Karabach. Schodzi: Pedro Henrique. Wchodzi: Tarik Elyounoussi.

1
1
1
72'

Almeida fatalnie skiksował w polu karnym Romy, a miał okazję do oddania bardzo groźnego strzału.

1
2
1
1
2
71'

Agolli chciał zainicjować akcję Karabachu prostopadłym podaniem, ale obrońcy Romy sobie z nim poradzili.

1
1
67'
65'

Gospodarze walczą ze sporą determinacją i widać, że jeszcze wierzą w dobry wynik. Roma bardziej nastawiona na kontry.

2
61'

Bruno Peres dostał kapitalne podanie na czystą pozycję od Dzeko, uderzył mocno z ostrego kąta i gospodarzy uratował Sehić!

1
2
2
1
2
59'

Potężnie, jednak nad poprzeczką strzelił z ostrego kąta Aleksandar Kolarov.

1
1
1
1
3
58'
57'

Henrique starł się z Kolarovem, w efekcie ze stopy spadł mu but. Chwilowa przerwa w grze.

1
1
1
1
2
53'

Kąśliwy płaski strzał Pellegriniego z 22 metrów i Sehić wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
1
50'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Michel i spudłował nieznacznie. Poderwali się azerscy kibice.

2
3
49'

Teraz Juan Jesus przeciął płaską centrę Ndlovu z prawego skrzydła.

1
1
48'

Dobrze zapowiadała się akcja Madatowa lewym skrzydłem, znakomicie jednak zatrzymał go Kostas Manolas.

1
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

3
4
4
3
4
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maxime Gonalons.

2
2
2
2
4
43'

Gregoire Defrel wybiegł sam na sam z Sehiciem, ale ten zdołał go uprzedzić, choć zrobił to w ostatniej chwili.

3
4
3
4
4
42'

Teraz zbyt krótko z rzutu wolnego dośrodkował Lorenzo Pellegrini i gospodarze łatwo oddalili zagrożenie.

2
3
2
2
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Henrique.

2
5
2
3
2
40'

Sehić dość niepewnie obronił strzał Kolarova z rzutu wolnego, asekurowali go jednak obrońcy.

1
4
1
1
1
38'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Gara Garajew.

Gara Garajew #2
1
5
2
2
3
34'

Almeida znakomicie uruchomił Henrique, ten mógł nawet wyjść na czystą pozycję, ale w polu karnym nie zdołał minąć Jesusa.

1
3
1
1
1
33'

Roma znów groźna! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła głową w krótki róg uderzył Stephan El Shaarawy i z kłopotami interweniował Sehić.

2
2
28'

Gol! Strzelił Pedro Henrique. Asystował mu Dino Ndlovu.

Błąd Romy i mamy 1:2! Ndlovu idealnie podał w pole karne do Henrique, a ten z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z Alissonem!

10
28'

Płasko z dystansu uderzył Edin Dzeko i piłka w rękach Sehicia.

3
3
3
2
3
25'

Ndlovu urwał się obrońcom Romy, ruszył na bramkę, ale jego strzał sprzed pola karnego został zablokowany i skończyło się tylko rzutem rożnym. Chwilę wcześniej po drugiej stronie boiska groźnie główkował Maxime Gonalons, lecz piłka minęła słupek.

1
1
2
1
1
23'

Roma trochę spuściła z tonu i czeka na ruch ze strony gospodarzy. Ci próbują zaatakować, ale bez wymiernych efektów.

3
4
2
2
5
19'

Teraz każda akcja Romy sieje popłoch w szeregach defensywnych Karabachu. Jeśli Azerowie nie poprawią swojej gry, to mogą doznać kolejnej klęski (w 1. kolejce ulegli Chelsea 0:6).

5
2
2
2
2
15'

Gol! Strzelił Edin Dzeko.

0:2! Rosły napastnik otrzymał piłkę na boku pola karnego, łatwo poradził sobie z obrońcą i trafił do siatki uderzeniem z ostrego kąta pod poprzeczkę.

16
12
8
5
4
13'

Teraz zaatakowali Azerowie. Po rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Sadygowa, lecz jego mocny strzał został zablokowany.

2
2
2
3
5
11'

Karabach mocno zaskoczony. Roma objęła prowadzenie i ani myśli się cofać. Goście poczuli, że rywal ma słabszy moment.

3
5
3
2
2
7'

Gol! Strzelił Kostas Manolas. Asystował mu Lorenzo Pellegrini.

Roma nie przypuściła szturmu, mimo to już prowadzi! Po rzucie rożnym Sehić wypiąstkował piłkę wprost pod nogi Pellegriniego, ten natychmiast uderzył z narożnika pola karnego i ostatecznie z bliska do siatki trafił głową Manolas.

3'

Na razie gra toczy się głównie w środku pola. Każde dobre zagranie Azerów wzbudza wielki entuzjazm na trybunach.

17:38

Jakub Rzeźniczak znalazł się na ławce rezerwowych Karabachu. Łukasz Skorupski z kolei rozpocznie mecz w rezerwie Romy.