CSKA. Schodzi: Fedor Czalow. Wchodzi: Astemir Gordjuszenko.

66'

Man Utd. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Scott McTominay.

1
66'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Juan Mata. Już kiedyś coś podobnego widzieliśmy. Chyba w 1999 roku, tyle że w doliczonym czasie. Wyjście gospodarzy 2 na 2. Mata do Rashforda, a ten w sytuacji sam na sam pewnie do bramki. Już 2:1! Kto był w toalecie, ten... się zdziwi.

41
26
13
6
10
64'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Paul Pogba. Piękne dogranie Pogby, do... zawiesiny doszedł Lukaku i uderzył obok bramkarz. Kunszt, majestria, delicje, truskawka w... szampanie! 1:1!

38
23
3
6
8
63'

Wydawało się, że Czerwone Diabły rozkręcają się. Jednak gościom w porę udało się oddalić grę od własnej bramki. Wygrana 1:0 nic jednak Rosjanom nie daje.

3
59'

Marcus Rashford z rzutu wolnego, po głowie jednego z zawodników stojących w murze, metr ponad bramką.

1
1
1
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksiej Bieriezucki.

3
1
1
1
1
55'

Shaw mocno dośrodkował, Chris Smalling chciał głową wbić piłkę do siatki. Zabrakło niewiele.

54'

Pogba nadepnął rywala. Oczywiście wszystko to był przypadek.

1
1
1
51'

Piłka pod polem karnym CSKA. ManU przyspieszył grę i dąży do wyrównania.

1
1
47'

Mocny strzał Rashforda odbił bramkarz CSKA. ManU nie rzucił się do ataku, to goście więcej mają póki co z gry.

1
1
46'

Gramy po przerwie.

3
45'

Gol! Strzelił Ałan Dzagojew. Asystował mu Vitinho. To się porobiło! Akcja prawą stroną, dośrodkowanie i strzał Vitinho odbił się od pleców Dzagojewa i piłka wpadła do siatki. Wydawało się, że gol padł ze spalonego, ale za linię wyjechał wślizgiem jeden z graczy gospodarzy. Bramka słusznie została uznana. 0:1!

22
16
10
12
16
43'

Tik tak, tik tak. To nie tiki taka, to sekundy upływają, a my nudzimy się coraz bardziej.

1
4
1
1
2
40'

Coraz bliżej końca pierwszej części. Jeśli ktoś postawił sporą sumę na to, że gole padną przed przerwą wkrótce może mieć problemy.

1
37'

Zamieszanie w polu karnym United. Piłkę otrzymał Vitinho, uderzył i... Nie, tak spudłować chyba się nie da.

1
1
34'

Aktywniejsi w ostatnich minutach są goście. Jednak piłkarze CSKA nie potrafią poważniej zagrozić gospodarzom.

1
1
30'

Gospodarze nie spieszą się. Remis daje im pełen komfort gry, a gole... i tak w końcu padną.

1
28'

Zawodnikom CSKA udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Mecz wyrównał się.

1
26'

Z dystansu uderzył Vitinho. Wysoko ponad bramką gospodarzy.

1
22'

Shaw wzdłuż bramki, ale trochę niedokładnie i Rashford nie zdołał wbić piłki do siatki czymkolwiek.

1
1
20'

Luke Shaw uderzył groźnie, Igor Akinfiejew obronił ten strzał oraz poprawkę.

1
1
18'

Gospodarze mają spotkanie pod kontrolą. Gol dla nich jest kwestią czasu. Kto ma wolne środki, to już wie co powinien z nimi zrobić.

1
1
15'

Marcus Rashford otrzymał piłkę w polu karnym, natychmiast uderzył z ok. 10 metrów. Bramkarz zdołał odbić  strzał.

1
12'

Płaski strzał z ok. 18 metrów oddał Ałan Dzagojew, piłkę spokojnie złapał Romero.

1
1
1
10'

Na bramkę póki co uderzają gospodarze, ale ich próby są często blokowane. W ostatnich sekundach działo się tak dwukrotnie.

2
7'

CSKA pod polem karnym gospodarzy, ale goście wciąż nie potrafią zagrozić rywalom.

1
1
3'

Konkretniej za to atakuje ManU. Dogranie do Marcusa Rashforda, a ten w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza. Piłka odbiła się od słupka i wróciła na boisko!

1
1
1
3
3'

Starają się zaatakować piłkarze CSKA, ale dość nieśmiało próbują.

1
1
20:28

Faza grupowa Ligi Mistrzów na ostatniej prostej. Przed 6. kolejką tylko kataklizm mógłby odebrać Manchesterowi United awans do dalszych gier. Z kolei CSKA ma jeszcze szanse nawet na 1. miejsce. Jednak w przypadku wygranej Rosjanie muszą liczyć na potknięci FC Basel.