Kilka centr w pole karne Napoli, ale bez strzału głową.

3
2
1
84'

Poprzeczka po strzale Pericy! Zampano idealnie dośrodkował przed bramkę, ale jego koledze zabrakło szczęścia.

1
2
12
2
1
82'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Marko Rog.

4
3
7
12
10
80'

Szansa gości po stracie Hysaja przed własnym polem karnym. Błąd kolegi naprawia Tonelli.

1
4
2
2
77'

Udinese. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Silvan Widmer.

2
1
3
3
1
76'

Udinese. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Rodrigo De Paul.

2
1
2
1
75'

Gol! Strzelił Lorenzo Tonelli. Asystował mu Jose Callejon.

Atomowy strzał głową po dośrodkowaniu spod chorągiewki.

61
26
10
2
6
73'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Allan.

7
2
4
31
20
73'

Napoli nadal atakuje i kolejne gole są chyba kwestią czasu.

13
10
2
4
2
70'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik.

Tak jest! Polak z kilku metrów dobija strzał Callejona!

454
182
43
11
14
68'

Udinese. Schodzi: Giuseppe Pezzella. Wchodzi: Ali Adnan.

5
66'

Gospodarze w ataku. Strzał Mertensa zablokowany, po chwili to samo dzieje się z uderzeniem Milika.

20
7
15
10
5
64'

Gol! Strzelił Raul Albiol. Asystował mu Jose Callejon.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i piękna "główka" obrońcy. Bizzarri bardzo się starał, ale nie sięgnął futbolówki.

80
33
12
9
9
63'

SSC Napoli przypomina teraz rozjuszonego byka!

14
3
5
2
4
60'

Odważnie ruszył środkiem Piotr Zieliński. Jeden, drugi, ale trzeci obrońca już ratuje się faulem. Drybling Polaka nagrodzony brawami.

59
14
6
4
3
57'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Dries Mertens.

14
4
3
5
3
55'

Gol! Strzelił Svante Ingelsson. Asystował mu Francesco Zampano.

Niewiarygodne! Goście prowadzą! Płaskie podanie z prawej strony boiska i celny strzał tuż przy lewym słupku.

32
53'

Zieliński na głowę Milika, ale nasz napastnik przegrywa walkę z obrońcami.

8
5
8
13
8
50'

Lorenzo Insigne wyłożył piłkę Hamsikowi, ale Słowak strzela metr obok dalszego rogu.

3
2
3
4
7
48'

Celnie z dystansu huknął Amadou Diawara! Bizzarri broni "na raty".

1
4
4
2
2
47'

Lekki strzał przewrotką z 15 metrów oddał Andrija Balić.

2
2
3
2
4
46'

Zaczynamy II połowę.

5
2
6
4
3
45+4'

Niesamowita parada Reiny po strzale głową Jankto! Hiszpan przenosi piłkę nad poprzeczką!

12
5
6
2
5
45+2'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Piotr Zieliński.

Podanie na środek pola karnego, gdzie Insigne chytrym przyjęciem piłki gubi Nuytincka i strzela bardzo precyzyjnie, tuż przy słupku.

125
50
15
6
4
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

4
7
8
3
2
41'

Gol! Strzelił Jakub Jankto.

Sensacja w Neapolu! Podanie z prawego skrzydła wzdłuż bramki zamyka na dalszym słupku Jankto. Strzał pod poprzeczkę zszokował gospodarzy.

14
10
12
29
43
38'

Pada na 4. metrze Samir Santos! Rozcięty łuk brwiowy i pretensje do rywala za uderzenie łokciem. Sędzia nie zaregował.

6
5
3
9
3
35'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo. Faulowany Milik.

14
6
8
4
8
33'

Kontra Napoli, ale Milik zatrzymany w środku boiska.

4
3
3
2
8
29'

Wydaje się, że Udinese Calcio wie jak zatrzymać gospodarzy. Napoli bije głową w mur, a wszystko dzieje się w bezpiecznej odległości od bramki Bizzarriego.

5
2
4
2
1
26'

Pierwsza groźna okazja gości, ale od razu zrobiło się gorąco. Zamieszanie na 5. metrze i strzał Baraka prosto w Reinę.

5
2
3
1
1
23'

Milik piętą do Zielińskiego, ale pomocnik przeciagnął dośrodkowanie do Callejona.

16
8
2
1
1
21'

Lorenzo Insigne szukał miejsca na oddanie strzału i znalazł je. Płasko z 18 metrów, ale wyraźnie obok celu.

1
1
2
5
1
17'

Zdecydowana przewaga Napoli, ale póki co Albano Bizzarri jest zaporą nie do przejścia.

1
1
2
1
7
14'

Lekarze na boisku. Centra w pole karne Udinese i zderzenie Samira Santosa z własnym bramkarzem.

4
7
8
6
2
12'

Jeden z obrońców podbija strzał Milika, zasłonięty bramkarz niepewnie odbił piłkę, a ta przelatuje tuż obok bramki.

15
7
7
6
4
10'

Brawa dla Piotrka Zielińskiego! Polak przedarł się prawym skrzydłem i idealnie wycofał do Insigne. Mocne uderzenie broni Bizzarri.

29
8
5
2
2
8'

"Petarda" odpalona przez Hamsika z 25 metrów! Albano Bizzarri lewą ręką zbija piłkę do boku.

8
9
10
3
4
5'

Drugi raz w pole karne zagrywa Zieliński, ale zbyt nisko i prosto pod nogi obrońców gości.

6
3
5
4
4
2'

Zieliński zagrywa za plecy defensywy Udinese, ale Bizzarri uprzedził Milika.