Liga Mistrzów: Grupa B
18 paź 2017 20:45
90+1'

Angel di Maria przed szansą na dublet, ale tym razem techniczny strzał mija dalszy słupek bramki Anderlechtu.

5
3
2
1
89'
88'

Gol! Strzelił Angel di Maria.

Błąd gospodarzy przy wyprowadzeniu piłki i di Maria podcina piłkę nad bramkarzem.

Paris Saint-Germain
22
15
5
5
8
85'

Goście w końcowych minutach szanują piłkę. Wymiana podań bez przemieszczania się do przodu, na zyskanie czasu.

2
2
2
82'
80'

Centra z prawego skrzydła i "główka" Hanniego. Areola odbił piłkę przed siebie, ale dobijający Henry Onyekuru trafił tylko w poprzeczkę!

4
3
1
77'

Adrien Trebel kropnął z 25 metrów, ale piłka przeleciała metr nad poprzeczką.

2
1
1
1
2
75'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

74'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Angel di Maria.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Teodorczyk. Faul taktyczny.

4
3
1
5
7
71'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Julian Draxler.

69'

Świetne podanie z lewej flanki tuż przed bramkę Anderlechtu. Akcję na wślizgu skutecznie zamknął Edinson Cavani, ale nie dane mu było cieszyć się z tego gola. Ponownie ofsajd.

1
1
1
1
1
66'

Gol! Strzelił Neymar.

Rzut wolny z 21 metrów po faulu Appiaha na Neymarze. Zawodnicy w murze podskoczyli i dokładnie pod ich nogami uderzył Brazylijczyk. Mamy 0:3.

30
12
7
13
23
63'

Hanni strzelił obok muru, w prawy dolny róg bramki PSG, ale dokładnie tam stał Areola.

4
3
2
1
3
62'

Świetnie tuż przed polem karnym gości zastawił się Łukasz Teodorczyk i Motta musiał faulować. Kwalifikowało się to na kartkę, ale sędzia oszczędził pomocnika.

1
1
1
1
3
59'

Prostopadła piłka od Verrattiego, ale Cavani przegrywa pojedynek oko w oko z Selsem. Dobitka Mbappe szybuje już wysoko nad poprzeczką.

1
58'

Piłka pod nogą Mbappe Lottina, a ten stał 5 metrów przed bramkarzem. Zaskoczony napastnik komicznie skiksował, ale wyszło z tego podanie. Edinson Cavani trafia pod poprzeczkę, ale gol nie został uznany. Był spalony.

2
57'

Anderlecht. Schodzi: Sven Kums. Wchodzi: Josue Sa.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Henry Onyekuru. Przeszkadzanie we wznowieniu gry.

RSC Anderlecht
1
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Kylian Mbappe Lottin. Za grę po gwizdku.

2
1
53'

Dani Alves dogrywa w pole karne na 6. metr, gdzie tor lotu piłki zmienia głową Neymar... zabrakło centymetrów.

2
3
2
2
2
52'

Bardzo niecelny strzał Trebela z 24 metrów.

1
2
1
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Motta. Za dyskutowanie z arbitrem.

1
2
3
2
2
49'

Trio Neymar - Mbappe - Cavani totalnie rozmontowało obronę Anderlechtu. Czysta okazja przed Urugwajczykiem, ale ten strzela wolejem i trafia w poprzeczkę.

3
3
6
3
3
48'

Sofiane Hanni dograł przed bramkę spod linii końcowej, ale obrońcy dobrze przyblokowali Teodorczyka.

4
4
4
3
2
46'

Początek II połowy.

3
2
1
2
1
44'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Gol do szatni! Neymar z olbrzymią siłą uderzył z 20 metrów, a Matz Sels podbił piłkę do góry. Ta spadła do Mbappe, który dograł głową do kolegi. Strzał z bliska był w zasadzie formalnością, choć bramkarz miał już piłkę na rękawicach to nie zapobiegł nieszczęściu.

38
22
8
13
21
41'

Cavani urwał się obrońcom, sięgnął piłkę w polu karnym, ale próba lobowania bramkarza skończyła się kiksem.

1
5
40'

Szybki gol gości pozwalał przypuszczać, że mecz będzie jednostronny, ale tak nie jest. Anderlecht toczy wyrównany bój z naszpikowanym gwiazdami rywalem. Bardzo aktywny jest Teodorczyk, co cieszy.

6
4
2
1
36'

Drybling Neymara łatwo zastopowany w polu karnym przez obrońców. Dobre podwojenie.

2
1
1
33'

Przerwa w grze. Za staw skokowy trzyma się Adrien Rabiot.

2
2
4
7
3
32'

Centra Trebela na wysokiego Teodorczyka. Polak ponownie łapie kontakt z piłką, ale główkuje obok słupka.

2
1
2
3
2
30'

Kolejny raz na boisku leży Neymar. Tym razem trzyma się za twarz po lekkim uderzeniu łokciem przez Deschachta.

4
4
2
2
3
28'

Dwukrotnie przez rywali ostro potraktowany został Neymar. Za pierwszym razem sędzia ku wielkiemu zdziwieniu puścił grę, w drugim przypadku już wezwał do siebie Appiaha na ostrzegawczą rozmowę.

2
2
2
2
25'

Zbyt krótkie podanie Dendonckera do bramkarza i sam na sam z Selsem stanął Kylian Mbappe Lottin. Próba minięcia nieudana, a po chwili fatalnie pudłuje dobijający Neymar.

2
2
2
2
3
22'

Miękka centra Trebela na środek pola karnego, tam piłkę strącił Teodorczyk, ale zmierzała ona w sam środek bramki do rąk golkipera.

4
2
3
1
2
19'

Dobra piłka posłana za plecy defensorów Anderlechtu. Na 16. metrze dopada do niej Edinson Cavani, ale uderza wysoko nad celem.

3
3
2
3
2
17'

Po dośrodkowaniu z kornera nad poprzeczką główkował Serigne Kara.

3
15'

Łukasz Teodorczyk mija obrońcę i decyduje się na mocny strzał w kierunku bliższego słupka. Świetnie broni Areola!

11
4
3
2
6
14'

Teodorczyk idebrał piłkę obrońcy i popędził w stronę bramki, ale sędzia dopatrzył się faulu.

1
1
10
12'

Źle wykonany korner przez gospodarzy i PSG wyszło z szybką kontrą. Długo piłkę holował Kylian Mbappe Lottin i zrobił o jeden zwód za dużo... strata na prawej flance.

1
1
1
1
1
8'

Dennis Appiah świetnie znalazł w polu karnym Onyekuru. Po strzale głową piłka leciała z dużą prędkością, ale dobrze ustawiony był Alphonse Areola.

3
3
2
2
4
6'

Dobre zachowanie Teodorczyka. Polak dobiegł do piłki na prawym skrzydle i mocno wstrzelił ją w "szesnastkę" gości. Uderzenie Kumsa mija jednak lewy słupek.

8
6
3
4
4
3'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Marco Verratti.

Goście przeprowadzili pierwszą akcję i już prowadzą. Prostopadłe podanie i bardzo mocny, płaski strzał z ostrego kąta.