Karabach. Schodzi: Michel. Wchodzi: Tarik Elyounoussi.

3
2
2
84'

Fatalny błąd popełnił Sehić, Gabi dośrodkował przed bramkę do Torresa, a ten w doskonałej sytuacji główkował nad poprzeczką!

4
4
3
2
5
83'

Los Colchoneros w żmudnym ataku pozycyjnym, dobrze jednak radzą sobie w tyłach Azerowie.

3
4
2
3
5
80'

Ataki Atletico są niebywale siermiężne, a gospodarze szukają szans w kontrach.

6
3
3
2
3
76'

Sytuacja była dość kontrowersyjna, bo choć Ndlovu sporo dodał od siebie, to kontakt z obrońcą zaliczył.

5
3
2
2
3
75'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Dino Ndlovu. Zawodnik Karabachu próbował wymusić rzut karny.

Dino Ndlovu #9
13
5
5
4
5
72'
71'

Karabach. Schodzi: Maksim Miedwiediew. Wchodzi: Jakub Rzeźniczak.

Maksim Miedwiediew #5
10
2
3
1
1
71'

Ależ zatańczył teraz w polu karnym gości Ndlovu! Zawodnik Karabachu kapitalnie wypracował sobie pozycję na 15. metrze, jednak uderzył niecelnie.

3
1
1
1
1
69'

Karabach. Schodzi: Pedro Henrique. Wchodzi: Donald Guerrier.

Pedro Henrique #10
3
1
1
1
1
68'

Groźnie wyglądała kontra Karabachu, Ndlovu wychodził już sam na sam z Oblakiem, ale piłkę spod nóg wybił mu Sime Vrsaljko.

3
1
1
1
1
65'
64'

Henrique odważnie wbiegł między obrońców Atletico, jednak skiksował przy próbie strzału z 14 metrów. Jan Oblak nie musiał interweniować.

3
2
1
1
1
63'

Nieźle z dystansu strzelił Almeida. Piłka poleciała jednak w sam środek bramki do rąk Oblaka.

3
1
2
1
3
60'

Z rzutu wolnego sprzed pola karnego zbyt głęboko dośrodkował Antoine Griezmann i piłkę złapał Sehić.

2
2
4
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Dino Ndlovu.

3
1
1
2
1
56'

Ndlovu padł w polu karnym Atletico po starciu z Sime Vrsaljko. Sędzia słusznie puścił grę, bo faulu nie było.

1
1
1
1
1
53'

Antoine Griezmann trafił do siatki soczystym strzałem z ostrego kąta, ale zrobił to ze spalonego. Nadal 0:0.

1
1
1
3
6
53'

4
Czy w drugiej połowie padnie choć jeden gol?
2
4
1
1
2
49'

Atletico próbuje podkręcić tempo. Zespół z Madrytu potrzebuje zwycięstwa, w przeciwnym wypadku mocno ograniczy swoje szanse na udział w 1/8 finału.

4
1
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
1
43'

Z dystansu fatalnie, bardzo niecelnie uderzył Agolli.

3
1
1
1
1
43'

Teraz w ataku pozycyjnym Azerowie. Oni jednak do klarownej sytuacji nie potrafią dojść.

3
2
1
1
1
40'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obok słupka uderzył w tłoku Jose Maria Gimenez.

2
2
1
1
1
39'

Powinno być 0:1! Kevin Gameiro idealnie podał na czystą pozycję do Griezmanna, ale strzał Francuza instynktownie obronił Sehić!

2
1
4
3
7
36'

W polu karnym Karabachu do strzału głową doszedł Saul Niguez. Odległość była jednak zbyt duża i Sehić interweniował bez trudu.

1
1
1
1
2
34'

Sprzed pola karnego na wiwat uderzył Madatow - po rykoszecie piłka minęła słupek w sporej odległości.

4
2
1
1
1
32'

Ndlovu chciał uruchomić prostopadłym podaniem Madatowa, jednak w ostatniej chwili interweniował obrońca Atletico.

6
4
1
2
1
31'

Hiszpanie doszli do dwóch fantastycznych szans, ale je zmarnowali i teraz tempo znów spadło.

2
1
1
1
2
27'

Znów kapitalna okazja Atletico! Yannick Ferreira Carrasco znalazł się w sytuacji sam na sam z Sehiciem, lecz górą bramkarz Karabachu!

1
1
1
2
2
25'

Teraz zapachniało golem dla gości! Filipe Luis znakomicie dograł do niekrytego w polu karnym Gaitana, ale ten uderzył wysoko nad poprzeczką!

1
2
1
2
1
23'

Nadal widowisko jest przeraźliwie nudne...

1
1
1
1
5
21'

Niezłe dośrodkowanie Henrique z lewego skrzydła, jednak obrona Atletico interweniowała bez zarzutu.

3
1
1
1
1
16'

Atletico próbuje przejąć inicjatywę - póki co z mizernym skutkiem.

2
1
3
3
1
12'

Madatow miał dobrą okazję do strzału z ostrego kąta, zamiast tego podał do Almeidy, a uderzenie tego ostatniego z 14 metrów zostało zablokowane.

5
5
2
2
2
10'

Za nami 10 minut w Baku, niestety był to raczej nudny fragment. Gra toczy się w środku pola.

2
1
4
2
3
6'

Atletico uchodziło za faworyta, ale pierwsze kilka minut tego nie potwierdza. Teraz częściej przy piłce są nawet Azerowie.

3
4
3
2
4
3'

Spokojny początek, żaden z zespołów nie stworzył jeszcze zagrożenia pod bramką rywala.

1
1
1
1
5
17:47

Karabach ma na koncie dwie porażki i zajmuje ostatnie miejsce w grupie C. Sytuacja Atletico jest tylko trochę lepsza. Dotąd podopieczni Diego Simeone zebrali jeden punkt.