Ostatnie fragmenty rywalizacji w Glasgow. Przy piłce znajdują się gospodarze.

10
13
9
85'

Moussa Dembele odchylił się przy strzale, przez co piłka poleciała wysoko nad bramką Bayernu Monachium.

15
9
6
5
5
83'
81'

Celtic Glasgow nie zamierza się poddawać i jeszcze powalczy o drugiego gola.

10
6
9
5
9
79'
77'

Gol! Strzelił Javi Martinez. Asystował mu David Alaba.

Dość szybka odpowiedź Bayernu. Dokładne dośrodkowanie z lewej flanki posłał David Alaba, zaś najwyżej do piłki wysokoczył Javi Martinez, który zdobył bramkę strzałem głową.

Bayern Monachium
146
77
23
15
14
74'

Gol! Strzelił Callum McGregor. Asystował mu James Forrest.

Szaleństwo na Celtic Park w GlasgowJames Forrest zagrał świetne, prostopadłe podanie do Calluma McGregora, a ten pewnym strzałem po ziemi pokonał Svena Ulreicha.

34
23
27
34
97
72'

Celtic Glasgow mocno naciska na mistrzów Niemiec - piłkę na aut musiał wybić Sven Ulreich.

7
8
12
6
7
70'

Przyjednym nie gra się łatwo na Celtic Park w Glasgow, gdzie kibice mocno dopingują swoich ulubieńcow.

16
9
7
6
8
67'

Celnie uderzał James Rodriguez, ale nie zdołał pokonać Gordona.

13
7
4
6
9
65'

Moussa Dembele zameldował się na pozycji spalonej.

12
4
9
9
7
64'

Celtic. Schodzi: Scott Sinclair. Wchodzi: Tom Rogić.

7
5
8
6
6
62'

Swoją grę próbuje przyspieszyć Celtic Glasgow, który nie daje się zdominować Bayernowi.

7
7
8
2
2
59'

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Sebastian Rudy.

15
6
6
4
8
58'

Bayern Monachium stara się przejąć kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami i buduje atak pozycyjny.

9
9
7
7
6
55'

Aktywny jest Stuart Armstrong, który napędza akcje mistrzów Szkocji.

13
5
6
8
9
53'

Arturo Vidal został złapany w pułapkę ofsajdową.

7
7
6
6
11
51'

Corentin Tolisso zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę gospodarzy.

11
8
8
7
8
50'

Nir Bitton uderzył celnie z rzutu wolnego, lecz nie doprowadził do remisu.

11
8
12
7
7
50'

Gra Celtiku może się podobać. Szkocka ekipa dotychczas przeważa po przerwie.

11
7
15
7
8
48'

Sven Ulreich popisał się piękną obroną! Odbił strzał Stuarta  Armstronga.

20
10
11
10
10
48'

Celtic Glasgow na razie bez kompleksów w II połowie i ciągle utrzymuje się przy futbolówce.

9
8
11
7
7
46'

Początek drugiej odsłony starcia Celtic Glasgow - Bayern Monachium.

10
7
5
5
6
44'

Corentin Tolisso uderzył z powietrza, lecz piłka poszybowała nad poprzeczką bramki rywala.

13
12
6
6
11
43'

Mistrzowie Szkocji mieli rzut wolny, jednak nic nie wyszło z tej akcji. Po chwili Celtic odzyskał straconą piłkę.

10
6
6
7
6
41'

Bayern Monachium się cofnął, zaś Celtic Glasgow wymienia futbolówkę w okolizach jego pola karnego.

11
6
6
9
8
39'

Kieran Tierney uderzył z około 25 metrów, ale nie zdołał pokonać Svena Ulreicha.

10
10
10
9
9
38'

Drużyna z Glasgow stara się wyjść z akcją ofensywną i obecnie wymienia podania na połowie Bawarczyków.

11
10
10
15
10
36'

Bayern Monachium okupuje pole karne gospodarzy i dąży do podwyższenia swojego prowadzenia.

20
13
9
6
10
33'

Konfrontacja toczy się w dobrym tempie. Doping miejscowych kibiców jest imponujący i nakręca niżej notowany Celtic Glasgow.

17
15
14
14
14
30'

Odważniej starają się zagrać piłkarze gospodarzy. Świetną interwencją w obronie popisał się David Alaba, który uchronil Bayern przed stratą bramki.

22
16
17
13
17
28'

Moussa Dembele zagrał piłkę ręką, ale obyło się bez żółtej kartki.

12
10
8
12
17
26'

Arturo Vidal znalazł się na pozycji spalonej.

14
11
11
14
24
25'

Bayern Monachium próbuje wciągnąć Celtic Glasgow na własną połowę, żeby wyjść z szybką akcją.

22
13
9
7
9
22'

Gol! Strzelił Kingsley Coman.

Sven Ulreich wybił piłkę daleko pod pole karne rywala, a tam nieporozumienie defensywy Celtiku umiejętnie wykorzystał Kingsley Coman. Francuz uprzedził Craiga Gordona i trafił do niestrzeżonej bramki z około 15. metra.

164
71
25
17
19
19'

Spokojnie swoją akcję konstruuje Bayern Monachium i czeka na swoją dogodną okazję do strzelenia gola.

19
19
5
5
7
17'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się David Alaba, lecz wciąż bez zmiany wyniku.

22
13
8
8
9
15'

Ruszył do przodu Moussa Dembele, ale jego strzał minął bramkę strzeżoną przez Svena Ulreicha.

19
11
10
8
10
14'

James Forrest dośrodkowywał z prawej flanki, ale nikt z gospodarzy nie zamknął tej akcji.

10
9
14
11
9
13'

Celtic Glasgow nie pozwala się spychać do defensywy, a wręcz odważnie atakuje ku uciesze swoich kibiców.

14
15
9
9
11
10'

Monachijczycy przeważają, długo utrzymują się przy piłce, lecz Celtic umiejętnie się ustawia w obronie i nie dopuszcza przeciwników do swojego pola karnego.

17
10
8
6
11
7'

Moussa Dembele faulowany i od rzutu wolnego swoją akcję rozpocznie zespół z Glasgow.

20
13
8
12
15
5'

Zakotłowało się pod bramką mistrzów Niemiec, ale niecelnie uderzył Stuart Armstrong.

18
14
9
14
21
4'

Przyjezdnym na razie nie jest łatwo, bo Celtic Glasgow nie zamierza odpuszczać faworytom.

15
10
8
9
18
2'

Gospodarze starają się ambitnie walczyć i obecnie to oni wymieniają kolejne podania.

14
8
13
7
17
1'

Świetna atmosfera na Celtic Park w Glasgow. Przy piłce Bayern.