3
2
2
88'

Końcówka meczu w deszczu, ale trudno tym usprawiedliwiać nieskutecznego egzekutora rzutu karnego.

1
85'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Stephan Lichtsteiner!

Doświadczony Szwajcar dostał piłkę w prezencie od partnerów z zespołu i nie potrafił tego prezentu skonsumować. Stephan Lichtsteiner nie pokonał strzałem z rzutu karnego Nicolasa.

4
3
4
3
10
84'

Szansa na gola z rzutu karnego dla Juventusu po przewinieniu Enrico Bearzottiego na Mario Mandzukiciu!

1
1
83'

Opanowali sytuację na własnej połowie Bianconeri, ale nie przeprowadzają huraganowych ataków. Jeden moment zawahania i niespodziewanie stracą prowadzenie.

1
81'
ZMIANA

Hellas. Schodzi: Ryder Matos. Wchodzi: Bruno Petković.

wchodzi Wchodzi
Bruno Petković #70
schodzi Schodzi
79'

Łzy wzruszenia na trybunach. Nie z powodu gola beniaminka, a pożegnania z Gianluigim Buffonem.

2
5
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alessio Cerci. Asystował mu Romulo.

Po raz drugi w sezonie Hellas Werona strzelił gola Juventusowi. Niecodzienna sytuacja. Alessio Cerci uciekł Daniele Ruganiemu i wykorzystał dośrodkowanie Romulo, który niewiele wcześniej uciekł na prawym skrzydzle Mario Mandzukiciowi. Carlo Pinsoglio skapitulował.

Hellas Werona
10
4
4
5
9
74'

Po rykoszecie Paulo Dybala dopadł do piłki i powinien uruchomić podaniem Gonzalo Higuain. Zabrakło porozumienia Argentyńczykom, choć zazwyczaj współpracują wzorowo w polu karnym przeciwnika.

72'

Strzał, a może dośrodkowanie Romulo, który aktywnie gra na prawym skrzydle od początku spotkania. Pewne jest to, że nie ma gola kontaktowego.

1
69'

W bramce Bianconerich nastąpiła zmiana warty. Ciekawe, czy Carlo Pinsoglio będzie miał możliwość wykazania się. Na razie Hellas Werona nie potrafi przeprowadzić takiego ataku jak w pierwszej połowie.

1
1
66'
ZMIANA
64'

Legenda Juventusu opuściła boisko! Wzruszający moment w Turynie.

3
3
1
12
3
63'
ZMIANA
62'
ZMIANA
61'

Claudio Marchisio próbował zaskoczyć bramkarza z dystansu.

1
1
59'

Ryder Matos stoczył pojedynek z Gianluigim Buffonem. Triumfujący bramkarz Juventusu objął przyjacielsko zrezygnowanego Brazylijczyka.

5
1
1
58'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Paulo Dybali otrzymał Marco Fossati.

Marco Fossati #8
1
1
1
1
56'

Nicolas rehabilituje się częściowo za złe zachowanie przed golami. Bramkarz gości poradził sobie po akcji Paulo Dybali.

55'

Uśmiechnięty i zadowolony z powodu wyniku Gianluigi Buffon dziękuje kibicom za nieustanną owację.

5
4
1
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miralem Pjanić.

Worek z bramkami rozwiązał się. Juventus poczuł krew i w dwie minuty praktycznie zagwarantował sobie zwycięstwo na zakończenie sezonu. Po zagraniu Alexa Sandro i uderzeniu Miralema Pjanicia bramkarz Nicolas tylko obserwował lot piłki do siatki.

12
5
1
1
1
51'

Żółtą kartkę za faul na Paulo Dybali otrzymał Mohamed Fares.

Mohamed Fares #93
2
1
1
1
1
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniele Rugani.

Ataki Juventusu na początku drugiej połowy skutkują golem. To co nie wyszło zawodnikom ofensywnym przed przerwą, udało się defensorowi Daniele Ruganiemu. Po dośrodkowaniu Douglasa Costy nie popisał się Nicolas i ułatwił Włochowi zdobycie pierwszego gola!