościach Chievo Werona i mogą jeszcze wierzyć w zdobycie mistrzostwa Włoch. Do najlepszego w tabeli Juventusu tracą cztery punkty.

5
3
1
14:04

Rossoneri nie wygrali od trzech kolejek. Ich seria bez porażki, którą śrubowali na początku roku, jest wspomnieniem. Milan musi się obawiać o swoje miejsce premiowane udziałem w eliminacjach do Ligi Europy.