4
3
5
90'

Gol! Strzelił Konstantin Kuchayev. Asystował mu Aleksandr Gołowin. Honor CSKA ratuje rezerwowy Kuchayev, który mocnym strzałem trafił na 4:1.

22
89'

Fatalne zagranie Aleksandra Gołowina. Ni to strzał, ni to podanie...

6
2
2
2
2
85'

Fatalne uderzenie Marcusa Rashforda z rzutu wolnego. Jak mawia klasyk - chciał tym strzałem postraszyć gołębie na stadionie.

3
6
3
3
3
84'

CSKA. Schodzi: Vitinho. Wchodzi: Konstantin Kuchayev.

2
83'

Vitinho zaliczył celny strzał do pomeczowych statystyk.

3
2
2
2
2
83'

Tymczasem w drugim meczu grupy A również padło mnóstwo goli. Na kilka minut przed końcem spotkania FC Basel gromi Benficę Lizbona aż 5:0!

3
2
2
2
2
80'

Szybki wypad United, długa piłka do Matteo Darmiana, ale po raz kolejny skórę kolegom ratuje Akinfiejew.

2
2
2
2
2
80'

Piłkarze CSKA czekają już na koniec spotkaia, a gościom nie spieszy się z kolejnymi akcjami ofensywnymi.

5
2
2
2
2
76'

Jesse Lingard został zablokowany na skrzydle.

4
2
2
2
6
72'

CSKA. Schodzi: Ałan Dzagojew. Wchodzi: Georgij Milanow.

72'
71'

Romelu Lukaku walczył z całą linią obronną CSKA i prawie wyszedł z tego pojedynku zwycięsko.

4
5
1
1
1
71'

United oszczędzają już siły na ligowe spotkanie z Crystal Palace.

2
6
1
1
1
67'

CSKA. Schodzi: Fyodor Chalov. Wchodzi: Timur Zhamaletdinov.

1
67'

Man Utd. Schodzi: Ashley Young. Wchodzi: Matteo Darmian.

66'

Fatalny strzał Vitinho.

2
3
2
2
2
64'

CSKA rozbite. Wymowny jest fakt, że przy wyniku 0:4 najlepszym piłkarzem gospodarzy jest... Igor Akinfiejew.

6
4
2
2
2
60'

Jesse Lingard w pierwszym kontakcie z piłką mógł strzelić gola, lecz jego strzał z kilku metrów świetnie zatrzymał Igor Akinfiejew.

1
2
2
2
6
60'
59'

2
57'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Deklasacja! Igor Akinfiejew najpierw świetnie odbił strzał Martiala, ale wobec dobitki Ormianina nie miał już nic do powiedzenia!

Manchester United
33
17
3
2
1
57'

Bardzo ładne podanie do Lukaku, jednak Belg źle zabrał się z piłką. Gdyby przyjęcie było lepsze, napastnik wyszedłby sam na sam.

2
2
2
3
4
54'

Pontus Wernbloom łokciem zaatakował Henricha Mchitarjana i sędzia ukarał go żółtą kartką.

2
3
3
3
4
54'

Vitinho zablokowany przed polem karnym.

1
1
1
1
1
54'

Dośrodkowanie Ałana Dzagojewa wybite przez Blinda.

2
3
2
3
2
51'

Ashley Young dośrodkował z prawego skrzydła, a Daley Blind minimalnie niecelnie główkował.

2
1
1
1
2
49'

Bomba Lukaku z jedenastu metrów kapitalnie zatrzymana przez Akinfiejewa.

2
1
2
1
2
46'

Aleksandr Gołowin huknął z z wysokości pola karnego, lecz piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
1
4
1
1
46'

Gramy dalej! Czekamy na kolejne gole!

2
2
1
1
1
44'

Ałan Dzagojew uderzył z dwudziestu metrów. David de Gea pewnie wyłapał piłkę.

2
2
3
2
2
43'

Ależ teraz Anthony Martial zatańczył z obrońcami! Mijał kolejnych defensorów jak tyczki, aż ostatecznie piłka trafiła pod nogi Andera Herrery, którego strzał został zablokowany.

4
2
2
2
2
42'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Gołowin.

3
3
3
3
3
42'

Przyjezdni spokojnie rozgrywają piłkę. Piłkarzom CSKA powoli odechciewa się gonić za piłką.

3
2
2
2
3
38'

Vitinho uderzył celnie z dystansu, jednak wprost w ręce De Gei.

2
2
2
2
2
36'

To mógł być gol dla gospodarzy. Po koronkowej akcji Chalov wpadł w pole karne i potężnym strzałem przymierzył na bramkę, lecz David de Gea końcami palców sparował jego próbę.

3
1
1
2
1
34'

Bomba Romelu Lukaku sprzed pola karnego, a Igor Akinfiejew odbił piłkę na rzut rożny.

4
3
1
1
2
33'

United coraz bardziej koronkowo próbuje rozgrywać swoje akcje. Kolejne gole są tylko kwestią czasu.

6
6
1
1
1
31'

Zapowiada się pogrom CSKA. Goście są piekielnie niebezpieczni w ofensywie.

7
5
5
4
4
26'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Anthony Martial. Dublet Belga! Wrzutka z lewej strony, fatalny kiks Wasilija Bieriezuckiego i Lukaku z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

48
28
4
3
5
25'

CSKA Moskwa bez pomysłu na ekipę Jose Mourinho. Póki co zapowiada nam się na pewne zwycięstwo Manchesteru United.

8
8
3
2
2
22'

Bardzo groźnie z ponad dwudziestu metrów przymierzył Aleksandr Gołowin i do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.

4
2
3
2
2
22'

Nemanja Matić dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę zgrał Chris Smalling, ale nikt nie zamknął akcji.

3
2
3
3
5
18'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Pewny strzał Francuza w lewy róg bramki i mamy 2:0 dla United!

44
25
4
3
5
18'

Henrich Mchitarjan padł w polu karnym, a sędzia wskazł na "wapno"!

10
5
4
2
1
17'

Vitinho strzelał z pola karnego, ale został zablokowany, piłka odbiła się jeszcze od napastnika CSKA i opuściła boisko.

3
2
1
2
1
13'

Daley Blind świetnie wypatrzył w polu karnym Henricha Mchitarjana, lecz strzał Ormianina z kilku metrów wybornie zatrzymał Igor Akinfiejew!

1
1
3
1
1
11'

Lukaku ładnie rozprowadził piłkę do Henricha Mchitarjana, ale jego uderzenie sprzed pola karnego zostało przyblokowane.

1
1
1
1
3
10'

Czerwone Diabły kontrolują przebieg spotkania. Gospodarze czekają na własnej połowie na szybkie kontrataki.

6
3
2
1
1
8'

Henrich Mchitarjan prostą stratą zakończył akcję Manchesteru.

2
1
1
4
2
6'

Ałan Dzagojew mocno uderzył z osiemnastego metra, ale świetnie interweniował David de Gea.

5
5
2
3
1
4'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Anthony Martial. Szybka kontra United, Martial dośrodkował z lewej strony, a rosły Belg główką otworzył wynik meczu.

57
27
4
3
5
3'

Aleksandr Gołowin posłał długie podanie w kierunku pola karnego gości, ale sytuację wyjaśnili obrońcy.