Inter. Schodzi: Danilo D'Ambrosio. Wchodzi: Yann Karamoh.

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

4
6
89'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Paulo Dybala.

Mistrz Włoch odzyskał prowadzenie w końcówce regulaminowego czasu. Ogromna dramaturgia derbów Italii. Gonzalo Higuain ma stolowe nerwy w takich okolicznościach. To była argentyńska bramka, ponieważ napastnik Juventusu skorzystał z dośrodkowania Paulo Dybali z rzutu wolnego!

45
26
10
28
73
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcelo Brozović.

2
1
3
3
9
87'

Gol! Strzelił Juan Cuadrado.

Juan Cuadrado nie potrafił obsłużyć dobrym podaniem żadnego kompana, więc w tej sytuacji postanowił być egzekutorem. Juventus doprowadził do remisu. Kolumbijczyk strzelił z praktycznie zerowego kąta obok Samira Handanovicia do siatki.

Juventus FC
46
20
6
20
53
84'

Inter. Schodzi: Mauro Icardi. Wchodzi: Davide Santon.

83'

Gonzalo Higuain strzelił po podaniu wysoko ustawionego Juana Cuadrado nad poprzeczką bramki Interu. Denerwują się na siebie przyjezdni, ponieważ stracili kontrolę nad sytuacją na boisku i w wyścigu po mistrzostwo Włoch.

7
4
1
80'

Inter. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Borja Valero.

4
2
1
2
1
77'

Żółtą kartkę za przewinienie na skrzydle otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
3
1
2
1
2
77'

Juventus nadziewa się na kontrataki, ponieważ nie zabezpiecza tyłów. Mógł wymierzyć za to karę Mauro Icardi, jednak spóźnił się do podania Antonio Candrevy.

3
2
2
1
3
75'

Samir Handanović nie przepuścił piłki do bramki po uderzeniu Paulo Dybali z rzutu wolnego. Piękna interwencja Słoweńca, a Argentyńczyk nie może uwierzyć, że nie ma gola.

8
8
2
1
3
73'

Turyńczycy nacierają bez efektu. Wprowadzony z ławki rezerwowych na boisko Paulo Dybala wywalczył korner, po którym nie było niebezpiecznie z perspektywy Interu.

5
3
4
1
1
70'

Douglas Costa nie zaskoczył swoim uderzeniem Samira Handanovicia, a do końca regulaminowego czasu pozostało Juventusowi zaledwie 20 minut.

4
9
3
2
3
65'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Andrea Barzagli.

Kibice przecierają oczy ze zdumienia. Inter odwraca los pojedynku w osłabieniu. Piłka ponownie wylądowała w bramce Juventusu. Tym razem skierował ją tam Andrea Barzagli po mocnym wstrzeleniu Ivana Perisicia. Wcześniej Chorwat wygrał pojedynek na skrzydle z Juanem Cuadrado.

81
44
21
14
23
63'

Gonzalo Higuain miał szansę na zdobycie kolejnego argentyńskiego gola w tym spotkaniu. Napastnik Juventusu ominął Samira Handanovicia i pozostało mu tylko skierować piłkę do odsłoniętej bramki. Z ostrego kąta okazało się to jednak być zbyt trudne zadanie.

4
5
1
5
5
61'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Paulo Dybala.

5
3
4
4
4
58'

Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Danilo D'Ambrosio.

2
1
3
2
56'

Danilo D'Ambrosio nie dośrodkował na tyle precyzyjnie, żeby Mauro Icardi mógł ponownie dopaść do futbolówki i po raz drugi wstrząsnąć Juventusem.

3
54'

Dziesięciu gospodarzy naciera na bramkę jedenastu przyjezdnych. Niesiony dopingiem Inter stara się udowodnić, że należy mu się miejsce w Lidze Mistrzów.

3
1
1
52'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Joao Cancelo.

Przypomniał o sobie superstrzelec Interu w ważnym dla zespołu momencie. Mauro Icardi doprowadził do remisu, choć gospodarze grają w osłabieniu. Nie miał obok siebie przeciwnika, więc główkował precyzyjnie po dośrodkowaniu Joao Cancelo z rzutu wolnego.

54
35
5
12
19
52'

Żółtą kartkę za przewinienie na Milanie Skriniarze otrzymał Mario Mandzukić.

7
4
1
49'

Antonio Candreva nie zabrał się z futbolówką w polu karnym mistrza Włoch. Tylko sprowokował do wyjścia z kontratakiem przeciwników.

1
1
46'

2
45+5'

Piłka w siatce dzięki Blaise'owi Matuidiemu, jednak po zobaczeniu powtórki sędzia postanowił anulować gola. Nie może się cieszyć Francuz, ponieważ był na spalonym.

2
3
3
3
1
45+2'

Dwa stałe fragmenty wykonane przez piłkarzy z Mediolanu. Dośrodkowanie Antonio Candrevy zostało wybite przez obrońców Juventusu, a uderzenie Marcelo Brozovicia zablokowane.

1
45'

Doliczone 6 minut do regulaminowego czasu.

2
1
1
45'

Żółtą kartkę za faul na Mauro Icardim otrzymał Andrea Barzagli.

1
42'

Blaise Matuidi nie przymierzył dobrze po wrzutce Douglasa Costy i Samir Handanović nie musiał interweniować po uderzeniu Francuza.

1
2
39'

Juventus chciał zaatakować gospodarzy w ekspresowy sposób po przechwycie Juana Cuadrado, jednak Mario Mandzukić zatrzymał się na Antonio Candrevie. Włoch już wrócił na murawę i zamierza kontynuować grę w derbach Italii.

1
1
2
35'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Antonio Candrevy. Autor dotychczas najgroźniejszego uderzenia na bramkę Juventusu opuścił boisko na moment.

1
1
1
34'

Z kolei Stara Dama w ataku pozycyjnym zgodnie z zasadą, że każda minuta z piłką przy naszych nogach, to minuta mniej dla przeciwnika.

2
1
32'

Stara się to rozsądnie rozegrać zespół z Mediolanu. Przed nim jeszcze godzina w osłabieniu, więc nie może zaatakować na hurra mistrza Włoch.

2
1
29'

Antonio Candreva zmusił Gianluigiego Buffona do wysiłku po raz pierwszy w tym pojedynku. Pomocnik Interu oddał uderzenie z dystansu i bramkarz gości musiał sparować piłkę na korner.

4
2
1
2
2
27'

Sędzia irytuje publiczność w Mediolanie. Kibice są poddenerwowani, że Daniele Orsato nie podyktował rzutu wolnego po niebezpiecznym starciu Miralema Pjanicia z Rafinhą.

4
1
3
1
1
25'

Ivan Perisić przeprowadził akcję w swoim stylu. Wyglądała ona dobrze tylko do momentu oddania uderzenia z lewego skrzydła. Gianluigi Buffon nie został ponownie zmuszony do interweniowania.

1
1
1
1
1
22'

Samir Handanović wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko po dośrodkowaniu Juana Cuadrado. Stać Kolumbijczyka na posłanie zdecydowanie dokładniejszego podania w pole karne Interu.

1
1
1
1
1
21'

Żółtą kartkę za faul na Rafinhi otrzymał Miralem Pjanić.

3
1
1
4
20'

Nie ma podwójnej kary dla Interu po faulu Matiasa Vecino. Nie przymierzył dobrze z rzutu wolnego Miralem Pjanić.

3
1
1
2
18'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Matias Vecino.

To już koniec derbów Italii dla pomocnika rodem z Urugwaju. Atak wyprostowaną nogą w Mario Mandzukicia zasłużył zdaniem sędziego na czerwoną kartkę.

Inter Mediolan
22
9
8
8
11
16'

Douglas Costa rozpoczął strzelanie w Mediolanie.

4
1
2
1
14'

Gol! Strzelił Douglas Costa.

Juventus wyszedł na prowadzenie w kwadransie otwierającym spotkanie. Douglas Costa umie nie tylko świetnie asystować, ale również oddać celne uderzenie do bramki przeciwnika. Dośrodkowanie z prawego skrzydła zaskoczyło Antonio Candrevę, ale nie Brazylijczyka, który huknął z półwoleja na 1:0!

36
19
8
11
28
11'

Walka o panowanie w centrum boiska. Piłkarze może i chcą, ale mają problem z przeniesieniem futbolówki w pole karne przeciwnika.

1
1
1
9'

Marcelo Brozović przejął futbolówkę i próbował przebić się w pole karne Juventusu. Na drodze doświadczonemu Chowatowi stanął Andrea Barzagli, który musi stanąć na wysokości zadania pod nieobecność kontuzjowanego Giorgio Chielliniego.

6'

Nieudana próba rozegrania piłki przez Brazylijczyków z Juventusu. Douglas Costa nie opanował jej po podaniu rodaka Alexa Sandro, więc ta wróciła w posiadanie podopiecznych Luciano Spallettiego.

1
1
3
5'

Żółtą kartkę za faul na Ivanie Perisiciu otrzymał ekspresowo otrzymał Juan Cuadrado.

Juventus FC
3
4'

Juventus wywalczył pierwszy korner. Ze stałego fragmentu Miralem Pjanić dośrodkował na głowę idealnie ustawionego Danilo D'Ambrosio.

2
1
2'

Próbuje zaatakować na początku spotkania Stara Dama. Matias Vecino nie pozwolił, żeby podanie dotarło do ustawionego na prawym skrzydle Douglasa Costy. Brazylijczyk musiał gonić za mediolańczykami.