Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

3
4
90+1'

Gol! Strzelił Marco Tumminello. Asystował mu Bruno Martella.

Ostatnia nadzieja przyjezdnych na zapunktowanie w Neapolu została rozbudzona. Zmiennik zdobył gola kontaktowego na samym początku doliczonego czasu!

13
87'

Alex Cordaz nie pozwolił cieszyć się z gola Piotrowi Zielińskiemu. Drugi pojedynek tych zawodników po przerwie i ponownie bramkarz Crotone zdołał wybić futbolówkę na korner.

2
1
1
1
1
85'

Powoli zbliża się do końca to spotkanie. Druga połowa bez goli, bez kartek, także emocje umiarkowane. W pierwszej części Azzurri mieli 72 procent posiadania piłki i niewiele się to zmieniło po przerwie, pomimo początkowego przyspieszenia Crotone.

2
1
1
82'

Marco Tuminello nie wygrał pojedynku z Elseidem Hysajem. Widać, że przyjezdni mieli plan zaatakowania Napoli skrzydłami, jednak nie przyniósł on korzyści.

1
1
1
1
80'

Przyjezdni są bezradni na połowie Napoli. Do końca regulaminowego czasu 10 minut. Prawdopodobnie ostatnie 10 minut Crotone w elicie.

1
1
1
77'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Marko Rog.

1
1
75'

Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Marek Hamsik.

74'

Dries Mertens, a sekundę później Jorginho stanęli przed szansą na zadanie ostatecznego ciosu zawodnikom Crotone. Świetna pozycja, mimo to piłka nie znalazła drogi do bramki.

1
2
1
72'

Mario Rui nie pozwolił na wiele szarżującemu w bocznym sektorze boiska Davide Faraoniemu.

1
1
70'

W ostatnich minutach warto wyróżnić kolejne ataki Lorenzo Insigne. Włoch najpierw próbował uruchomić dośrodkowaniem Arkadiusza Milika, a później Jose Callejona. Chwilę później Polak zwolnił miejsce na murawie Driesowi Mertensowi.

2
1
1
69'

Allan ponownie przytrzymał piłkę w centrum boiska, a poddenerwowani wynikiem oraz obrazem spotkania przeciwnicy sfaulowali pomocnika Napoli.

1
1
1
67'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Dries Mertens.

3
3
3
16
17
66'

Trener przyjezdnych może już wyłącznie założyć rękę na rękę i czekać na cud w Neapolu. Wykorzystał już komplet zmian.

3
5
2
2
3
64'

FC Crotone. Schodzi: Marcello Trotta. Wchodzi: Marco Tumminello.

1
60'

Jorginho umiejętnie zastawił piłkę i sprowokował przeciwnika do faulu. Napoli od rzutu wolnego.

1
1
1
56'

Lorenzo Insigne myśli o kolejnej asyście, a Arkadiusz Milik, jak na rasowego snajpera przystało, o drugim gol. Mocne uderzenie reprezentanta Polski, ale trochę tym razem zabrakło.

2
2
1
53'

Faul na 30. metrze przed bramką Alexa Cordaza. Nie zaskoczyło Napoli swojego przeciwnika wrzutką Allana.

1
1
2
1
1
51'

Lorenzo Insigne ma prawo myśleć po cichu o trzeciej asyście. Potrzeba do tego jednak lepszego dośrodkowania niż przed momentem.

2
2
50'

Marcello Trotta miał szansę na zmianę wyniku na początku drugiej połowy. Piłkę po uderzeniu ofensywnego zawodnika Crotone zatrzymał Kalidou Koulibaly.

3
3
2
1
49'

Nic z tego. Bronią rzetelnie piłkarze Napoli.

3
2
48'

Davide Faraoni nie zagroził neapolitańczykom swoim dośrodkowaniem. Na pocieszenie Crotone ma szansę na zdobycie gola kontaktowego z rzutu rożnego. To już ich szósty korner w tym spotkaniu.

1
1
1
1
46'

Rekordowo długa przerwa zakończona.

3
1
3
46'

FC Crotone. Schodzi: Marcus Rohden. Wchodzi: Adrian Stoian.

Adrian Stoian #5
Marcus Rohden #6
1
1
1
17:27

Cały czas kibice czekają na wznowienie gry na sześciu stadionach.

2
42'

Jeszcze jeden atak błyskotliwego duetu Jose Callejon oraz Lorenzo Insigne. Futbolówka po uderzeniu Hiszpana zmierzała pod poprzeczkę bramki Crotone, skąd sparował ją Alex Cordaz.

2
1
1
42'

72 procent posiadania piłki po stronie Napoli. To mówi najwięcej o obrazie spotkania.

4
4
1
1
40'

Pepe Reina żegna się dziś z kibicami w Neapolu. Na razie miał trochę pracy, ale interweniuje pewnie. Hiszpan złapał piłkę po zagraniu Andrei Barberisa.

1
1
1
1
38'

Zapachniało rzutem karnym dla Napoli po starciu z udziałem Lorenzo Insigne. Sędzia był łaskawy dla przyjezdnych z południa Włoch.

2
2
36'

Jose Callejon podwoił przewagę Napoli.

2
2
1
1
34'

Piotr Zieliński mierzył zza pola karnego. Odważna, ale niebezpieczna próba. Crotone ratował po strzale reprezentanta Polski bramkarz.

6
3
2
2
1
32'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Idzie za ciosem drużyna z Neapolu. Chce zakończyć sezon z przytupem i jeszcze raz uszczęśliwić publiczność na Stadio San Paolo. Druga bramka to dzieło Jose Callejona, który rozegrał atak z Lorenzo Insigne!

67
37
8
5
7
31'

Dwa kwadranse za kibicami i wciąż autorem jedynego gola Arkadiusz Milik. Miał ochotę na podwojenie przewagi Napoli strzałem z dystansu Jorginho, ale nie sprawił problemu Alexowi Cordazowi.

4
1
1
2
1
28'

Sytuacja przyjezdnych jest coraz trudniejsza. Po stracie gola nie mogą już liczyć wyłącznie na defensywę, a muszą spróbować dobrać się do bramki Pepe Reiny.

1
3
1
1
26'

Napoli nadal na połowie przeciwnika. Przed momentem wicemistrz Włoch egzekwował dwa rzuty rożne z rzędu, ale żaden nie poskutkował drugim golem.

5
4
1
25'

Polak wyprowadził Napoli na prowadzenie.

26
20
3
1
2
23'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik.

Arkadiusz Milik dostał szansę pokazania się w podstawowym składzie Napoli i absolutnie nie zamierza jej zmarnować. Reprezentant Polski zdobył piątego gola w sezonie głową po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne z lewego skrzydła!

258
131
38
7
8
20'

Arkadiusz Milik polował na piłkę po podaniu z bocznego sektora boiska. Przytomnie wyszedł na przedpole Alex Cordaz.

8
9
4
5
5
17'

Piotr Zieliński uruchomił dobrym podaniem szarżującego na prawym skrzydle Jose Callejona. Alex Cordaz musiał do końca uważać na Hiszpana.

12
5
2
1
15'

Andrea Nalini rozegrał piłkę z Marcelo Trottą. W duecie rozmontowali defensywę z Neapolu, jednak mieli problem z dostarczeniem futbolówki ustawionemu na desancie Simiemu.

1
1
1
12'

Federico Ceccherini podłączył się do ataku zespołu ze strefy spadkowej. Pepe Reina nie miał problemu z zatrzymaniem piłki po zagraniu defensora.

1
1
1
11'

Po dośrodkowaniu Andrei Naliniego z rzutu rożnego sprytniejsi w polu karnym byli podopieczni Maurizio Sarriego.

1
1
9'

Akcja z wykorzystaniem Arkadiusza Milika. W ostatnim momencie wmieszali się w rozegranie gospodarzy zawodnicy Crotone.

4
3
2
1
6'

Pojedynek z udziałem Allana zakończył się faulem. Na dodatek sędzia zarządził krótką przerwę, żeby Brazylijczyk oraz jego przeciwnik doszli do siebie.

1
1
2
3'

W posiadaniu piłki Azzurri. Aby uratować się przed spadkiem Crotone musi zagrać taktyczny majstersztyk na terenie wicemistrza Włoch. Na razie czeka na ruch faworyta.